zatím zboží nedorazilo,čekám

Zboží po týdnu nedorazilo, telefon nedostupný nebo nikdo nebere. Velká nespokojenost.

• Storno objednavky bez navraceni penez

Kvalita dodávaného zboží se zhoršila . Dvě lahvičky s tekutinou prázdné. V dalších velmi málo, snad se povede test provést. testy nabízené v předchozím období byly kvalitativně někde jinde.

• Zboží nedoručeno, dotazy nereagují.

• zboží po 14 dnech od objednání ještě nedorazilo ...

• Pozdní vyřízení objednávky
    • Nedostatečná komunikace
    • Zásilkovna dopraví zásilku na jiné výdejní místo

Objednávka by měla být vyřízena do druhého dne, je-li zboží objednáno do 11 hodin... ani po 10 dnech zásilku stále nemám u sebe, neboť e-shop "nebyl připravený" na vyřizování objednávek kvůli rostoucí poptávce po testování ve firmách, ačkoli se o něm mluvilo minimálně měsíc předem. Zásilkovna, kterou jsem zvolil jako dopravu, na svých stránkách deklaruje, že většinu zásilek doručuje do 2. dne... ani 4. den ji stále nemám u sebe, z důvodů plné kapacity Alzaboxu ji přesměrovali na jiné výdejní místo.
    Naprosto otřesná zkušenost, příště rozhodně nakupuji jinde s jinou volbou dopravy, zlatá Česká pošta.

Dnes 12.1.2022 zboží zatím nedorazilo.

Zboží doručeno až po 9. dnech, sliby a ujištování operátorky, že je dodání do 3-4 dnů byly lži. Čekání a falešné slibování o včasném dodání nám způsobilo na pracovišti nemalé potíže, po týdnu čekání na zboží a ujistování, že je zásilka na cestě, přišel v pátek odpoledne email, že zboží nedorazí, dorazí až v týdnu dalším, tak jsem jezdila jako blázen po celém městě a zboží sháněla v kamenných lékárnách, kde nebylo skladem v takovém množství, jaké jsme potřebovali. Pro jistotu jsem po tomto pátečním šoku odpoledne objednala stejné zboží úplně jinde (a tato objednávka dorazila na druhý den, ještě dříve než objednávka z prozdravotniky.cz) a i v tomto případě zboží cestovalo přes celou republiku. Bohužel jsem zboží z prozdravotniky.cz předem zaplatila (zboží za 9,000 czk) a obávala se dalších komplikací ze storna objednávky, nezbývalo než čekat, týdenní nervy jen kvůli lžím, nikde trochu upřímnosti a pravdy a nakonec vás podělají před víkendem. Při hovoru s operátorkou uprostřed týdne by věta "pardon, my to nestihneme dodat ani do konce týdne" lecos vyřešila, měla bych prostor tento průšvih řešit dřív, a ponaučení? Už nikdy nebudu platit zboží předem mnou nevyzkoušenému eshopu a u tohoto jsem nakupovala poprvé a naposledy.

• Objednávka trvala delší dobu než jsme předpokládali, na stránkách nebylo uvedeno, že by zboží neměli. Příště budeme objednávat jinde.

Skladové zboží nebylo doručeno v termínu, na dotazy ohledně doručení eshop nereagoval. Po zrušení objednávky ji stejně poslali. Když se konečně ozvala paní z backofficu, byla drzá a arogantní. Vrácení platby jsem tři krát upominala. Tento paskvil co se nazývá eshopem nikdy více.

• Zadne info o stavu objednavky
    • Odpoved na mail za par dnu a byl sliben termin doruceni, ten ale nebyl dodrzen
    • Nedodrzen termin dodani
    • Objednano 20ks covid testu, v baleni bylo 16 kompletnich testu, od zbylych bud jen tycinka na vyter nosu nebo samotny test.. nadobka a rotzok pro vzorek chybi..
    • NEDOPORUCUJI

• objednávku jsem zrušil z důvodu příliš dlouhé doby dodání - 3 týdny

Nemohu posoudit, objednané zboží dosud nedorazilo i když jsem ho zaplatila již před delší dobou.

14 dnů objednané zboží nebylo zatím doručeno, bez informace.

Dlouhé lhůty 31.12.21 objednáno
    Doručeno 10.1.22

Nemůžu hodnotit,zboží mi nebylo doručeno.

Nemožné se dovolat, neberou telefon, hodně rozdílná cena u 2 naprosto stejných zásilek. Respirátory budou kdoví odkud.

Na webu uvádí, že do 2 dnů provedou expedici. Mylná informace.
    Na maily reaguje po x dnech.
    Objednáno před 10 dní a balíček stále nedorazil.

• Úplně neschopné,týden přijata platba,týden sedorucuje ,týden se báli a doručení nevím kdy, hrozný přístup k zákazníkovi.Nikomu nedoporučim.