• nedostala jsem spolu se zbožím ani dodací list, ani fakturu - účetní nemá jak zaúčtovat

Dobrý den, paní Marková,

děkujeme za Vaši recenzi.

Situace nás velmi mrzí. Fakturu zasíláme jako součást emailu s informacemi o expedici. Fakturu jsme Vám poslali na Váš email.

Petra

Už druhá objednávka mě nebyla doručena. PROČ ????Jelínková

Pekný deň, vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

V objednávke ste si zadali platbu, kde je nutné overenie - ktoré nebolo pravdepodobne dokončené a objednávka sa automaticky stornovala. Následne ste nás kontaktovali telefonicky, kde Vám kolegyňa potvrdila storno objednávky. Vaša ďalšia objednávka bola vytvorená a doručená v poriadku podľa sledovania u dopravnej spoločnosti.

Lucka

Pantofle se při první procházce rozlepily

Dobrý deň, vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Mrzí nás vzniknutá situácia - na základe Vášho emailu sme sa spojili s dodávateľom, a požiadal nás o zaslanie topánok. Jedná sa o ojedinelý prípad, kde sa topánka rozlepila.

Vzniknutú situáciu sa budeme snažiť vybaviť čo v najkratšom čase.

Lucka

Měli byste vědět zda zboží, které prodáváte, je použitelné jak je uváděno či nikoliv. Zakoupené ponožky jsem nebyl schopen na nohu nasadit. Mezi prsty není totiž centimetrová mezera. Jsou to vyhozené peníze. Bohužel. S pozdravem
    V. K. Praha 17. 6. 2023

Hezký den, vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že Vám produkt nevyhovuje.

Zatím jsme nezaznamenali, že by naši zákazníci byli s produktem nespokojení.

Za tým Prozdraví.cz Vám krásný den přeje

Eliška

Objednávala jsem pouze kapsičky pro malé děti, z objednaných 13 ks bylo 6 ks, kterým skončila doba trvanlivosti v únoru 2023. Čtyři měsíce prošlé, obchod mi vrátil částku za tyto kapsičky, přičemž jsem žádala také o vrácení i poštovného. Nebylo mi vyhověno, tak v přepočtu jedna kapsička cenově vyšla na takovou cenu za kterou bych si je bývala neobjednala.

• greenwashing

Hezký den, vážený zákazníku,

velmi nás mrzí Vaše zkušenost.

V systému zde vidíme, že jste produkty zaslala zpět k nám.

Za tým Prozdraví.cz krásný den přeje

Chci vrátit peníze za zboží, nedorazilo 3786403164

Hezký den, vážený zákazníku,

stav zásilky jsem prověřila.
    V objednávce jste neuvedl číslo popisné. Zásilkovna Vás požádala o doplnění, ale k tomu nedošlo a z toho důvodu zásilku vrátila zpět.

Telefonicky jsem se s Vámi spojila a tuto situaci Vám vysvětlila.
    Informoval jste mne, že za objednávku si přejete vrátit částku, platbu Vám tedy vracíme zpět na účet.

zboží neodpovídá vyobrazení

• na e-shopu zboží uvedeno skladem, objednávka potvrzena, teprve po týdnu zaslána informace, že zboží nebylo dodáno dodavatelem a zaslání objednaného zboží bylo dodatečně potvrzeno až za dalších 14 dnů

Hezký den, vážená zákaznice,

velmi nás mrzí, že Vám zboží nebylo doručeno ve slíbený termín.
    Kolegyně Vás informovala o delším termínu dodání.
    Věřím, že zboží naskladníme co nejdříve, abychom Vám objednávku mohli odeslat.

Eliška

• zboží skladem u dodavatele nakonec nebylo skladem, čekala jsem několik dní, aby jsem se nakonec dozvěděla, že mi ho nedodají

Neověřené skladové informace a zbytečně dlouhá doba čekání na něco, co nikdy skladem ve skutečnosti nebylo. V dnešní době total fail.

Hezký den, vážená zákaznice,

nastalá situace nás velmi mrzí.

Produkty, na které jste si vytvořila objednávku budeme mít skladem koncem příštího týdne.

Můžete si tedy vytvořit na tyto produkty novou objednávku.

Eliška

Zbozi do dnes nedorazilo!!!!!!!!!

Hezký den, vážená zákaznice,

vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Stav Vaší zásilky jsme prověřovali u dopravce.
    Jedná se o zásilku, která byla vložena do boxu a chybou Alza boxu Vám nebyla řádně vydána.

Za zásilku Vám dopravce bude v následujících dnech vracet částku zpět.

Darča

Rychlé dodání, nevýhoda -není foto spodní strany.

Hezký den, Věro,

velmi nás mrzí, že nákup u nás neproběhl dle Vašich představ.

Na webu skutečně fotografii obuvi zespodu nemáme.

Pokud byste ale před příštím objednáním měla k produktům jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Darča

Asi jsem mela smulu. Ale objednany produkt nebyl na sklade, i kdyz pri objednani to nikde nebylo napsane. A poslali mi pulku objednanych veci, bez dohody, jestli chci jen cast objednavky nebo ji radsi zrusit. Redpektive prisel e-mail, ze zbozi neni skladem u dodavatele a poslou jen neco a nez jsem stacila reagovat, prislo oznameni, ze balik je uz v doprave.

Hezký den, Marie,

velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla spokojená.

Zboží jsme Vám z objednávky stornovali z toho důvodu, že další kusy nebyly již nebyly u dodavatele skladem.

Kolegyně Vás informovala přes email hned, jakmile zboží stornovala, aby od nás mohl odejít zbytek objednávky.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Darča

Bohužel inzerují zdravotní obuv, ale pojišťovnou proplacená není, jelikož jako prodejce na faktuře vyskočí Vivantis...

Hezký den, vážená zákaznice,

telefonicky jsem se s Vámi spojila, abyste mi situaci lépe upřesnila.

V našem eshopu naleznete zdravotní obuv, ale nejsme zdravotnická organizace.
    S pojišťovnami nespolupracujeme. Na faktuře se Vám správně objevuje Vivantis a.s.

Pokud potřebujete do faktury doplnit konkrétní údaje, aby Vám doklad pojišťovna proplatila, je to možné.
    Poprosila jsem Vás, abyste nám potřebné informace zaslala do emailu a následně Vám zašleme novou fakturu.

Darča

• hrozné problémy s doručením,

moje první zkušenost s obchodem = platba v hotovosti při převzetí. Tato eventualita umožnila pouze řešení prostřednictvím Zásilkovny. Zásilkovna = kalamita. nebylo možno zadat v systému doručení do pevné zásilkovny. Kurýr vyzvonil telefon a pak byl nedostupný. Napotřetí už sdělil, že už zboží nemůže předat, přestože je v areálu a v dosahu, protože ho překlik na pevné výdejní místo. Na pevném místě cca 200 m od adresy předání bylo až x tý den.

Hezký den, Martine,

platbu při převzetí (na dobírku) u dopravce Zásilkovna umožňujeme pouze v případě doručení na adresu.
    U výdejních míst je tento typ platby možný kombinovat pouze s Balíkovnou.

Velmi nás však mrzí, že jste s průběhem doručení nebyl spokojený.

Věříme, že při příští objednávce vše proběhne v pořádku.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Darča

V Polsku jsem nalezl totožný produkt za 1/3 ceny. Proč jenom musíme být krmelec Evropy?

Dobrý deň, vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Mrzí nás, že Vám nevyhovuje cena produktu. Pre našich zákazníkov sa snažíme vždy spríjemniť nákup akciami, zľavami.
    Taktiež máme vernostný program - Vivaklub, kde z každého nákupu získavate zľavu na ďalší prípadný nákup.

Lucka

5.1. jsem zaplatila za Chitosan a dodnes ho nemám doma, sdělení, že není na skladě-proč byl tedy v nabídce?

Hezký den, vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Termín dodání Vaší objednávky je 19.1.2023. Toto datum bylo uvedené u produktu a také ještě jednou ho uvádíme v košíku před odesláním objednávky.

Pokud byste si objednávku přála jakkoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Darča

Obchod doručil zásilku. Nyní budu zboží reklamovat, tak uvidím, jaká bude komunikace.

Hezký den, vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že zboží bylo nutné reklamovat.

Reklamaci vyřídíme nejdéle do 30 dní.

Ohledně vyřízení Vás budeme informovat.

Darča

Bohužel si myslím, že u mnou zakoupených výrobků nejsou uvedeny správné informace o výrobku, měď uvolňovaná do vody, může být v množství zdraví neprospešnému až nebezpečnému, zdroje lze hledat na stránkách výzkumných ústavů, vliv na srážlivost krve .....tudíž dárek se nekonal, má chyby měla jsem si nejdříve ověřit info. Tak aspoň na poličku.

Hezký den, vážená zákaznice,

děkuji za Vaši zpětnou vazbu.

Váš dotaz jsem prověřila na obchodním oddělení a dodavatel nám poslal přímo laboratorní testy.

Dokumenty Vám posílám v emailu.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Darča

Dostala jsem pouze email, že se objednàvka vyřizuje a tím to skončilo.

Hezký den, vážená zákaznice,

telefonicky jsem se s Vámi spojila, abychom spolu situaci mohly vyřešit.

V objednávce jste si zaklikla platbu kartou online. Jedná se o platbu dopředu, ne až při převzetí.

Platbu jsme spolu tedy nastavily na dobírku a přizpůsobily tomu výběr dopravce.

V tuto chvíli je objednávka již na cestě do expedice.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.