• Rychlé dodání, komunikace s obchodem

• Rychlá doprava
    • Produkty skutečně fungují, není to jak z reklam, kde vám Adidas řekne, že to vydrží 24 hodin a nevydrží to nic, protože to fungovat ani nezačne
    • Přehledný

• Rychlé dodání zboží

• Rychlost dodání super vyrobek

FUNGUJE TO

• Při objednávce do 13:00 přijde zboží druhý den
    • Produkty mají podrobně popsané
    • Žádné promo u nových výrobků

Deklarované doručení do druhého dne (při obj. do 13:00) proběhlo a zboží přišlo v pořádku.., nemám co vytknout

Děkuji za Vaši recenzi.
    Promo - zasílali jsme email všem minulým zákazníkům, pak máme reklamy na Googlu, Facebooku a Seznamu. Stojí to šílené peníze, ani nechtějte vědět kolik. Nyní připravujeme nový eshop, pak musíme vylepšit nějaké firemní procesy, abychom zvládali větší počet zásilek a eventuelně mohli dát větší peníze do reklamy a nabídnout to na velkoobchod.

Dodržujte prosím pokyny v příbalovém letáku a pokud se to chystáte používat do podpaží nebo na obličej, dejte si nejdříve velmi malou dávku, aby Vás nepostihly nežádoucí účinky jako je svědění nebo pálení. Přidat můžete vždy. Nyní je totiž stále vedro a i vlhko, pokožka nikdy neuschne a ta voda pak reaguje s účinnou látkou a může dělat neplechu.

Jan Vodička

Používám teprve 4 dny a zdá se že to funguje...

Reakce obchodu Protipocení.cz

jsem rád, že přípravek funguje. Pokud jste již spokojena s výsledkem, neaplikujte znovu, ale počkejte, až se místo zase začne potit. Přilišná aplikace může způsobit nežádoucí účinky jako je svědění a pálení.

protipoceni.cz

• Velmi vstricny pristup.

Rychle dodání

Rychlost dodání

rychle doruceni, bez problemu (odeslani ten samy den)

Opravdu rychlé dodání, jedno dopoledne jsem objednala a druhý den jsem měla zásilku doma :) U tří kusů doprava zdarma, bezproblémová platba kartou. Výrobky jsou super a fungují, jak ty předchozí (Driclor), tak ty nynější (Jenvox). Je lepší nanášet malé množství - je dostačující a nepodráždí pokožku. 100% spokojenost, děkuji.

děkuji za Vaši recenzi.

Ano, u těchto přípravků je nutné dodržovat příbalový leták a dávat menší množství. Jsou účinné i ve velmi malých dávkách a přidat se může vždy.
    Pro citlivou pokožku máme i přípravek Jenvox Sensitive a v budoucnu (cca za 2 měsíce) budeme mít i alkoholovou alternativu Dricloru také ve dvou verzích - normální a Sensitive.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
    protipocení.cz

• Zatím testují

• rychlost dodání

Reakce obchodu Protipocení.cz

děkuji za Váš nákup a recenzi.

Protipocení.cz

V daném e-shopu nakupuji již několik let a vždy bylo a je vše v pořádku... Za mne velká spokojenost :-)

• Rychlá a bez problémová komunikace

• rychlé

• Velmi rychlé vyřízení
    • Perfektně zabaleno
    • Seriózní jednání

Vše naprosto v pořádku, seriózní obchod

• Velmi milé a rychlé odpovědi na dotazy mailem

Spokojenost

S tímto obchodem mám velmi dobré zkušenosti, které pár let trvají a jsem za to moc ráda!!! Zásilka vždy dorazila, i přesto, že jí doručuje Česká pošta..