• používám týden, a stále se potím jako bych stála pod sprchou

Reakce obchodu Protipocení.cz

zašleme vám zdarma odlišnou verzi s jinou účinnou látkou, jak slibujeme na stránkách. Snad vám už tato bude fungovat. Budeme vás kontaktovat emailem.

29.8.2024 objednáno 5.9.2024 v nedohlednu

Reakce obchodu Protipocení.cz

ano, objednala jste si 29.8., vybrala jste si platbu převodem na účet a platba doputovala až 2.9., ten den vám byl balíček odeslán. Nyní je dle sledování zásilky balíček uložen na poště.

protipoceni.cz

Všechny výhody, žádná nevýhoda.

• Štípe na místech použití

Koupila jsem si produkt Jenvox 50ml Fast Sensitive roll-on který po použití na obličeji a v podpaží hodně a dlouhodobě štípe a pálí, vyzkoušeno zatím 2x. Ráno žádné otoky, proto zkouším dál ale štípání je velice nepříjemné.

Reakce obchodu Protipocení.cz

Nechte pokožku úplně odpočinout a a pak vyzkoušejte prosím tipy a triky, jak se svědění či pálení vyhnout:
    1) Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
    2) Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
    3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi. Nenanášejte Jenvox opětovně, když je již účinek dostatečný, ale vyčkejte opět do doby, kdy se objeví zvýšená perspirace.
    4) Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
    5) Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.

S pozdravem,
    Jan Vodička

první zkušenost a v pohodě

Rychlé dodání produktu a výborná komunikace obchodu.

• Cena,rychlost dodání..

• Cena asi nejnižší
    • Komunikace zcela vyhovující
    • Platba možná i on-line, proběhne mimo obvyklou pracovní dobu

V obchodě nakupuji nejméně 12 let (tehdy ještě pod dřívějším názvem e-shopu), vždy vše bezchybně.

• Výborná komunikace mezi obchodem a zákazníkem.

• Skvělá informovanost o výrobcích

Extrémne rýchle vybavenie objednávky

• rychlé

Vše v pořádku, děkuji a doporučuji.

Doručeno druhý den.

Prvni pripravek ktery opravdu funguje, jen mam problem s tim ze opravdu hodne vysusuje pokozku. Po domluve jsem si nechala vymenit za Jenvox a udelala jsem chybu. Sice funguje ale kuze je hodne az neprijemne sucha, uplne mam supinky, takze nemohu pouzivat.

Rychlost a ochota

• Vše na 1*

spokojenost

• Bohužel výrobek na obličej vůbec nefunguje myslela jsem že konečně něco pomůže ale jsem zklamaná navíc dost svědí a to se řídím přesnými pokyny

Jan Vodička

• Rychlá spolupráce, doporučuji.