• Bohužel výrobek na obličej vůbec nefunguje myslela jsem že konečně něco pomůže ale jsem zklamaná navíc dost svědí a to se řídím přesnými pokyny

Reakce obchodu Protipocení.cz

zašleme vám zdarma odlišnou verzi s jinou účinnou látkou, jak slibujeme na stránkách. Snad vám už tato bude fungovat. Budeme vás kontaktovat emailem.

Jan Vodička

Psala jsem dotaz, jaký produkt si mám na mé potíže koupit. Odpovědi jsem se nedočkala. Zákazník jim zřejmě nestojí za odpověď.
    Zakoupený prostředek hodně pálí a štípe, ale na pocení nemá žádný vliv. Vyhozené peníze.

Reakce obchodu Protipocení.cz

omlouváme se, ale žádný dotaz od vás nevidíme. Odpovídáme na všechny zprávy, které nám přijdou. Zašleme Vám odlišný Jenvox Fast s jinou účinnou látkou, jak slibujeme na našich stránkách. Budeme vás kontaktovat emailem.

protipoceni.cz

Na trhu je širší výběr. Dá se najít i lepší kvalita za stejnou cenu.

děkuji za Vaši reakci.
    To, jak vám přípravek funguje záleží na více faktorech jako je koncentrace účinné látky, typ účinné látky apod. Bohužel slabší Jenvox Sensitive, který jste si vybral očividně nefunguje dle vašich představ. Pokud samozřejmě funguje, tak pravděpodobně nic levnějšího nenajdete. Účinnost těchto přípravků je cca 80-90% v široké populaci. Právě z těchto důvodů zasíláme našim zákazníkům zdarma odlišnou verzi, jak slibujeme na našich stránkách. Budu vás kontaktovat emailem.

protipoceni.cz

• Výrobek je kvalitní a super

I když výrobek je kvalitní a super, vzhledem k tomu, že u všech třech lahviček byla cca polovina vyteklá tak musím dát nedoporučuji. Upřímně tohle hodně zamrzí, že člověk utratí nemalé peníze a styl balení přes poštu jen dát do bublinkové obálky je smutný.

děkuji za Vaši recenzi.

Mrzí mne, že k vám Jenvoxy doputovaly rozlité. Balením do bublinkové obálky to není, klidně to vyteče i v krabičce. V drtivé většině případů to je ale v pořádku nebo je to 1-2 kapky. Ony ty lahvičky nejsou z moc kvalitního plastu a přípravek je úplně tekutý. Teplotní roztažností se víčko lehce pootevře a pak to může vytékat. Ta bezpečnostní plomba tam také nedrží, při příští šarži už budeme dávat jiné nálepky. Lahvičky jiné bohužel v evropě k sehnání nejsou. Děje se to pouze u řady Fast, gelové Jenvoxy jsou vždy v pořádku.

Pokud chcete, tak vám mohu zaslat nové přípravky (klidně i jiné verze dle vaší volby) nebo vrátit polovinu peněz. Příště se ozvěte ihned rovnou obchodu. Jsou eshopy, které Heureku vůbec nečtou. Jenvoxy jsou kdyžtak k dostání i na objednávku do druhého dne v lékárnách - tam budou vždy v pořádku, jelikož se přepravují v krabicích bez klopení.

Děkuji a s pozdravem,
    Protipocení.cz

při natření hrozně svědí. Nemohu ho používat

Reakce obchodu Protipocení.cz

vyzkoušejte prosím tipy a triky, jak se svědění či pálení vyhnout:
    1) Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
    2) Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
    3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi. Nenanášejte Jenvox opětovně, když je již účinek dostatečný, ale vyčkejte opět do doby, kdy se objeví zvýšená perspirace.
    4) Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
    5) Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.

Jinak vy jste si objednala obě řady Jenvoxů (Fast a klasik). Pokud nebudete schopná snášet ani jeden s výše uvedenými tipy, kontaktujte mne prosím na [email protected] a zašleme vám platbu zpět, jak slibujeme na našich stránkách. Výrobky si můžete ponechat.

Jan Vodička

Jenvox 50ml mi přišel s poškozeným víčkem (jako kdyby ho už někdo používal) už to tak muselo vloženo do obálky, protože část víčka ani v obálce nebyla. Část obsahu vylitá v obálce, ve které bylo zboží zasláno. Komunikace s obchodem mizerná. Po třech vyměněných emailech mi zboží obchod zaslal znovu, ale už nemám důvěru k výrobku natož k obchodu. Tak to leží na poště.

Reakce obchodu Protipocení.cz

zboží bohužel přišlo poškozené a tak je normální dle zákona vám ho s omluvou vyměnit. Navíc jsme vám chtěli nadstandardně proplatit poštovné či jiné náklady na odeslání. Vy jste řekla, že jsme se zbláznili... Zboží jsme vám pak zaslali nové a to původní, kde je obsah v pořádku (ale špatná krabička), jste si mohla ponechat. Přípravky použité nejsou, nevím, co se cestou se zásilkou stalo.

Ještě jednou děkuji za původní objednávku a s pozdravem,

• Dobrý marketing
    • Rychlost doručení

S obchodem problém nemám, bohužel samotný produkt na mě nefunguje dle představ, týden jsem jej používal dle návodu a prakticky bez výsledku.

Reakce obchodu Protipocení.cz

jak slibujeme na našich stránkách, na základě vaší recenze/zkušenosti Vám zdarma zašlu Jenvox s odlišnou účinnou látkou a nosičem, který vám snad již bude fungovat. Když nebude fungovat ani toto, nebude už vám z přípravků bohužel fungovat nic :( jelikož toto je to nejsilnější, co lze vůbec dle legislativy vyrábět.

protipoceni.cz

• naprosto spokojena s dodáním , příjemné jednání,velmi slušný

Pokud se týká obchodu naprostá spokojenost. Pokud se týká výrobku - nepomohlo mi to - přesto děkuji za perfektní dodání.

děkuji za Vaši recenzi.

Mrzí mne, že Vám Jenvox nepomohl. Odezva v populaci je velmi vysoká - cca 90%. Příští týden naskladníme ještě Jenvox Fast s trochu jinou účinnou látkou, tak vám ho zdarma zašlu. Jsou lidé, kterým verze, jež máte vy nefunguje a tato nová ano, tak můžete vyzkoušet.

protipoceni.cz

• Nemohu pouzivat, po naneseni strasne svedi a palí a nedá se to vydržet

Reakce obchodu Protipocení.cz

pokud pociťujete svědění a pálení, řiďte se rady v našem příbalovém letáku.
    3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
    5) Můžete vyzkoušet nanést Jenvox pouze na 3 hodiny před spaním (musíte být ale v klidu, například ležet u TV) a pak smýt. Většinou to stačí pro dobrý účinek.

• málo možností doručení - chybí balíkovna České pošty
    • Doručování na adresu Českou poštou je nespolehlivé

děkuji za Vaši recenzi.

Chystáme nový eshop, kde již bude k dispozici i Zásilkovna a kurýr (PPL, DPD...) a třeba i ta balíkovna.

• Rychlé jednání

Těšila jsem se na výrobek, ale mám po něm bolavou vyrážku.

Reakce obchodu Protipocení.cz

napište mi prosím na email a vrátím Vám vaši platbu nebo přípravek zdarma vyměním za verzi Sensitive.
    Tyto přípravky je nutné aplikovat dle příbalového letáku, aby tyto situace nenastávaly. Způsobuje to aplikace na podrážděnou a vhlkou pokožku, kdy se přípravek nenechá řádně zaschnout a aplikuje se ho příliš mnoho.
    Nejjednoduší rady jak se těmto nepříjemným situacím vyhnout:
    2) Přípravek je nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
    3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.

• Velmi přehledný

Podpažní vložky jsem již použila, ale svetřík neochránily.