• Velky vyber matraci
    • Dlouha dodavi lhuta
    • P

Matrace prisla za 3 tyydny od objednani,rozbalila jsem ji,nechala ji odpocivat,at ziska tvar a najednou vidim,ze je jiny rozmer matrace nez jsem objednala. V soucasne dobe to resim,ale predpokladam,ze spatnou odvezou a novou privezou,jen nebudu cekat mesic,to budi chtit vratit penize.

Reakce obchodu ProSpánek

dle naší telefonické domluvy Vám byla obratem zaslána správná matrace a nesprávná bude vyzvednuta. Za komplikace se ještě jednou omlouváme a věříme, že Vás to neodradí od příštích návštěv. Budeme se těšit.

S přáním zdravého spánku

ProSpánek

• rychlost dodání, výběr zboží, rady

Reakce obchodu ProSpánek

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaše příští návštěvy online či na některé z našich kamenných prodejen.

S přáním pěkného dne

ProSpánek

• Dobrý výběr, rychlé dodání zboží.

Dobrý den, pane Tome,

děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme zdravé spaní!

• velký výběr zboží
    • přehledný web
    • špatná komunikace obchodu
    • nedodržení termínů dodání
    • pomalá reakce na emaily, live chat apod.

Reakce obchodu ProSpánek

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Dle systému Vám zboží bylo dodáno dříve než bylo uvedeno na našich webových stránkách, tak pokud Vám to způsobilo komplikace, omlouváme se. Snažíme se zboží odeslat zákazníkům co nejdříve je to možné.

Doufáme, že Vás to neodradí od příštích návštěv a že jste se zbožím spokojeni.

S přáním pěkného dne