ČP ztratila balík, lhůta na vyřízení reklamace je 30 dní. Eshop odmítnul zaslat zboží znovu, dokud ČP nevyřídí jejich reklamaci. Proto jsem objednávku stornovala, ale i po 14 dnech od storna mi stále odmítají vrátit peníze, čímž vlastně porušují zákon i jejich obchodní podmínky.

• nízké datum spotřeby zboží

Přišlo mi pro králíčka 8kg granulí Versele Laga CUNI, které mají datum spotřeby do 13.10.2021. Náš králíček to nemá šanci sníst za půl roku. (Doma mám granule objednané z minulého roku do února 2022, proto jsem nečekala, že by mi mohlo dojít tak nízké datum spotřeby).
    Jinak doručení proběhlo bez problému, bohužel, ten datum spotřeby se mi nelíbí.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Podruhé mi dodali jiné zboží, než co jsem si objednala....

Reakce obchodu ProPejska.cz

Dobrý den paní Gálová,
    již dvakrát jste si objednala tento produkt
    ale, jak jste nám telefonicky sdělila, očekávala jste tento výrobek

Produkt, foto, cena i popisek produktu je rozdílný. Zboží jsme poslali správné-dle vámi vytvořené objednávky a vy to víte.
    ProPejska.cz

• - rychlé dodání
    • - po rozlepení balíku jsem zjistila, že balík granulí je na boku roztržený a sypou se z něj granule
    • - místo bylo přelepeno izolepou, takže o tomto roztržení obchod věděl, když granule posílal
    • - balík byl zabalený do folie, takže na poště toto roztržení vzniknout nemohlo

nepříjemná komunikace

• už podruhé byl pytel granulí protržen, na což jsem přišel až po rozbalení přepravního obalu

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• inzerovali, že mají skladem
    • rychlá platba během objednávky
    • zboží skladem + platba proběhla online během objednávky => očekával jsem rychlé dodání. Přesto obchodu trvalo 5 dnů, než zásilku poslali
    • dalších 5 dnů to doručovala Česká pošta

Než balík s krmivem Českou poštou došel,
    pes mi hladem mezitím pošel.

POZOR !!!
    Tento obchod není seriozní , dodává jiné složení granulí , než to co si objednáte a to za velké peníze a když to s nimi řešíte , tak jsou uražení a ještě vás odbývají a když jim to pošlete zpět s tím ,že je to jejich pochybení a tudíž nebudeme platit poštovné zpět a ať mě to vrátí zpět , tak dělají mrtvého brouka !!!
    POZOR na tento obchod !!! Měla by se na ně podívat ČOI , živnostenský úřad a také veterinární správa co prodávají !!!