• Byly objednány 4 pipety Advantix, dorazila jedna, bez jakékoli komunikace (e-mail, tel.), jen na faktuře uvedeno, že mi bude vrácena poměrná částka za neobdržené zboží. Částka vrácena následující týden.

• Dobrá cena, ryché odeslání zásilky obchodem
    • Š patné zabalení zásilky, objednal jsem 4 kočkolity a dva z nich přišly s vekou dírou a značná část byla vysypána v krabici.
    • Česká pošta

• Rozbití pytlík

• zboží dorazilo roztrhnuté, pár granulý vypadlo

• Po zaplacení jsem musela urgovat zaslání zboží.

Reakce obchodu ProPejska.cz

Dobrý den, paní Šuleková,
    objednávku jste vytvořila v pátek v 14.59 hod. Zboží jsme ihned v pondělí předali dopravci, ve středu vám bylo doručeno.
    Gabriela Kavalírová - ProPejska.cz

• Zboží nebylo doručeno.

Na zboží jsem čekala celý týden, musela jsem psům koncem týdne koupit krmivo i ve zverimexu. aby něco měli, než objednané krmivo konečně dorazí.

• Prodejce nerespektuje soukromé údaje
    • Spam od Heureky, které prodejce předal email a to přesto, že k tomu neměl povolení
    • Předpokládám, že to samé klidně udělá s vaší adresou!

Nerespektuje zákony, nekupovat.

• Nízké ceny
    • Zboží objednané před týdnem zatím nedorazilo

Zboží objednané před týdnem zatím nedorazilo a ani jsem nedostal email že bylo expedováno i když mělo být skladem.

• Velmi dobré ceny.
    • Zboží přišlo přesně podle objednávky.
    • Podle webu bylo zboží údajně skladem, ale bylo mi doručeno až za týden!!! Tady je něco špatně, buď nejsou pravdivé údaje na webu nebo přepravce Česká pošta selhal.

Objednávka objednaná v sobotu nebo v neděli byla předána dopravci až v úterý.
    Zboží dodáno v jiném balení než které jsem objednával. Místo dvou 12kg pytlů přišel jeden 12kg, pět 2,25kg a jeden 1kg, který ale byl menší kvality, jiného výrobce, který určitě nechci. To vše bez jakéhokoli dotazu, varování, upřesnění nebo něčeho takového.

• Rychlá, levná doprava
    • Nepovolil jsem posílat žádosti k hodnocení

• dobré ceny
    • zboží přišlo poškozeno

Pes zdechl

• obchod funguje na 100%. Bohužel ceny jsou PŘÍŠERNÉ !!Obědnávám stále stejnou značku i množství .Poslední obědnávka byla cca 1000,- kč za 7kg granulí. Ani jsem si neuvědomila, že je to o 7kg méně ,než doposud. Byla jsem nepozorná. Jinak bych tento předražený produkt NEKOUPILA! A to je důvod proč nedoporučuji váš obchod. S pozdravem Lemochová

• Novinka! Velká lahev a 1/3 obsah
    • Část vytekla cestou a váha z pošty neodpovídala obsahu
  • Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.