• Všechno skvele

• Kvalitní
    • Spolehlivé dodání
    • Kvalitně zabaleno a doručeno
    • Termín dodání

Objednali jsme krytý seník se záchůdkem, bar a hračku hlavolam pro naši králindu. Všechny výrobky jsou velmi kvalitní a přesně splňují svůj účel. Na to, že se vše vyrábí ručně a objednávali jsme v hektické době před Vánoci, tak byla doba dodáni rychlá a termín dodání dodržen na 100%. Jsme naprosto spokojeni a nadšeni úplně se vším. Komunikace naprosto pecková. Určitě plánujeme do budoucna objednávat další výrobky.

• Kvalitní a široká nabidka produktu

• Parádní věci pro králíčky včetně chutných a zdravých pamlsků neotřelých tvarů
    • Výrobky jsou vždy v perfektním stavu

• Tohle je prostě úžasný obchod s moc milými lidmi. Nakupuji potřetí a stále stejně krásná kvalita!

• rychlá komunikace
    • návrh výrobku přímo na míru
    • originální produkty, které králíčky baví

• -ochota
    • -krásné a kvalitní produkty
    • -rychlá výroba
    • -možnost individuální úpravy

• Je to handmade
    • Ceny jsou víš ale to souvisí s handmade

• Velice kvalitní výrobky, krásná ruční práce.
    • Z eshopu jsou ochotni vám výrobky přizpůsobit na míru a vyrobit tak, aby vám např. rozměrově seděly do interiéru.

Dovolím si tvrdit, že jiný takový eshop na CZ & SK není a i přesto, že jsou ve svém oboru jediní, odvádějí skvělou práci a jejich výrobky jsou opravdu nádherné! Moc doporučuji, sama jsem nakoupila již opakovaně a ještě další nákupy plánuji.

• Milá komunikace. Na všem se dá domluvit a zboží je úžasné!

• velmi přátelský přístup
    • kvalitní výrobek
    • trpělivost při tvorbě návrhu - individuální změna výrobku na přání
    • originální řešení výběhů pro mazlíky
    • vše přišlo v perfektním a nádherném stavu, všechny díly přehledně označeny, potřebné vruty a součástky též doručeny
    • návod ke stavbě ohrádky byl také součástí balení

• Krásné výrobky, které odpovídají zájmu a potřebám králíčka.
    • Zakoupený seníkozachod slouží i jako dekorace a odkládací plocha.
    • Možnost vyrobení na míru.
    • Osobní odběr.
    • Nic ;)

• Chytrá řešení pro králíčky
    • Kvalita zboží
    • Spousta názorných fotografií
    • Jasný, stručný a srozumitelný popis produktu

Místo bukové destičky je překližka, hodinový strojek dodán s klasickými rafičkami, nikoliv tvarovanými. Vzor na hodinách je stejný jako na fotografii, pouze vytištěný. Lak maximálně na kraji destičky, samotný papír je nelakovaný.

Reakce obchodu www.promazliky.eu

Vážený pane Karle,
    velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, více snad ještě fakt, že-nebyl-li jste spokojen s nákupem u nás-neoslovil jste nás přímo, abychom problém mohli vyřešit k Vaší spokojenosti, ale se svou kritikou se obrátil anonymně na zákaznický portál. Jsme eshop se sedmiletou tradicí, velmi si zakládáme na milém, a především osobním přístupu. Na spokojenosti každého zákazníka nám záleží, s každým rádi jeho nápady/připomínky/postřehy probereme a domluvíme se. Bohužel však k Vaší objednávce do dnešního dne neevidujeme žádnou reklamaci (mailem, SMS či telefonicky), kterou bychom mohli vyřídit, v tomto konkrétním případě hodiny (jako výrobek, který výjimečně není přímo naší výroby) reklamovat u dodavatele.
    Rádi bychom se proto nyní vyjádřili aspoň touto formou k jednotlivým bodům Vaší recenze:
    - ano, v popisu produktu máme nepřesnost- jedná se o bukovou překližku, výraz "destička", který jsme převzali od dodavatele, není zcela výstižný a může tak evokovat i desku z masivu. Omlouváme se, v popisu opravíme.
    - ručičky bez tvarování- původně nám dodavatel skutečně takovéto ručičky montoval, následně ale nebyly skladem a ručičky byly vyměněny za hladké- nezměnili jsme fotografii, jednoduše jsme si to neuvědomili a velmi se Vám za tuto odchylku omlouváme, uvedeme do pořádku
    - lak- zde je, a to hned dvě vrstvy- jednak hodiny mají být přímo lakovány výrobcem, jednak je ještě přelakováváme transparentním lakem ve spreji.
    - každopádně skutečnost, že se jedná o papírovou fólii s potiskem, je patrná již z popisu výrobku...

Ačkoli jsme tedy žádnou reklamaci z Vaší strany nezaevidovali, okamžitě jsme se i přesto s Vámi spojili emailem, omluvili se Vám a nabídli následující řešení:
    - obratem jsme nabídli vrácení peněz za Váš nákup.
    - obratem jsme poslali také štítek na vrácení pro zpětnou zásilku
    -jako upřímnou omluvu jsme Vám zaslali obratem dárek- slevový kupon ve výši ceny hodin

Bohužel vše zůstalo z Vaší strany bez odezvy. Tímto bychom se Vám ještě jednou chtěli touto cestou, kterou jste si sám zvolil, omluvit a ujistit Vás, že nám na našich zákaznících záleží a jsme tu pro Vás, pokud byste se ještě rozmyslel a chtěl se s námi domluvit k Vaší spokojenosti.

Tým promazliky.eu

• Velký výběr produktů
    • Produkty pro králíčky, které jinde nejsou k dostání
    • Originální řešení

• Výborná komunikace
    • Kvalita výrobku
    • Precizní zpracování
    • Výrobek na míru
    • Vstřícnost k zákazníkovi

Vymodelovali jsme si s přítelem seníkozáchod, který nám byl vyroben do skutečné podoby. Komunikace během zpracování byla výborná, vše s námi bylo konzultováno a udělali maximum, aby vyhověli našim požadavkům. K nákupu jsme dokonce dostali dárek - dřevěnou hračku. Určitě jsme zde nenakupovali naposledy. Doporučujeme všemi deseti!

• Výborná kvalita zboží
    • Zboží na míru, která se nedá koupit
    • Je vidět, že ví, co dělají a co zvířata i jejich majitelé potřebují
    • Rychlá doba dodání

• Skvělá komunikace
    • Kvalitní výrobky

To byl už naše druhá objednávka a rozhodně nebyla poslední. Paní Eva skvěle poradila ve výběru a z výsledku máme velkou radost. Děkujeme a těšíme se na další kousky do budoucna!

• Kvalita zboží

Já jsem naprosto nadšená. Už je to druhá ohrádka co máme a je to naprosto parádní. Králíčci si výběh moc užívají a hlavně tu svobodu v něm. Je to parádně zpracované a funkční a hlavně i hezké designově. Máme i senik a tunel a taky mohu doporučit!!

• Originalita a kvalita produktu, skvělá komunikace

Krásné, kvalitní a nápadité produkty. Velmi milá komunikace jak s paní Evou, tak s panem Pavlem. Vyšli mi se vším vstříc - úžasný proklientský přístup. Určitě jsem neobjednala naposled, vřele doporučuji!