• zboží jsem objednal, obratem z a p l a t i l a zatím se nic neděje. Marně čekám

• Vůbec žádné - PODVODNÍCI
    • ZLOĎEJINA

NIKDO ZDE NENAKUPUJTE ZAPLATIL SEM PREVODEM PRES 10 000,- NEREAGUJI ESHOP JIM NEJEDE A NEJSEM SAM KOHO OKRADLI

• Vsechno uz je na hovno !!!

Nakupoval jsem v tomto obchode pravidelne ale v tuto dobu jsou to podvodnici uz.

• žadný. nic ještě nemám

• ???!
    • Uvádí zboží skladem, ale nejsou schopni ho včas dodat, ani informovat o budoucím termínu dodání.

Už nikdy zde nic neobjednám, ze strany prodávajícího absolutně žádná snaha o kontaktování klienta a sdělení možného termínu dodání zboží. Pět pracovních dní se nikdo neozval jak bude s objednávkou nakládáno.

• 3.9.jsem zboží objednal a zaplatil převodem.10.9.teprve zjistili zě jim platba dorazila a následně budou informovat o expedici.14.9.zboží stále nemám.

Objednával jsem čtečku Kindle Paperwhite, původní doba dodání 2 dny, když jsem zaplatil a kontroloval stav zboží, najednou se objevilo že bude skladem za 30 dní (není se čemu divit, v Evropě bude až skoro v půlce října, v USA koncem září, jak jsem se dozvěděl z jiných zdrojů, nicméně až po objednávce). Mrzí mě, že kdybych si nenapsal, kdy zboží bude, dodnes bych nevěděl, jak jsem na tom. Po dotazu komunikoval obchod rychle, nabídli jiné zboží, storno objednávky.. Nicméně já si počkám. Jen to, že si člověk musí napsat, aby dostal (docela podstatné) informace o dodání beru jako velké mínus.

• Nabízejí zboží, které není skladem
    • Neustálé výmluvy
    • Problém s vrácením peněz

Zboží objednáno 30.8 - dne 11.8 jsem objednávku zrušil jelikož jsem od obchodu nedostal žádnou zprávu zda je zboží na cestě, nebo není skladem atd. Bohužel jsem na zboží spěchal. Kvituju slušnost ze strany obchodu, že se mě e-mailem omluvili.

• nedodruže hrubě termín

nenakupovat

• možná cena
    • hrozná komunikace
    • dodací lhůta
    • zboží "skladem" NENÍ skladem

Tento obchod nedoporučuji protože je zde velmi špatná komunikace se zákazníkem a dlouhá dodací lhůta.

• o zadnych nevim
    • podle me je hlavni slabina nezaslani zbozi ktere jsem si objednal

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, bohužel u objednaného produktu je uvedeno , že nnení skladm a čeká se na dodávku od jediného dovozce tohoto typu akudobíječů, dodávka má dorazit v otmto týdnu, potom bude Vaše objednávka, pokud budete mít zájem vyřízena,

• měli telefon za nejlepší cenu
    • dlouhá dodací lhůta!!!

Měli mob.telefon za nejnižší cenu.
    Objednaný telefon mám zaplacený již 8dní a ještě nebyl ani vyexpedovaný!! Musela jsem zavolat a zajímat se o svou objednávku, abych zjistila proč ještě telefon nedorazil.
    Po této zkušenosti rozhodně nikomu nedoporučuji!!!
    Kdybych toto věděla, tak nakoupím někde jinde a telefon bych jistě již měla doma!

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, u objednané položky bylo ale uvedeno , že není dostupná a čeká se na doskladnění od dodavatele, toto bylo uvedeno i na stránkách, čeká se na doskladnění, o tomto jsme Vás informovali, bohužel u tohoto modelu je problém s dodávkami. jako omluva Vám bude přidán dárek nebo sleva z objednávky.

• žádné a nebo o nich nevím ale už je ani nechci znát.
    • neschopnost všech !!!

Tak tomuto obchodu se obloukem vyhněte,slibují,slibují,telefon ani po měsíci a půl nejsou schopni dodat a nakonec vám ani peníze nevrátí.S takovým jednáním jsem se ještě nesetkal a divím se,že jsou ještě na trhu.Od nich rychle pryč,čekají vás jenom a jenom problémy.U konkurence do třech dnů dodání a vše v pohodě.

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, objednal jste si PAP4040, které byly v doprodeji, což jsme měli na webu, a o čemž jsme Vás opakovaně informovali, bohužel dodavatel této značky měl celé prázdniny opakované problém s dodávkami, nakonec posouval termín až na druhou polovinu srpna, měli jsme tento údaj i na webu i u nístupce 4044, částka Vám byla vrácena na Váš bú, na základě Vaší žádosti o storno, stejně tak jako zaslán storno doklad, omlouváme se za všechny problémy.

• objednáte a nic nedostanete, takže ušetříte dost peněz

objednáte a nic nedostanete, takže ušetříte dost peněz

• - dodací termíny
    • - korespondence

Pokud si chcete něco koupit, tak Vám nikdo nebrání, ale pamatujte na to, že tento obchod nedodá zboží do 2-3 pracovních dní.
    Mé zboží dorazilo až za 6 dnů od objednání a bylo přitom bylo skladem. Prý měli problém s navedením peněz v systému. No nevím.

Ceny nejsou kdoví jak výhodnější, ALE mají zde věci, které jsem nikde jinde nesehnal.

• I přesto, že peníze na účet obchodu dorazili již 1.8.2013(o čem jsem byl informován) přesto zboží stále nedorazilo. Po shánění vysvětlení, proč tomu tak je,mi bylo vysvětleno,že jim bylo naskladněno špatné zboží a čekají na nové naskladnění. Nikdo se ale neobtěžoval o tomto informovat.
    • Dnes je 19.8.2013 a zboží stále nemám.

Zde již nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Profizona.cz

můžete nám prosím poslat číslo objednávky na email [email protected], ať to můžeme prověřit a případně Vám nabídnout alternativu, případně upřesnit dodání, pokud je problém s doskladněním? z recenze není zřejmé o co přesně šlo. Děkuji, samozřejmě Vám nabídneme případně slevu nebo podobně, pokud je problém např. u distributora.

• Výběr zboží a objednání na dobré úrovni
    • velmi mě zklamala dodací lhůta, zatím jsem obdržel jen potvrzení objednávky a následně dotazník jak jsem spokojen s nákupem. Na dodání zboží ev. sdělení proč je dodací lhůta tak dlouhá stále čekám.

Z výše uvedených důvodů nedoporučuji nákup ve Vašem obchodě. Domnívám se, že pokud zákazník něco chce a objedná si zboží, chce objednané zboží užívat co nejdříve. Příště si radši stejné zboží objednám v jiném internetovém obchodě. Uvedený název Vašeho obchodu aspoň podle mého názoru neodpovídá skutečnostem. Můžu porovnat s jiným inter. obchodem, kde jsem měl objednané zboží, které neměli skladem. Tak se mnou aspoň komunikovali a nabízeli jiné alernativy zboží, ev, sděli že zboží bude skladem v určeném termínu.

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, nerozumím Vaší recenzi, zboží Vám bylo zasláno a byl Vám poslán i email kde můžete zásilku sledovat, číslo balíku "DR9514070965C" Vám bylo posláno na Vás email.

• Bohužel jsem nenašel nic.
    • Velmi dlouhé dodací lhůty!!!

Objednal jsem držák mobilu do auta týden před odjezdem na dovolenou (18/7). Zboží bylo skladem a já se bláhově domníval, že jej do odjezdu (27/7) budu mít. Nicméně až 26/7 mi byla zaslána informace o expedici, což je na zboží skladem sakra dlouho. Zásilka následně přišla až 5/8, zde těžko říct, jestli je chyba na straně pošty nebo obchodu. Zásilku proto nepřevezmu. Držák jsem si před odjezdem musel koupit v kamenném obchodě.

Celkově tedy nemohu obchod absolutně doporučit, protože čekat na skladové zboží 12 pracovních dní je v dnešní době sakra dost.