• 2 krát posunuli termín dodání

píšou že zboží odesílají ihned po zaplacení, ale v realu jsme čekali na tablet přes 10 dní- od připsání platby , i když je a byl pořád skladem ????

• Objednal jsem zboží a dorazilo úplně něco jiného.

• nelze posoudit
    • dlouhá dodací lhuta

špatné

• Nejsem spokojen protože je 25.6.2013 a objednané zboží pořád nedorazilo!
    • byla mi pouze 11.6.potvrzena objednávka,na telefonickou urgenci mi byla dodávka přislíbena do 20.6. a zatím nic
    • dlouhá dodací lhůta,pokud zboží vůbec pošlou

nedoporučuji ostatním

• Dodací lhůty

Objednal jsem si fotoaparát+příslušenství,který měli prý skladem(naštěstí na dobírku). Po týdení komunikaci že zboží bude již expedováno,mě bylo zděleno že fotoaparát nemají a není ani u dodavatele.Bylo mi řečeno že dodací lhůta je neznámá!!Obchod se tváří solidně a komunikace slušná,ale to je asi vše.

• Neůnosně dlouhá dodací lhůta. Zboží je zaplaceno již 10 dnů a stále ho nemám. Výmluvy na dodavatele mě nezajímají. Vy jste zboží nabízeli.

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění dodávky u dodavatele, poskytneme Vám slevu na objednaný produkt jako omluvu, doskladnit má zboží hned na začátku týdne, zboží je u přepravce.

Zboží jsem objednal, zaplatil a neobdržel. Místo toho mi bylo sděleno, že mnou objednané a zapacené zboží nemají momentálně na skladě a bohužel jej neumějí sehnat v rozumném časovém horizontu. Zároveň mi bylo nabídnuto, mi vrátí peníze, což jsem odmítl. Po mém sdělení, že celou věc oznámím ČOI a doporučení, že zboží je ihned k dispozici na nejméně deseti e-shopech, jsem byl informován, že tedy zboží seženou jinde. Zdá se mi tedy, že tento e-shop prodává zboží, které nemá.

Teprve po 9 dnech od vystavení objednávky / 7 dnech od potvrzení, že je zboží zaplaceno - jsem se dozvěděl, že zboží již není k dispozici

Baterie lion ač byla uvedena že je skladem ,skladem neměli a nabídli mi li-pol.To by nevadilo,ale baterii mi poslali jinou než jsem si objednal.

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, objendal jste si baterii lipol "Baterie Siemens A31, AX72, AX75, C65, C70, C75, CF62, CF65, CF75, CFX65, CT65, CT70, CT75, CX65, CX70, CX75, M65, M75, ME75, S65, S75, SK65, SP65 - LI-POL - 1000 mAh", verze lipol je samozřejmě lepší než lion, nechápu, jestli tedy došlo k záměně typu, můžete se obrátit obratem na [email protected] ? pokud došlo k chybě u nás baterii obratem vyměníme, pokud jste špatně objednal není také problém, do14ti dní máte nárok na výměnu, případně vrácení peněz. děkuji

• Nízká cena
    • Doba dodání již uhrazeného zboží.

Po této první zkušenosti,bez komentáře.

• Dobrá cena
    • Dlouhá dodací doba

První a poslední nakup od této firmy.

• Prodej použitého zboží, které na stránkách není deklarované jako použité.

Rozhodně nedoporučuju. Zboží, které údajně měli mít skladem, odeslali až tři dny po objednání a až po mé žádosti o storno objednávky. Navíc spletli číslo mého mobilního telefonu, takže zásilková služba se mi nemohla dovolat a hodili mi jen lístek do schránky. Schránku jsem vybíral až druhý den a navíc to bylo těsně před víkendem. O víkendu zásilková služba nefunguje. V pondělí, když jsem tam volal, mi bylo řečeno, že ten už to nedodají, takže až v úterý. A jako třešnička na dortu: zboží bylo evidentně použité. Krabice rozdělaná, všechny plastové obaly a sáčky s příslušenstvím rovněž. Naštěstí zboží na první pohled vypadá bez viditelných vad, a při představě jak s tímto obchodem vyřizuji reklamaci mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, takže jsem se nakonec rozhodl zboží nevracet. Nicméně byl to rozhodně poslední nákup v tomto obchodě.

Reakce obchodu Profizona.cz

číslo , které jste uvedl v objednávce, bylio AUTOMATICKY přeneseno do systému PPL, nebudu jej zde uvádět kvůli ochraně Vašich údajů, ale napište na [email protected] a pošleme Vám prtscr z podani baliku a co je uvedeno v objednavce, ted to kolega kontroloval a je tam stejné číslo co jste uvedl, stejně tak s produktem, odešel Vám jak nám jej dodal distributor, pokud tam neni v poradku urcite se obratte na email nize nebo na telefon u nas na strankach, do 14ti snimate narok na vymenu nebo vraceni penez bez udani duvodu.

• Cca od 30.5.2013 obchod nabízel mapu Garmin Topo Czech 2013 PRO, ačkoli takový produkt vůbec neexistoval (stav k 13.6.2013: stále neexistuje). Specifikace byla vylhaná - převzatá ze specifikace verze 2012, kde všechna čísla 2012 byla přepsaná na 2013. Podle vyjádření e-shopu prý - doslovná citace: >>kolega produkťák "předběhl" garmin<<. "Předběhl" tak, že si vymyslel popis neexistujícího produktu? Dostupnost mapa byla navíc uváděna "skladem"!
    • E-shop 5.6.2013 slíbil: >>...nepřesný popis, který bude tento týden upraven<< - do konce týdne se nic nezměnilo a neexistující zboží bylo nabízen i v týdnu následujícím.
    • Po domluvě s e-shopem jsem měl náhradou obdržet verzi 2012 - je 13 dnů po objednávce a mapu stále nemám.

Hodnotím 10%, protože 0% bohužel dát nelze. Obchod lhářů - před nákupem důrazně varuji!!

Reakce obchodu Profizona.cz

- ano, 5.6 eshop slibil upravu popisu, od dnesniho rana je popis upraven ! = slib byl splnen

- co se týká verze 2012, podle Vasi komuniakce jsme mylne pochopili, ze cekate na verzi 2013 az bude oficialni s popisem na DVD 2013

- uvedeno SKLADEM je, protoze SKLADEM DOSTUPNA JE

- produktak to zjistoval a upravil, v popisu tak ze mapy jsou sice 2012 ale s moznosti stahnout update na 2013, jakmile bude dostupny, tuto informaci jsme vam zjistovali primo na garmin a jeste posilai na Vas email.

popis u zbozi je tento:

Garmin Topo Czech 2012/2013 PRO je turistická mapa ČR v měřítku 1:10 000 pro navigace Garmin. Základem Garmin Topo Czech PRO jsou vybrané prvky Státního mapového díla ZABAGED a silniční síť StreetNet firmy CEDA.

- Při koupi této verze pro rok 2012 po 1.6.2013, máte automaticky nárok na stažení nejnovější verze vydané v tomto roce, tj. jakmile budou uvolněny mapy pro 2013 máte nárok na jejich stažení.

Tzn.: Obchod lhářů atd... tomu nerozumím, co tím myslíte, na chybu v popisu jste nás upozornil, my to zjistovali a chybu opravili, to ze mapy jsou 2013, je pravda, je rok 2013, pri koupi tohoto produktu si tahnete ke dnesku nejaktualnejsi mapy a po dobu roku 2013 mate v cene jejich upgrade, to jsme Vam psali.

Mrzi me, ze jste nenapsal primo nam, a "vylevate" si to zde, presto, ze jsem myslel ze jste si to s obchodniky vyjsanil, jen se omlouvame za tu zmylenou, ze jste nakonec tuto verzi chtel zaslat, pres to, ze jste ji prave puvodne nechtel, tady jsme si opravdu nerozumneli. Potvrdte nam tedy na email, jsetli mate zajem nebo ne. dekuji

• Velký výběr.
    • Solidní jednání přes e-mail.
    • Uvádějí zboží skladem nebo dostupné do 2 dnů a přitom skladem není a začnou jednat s dodavatelem až po vámi zaplacené částce. Po urgenci vám nabídnou vrácení peněz a nebo můžete čekat a čekat až se dohodnou. A to není jisté, zda-li výrobek vůbec bude.

V internetovém obchodě byla uvedena dostupnost zboží do 2 dnů. Zboží jsem ihned po objednání zaplatila a přišlo mi potvrzení o platbě s tím, že jakmile bude zboží připraveno, přijde mi další e-mail.
    Po třech dnech jsem do e-shopu napsala, jestli už je zboží odesláno. Odepsali mi, že mají problém s dodáním zboží od dodavatele a neví, kdy zboží bude dostupné. Ptali se, zda-li ještě počkám nebo mi mají vrátit peníze. Zatím stále čekám a čekám.

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, bohužel jste objednávku dělala přes víkend 1.6., platba byla zúčtována až v průběhu týdne, bršna "Brašna Lowepro Passport Sling II (grey/pink)" byla na objendávku , údaj 48 hodin tak měl dodavatel,že ji nám do 48hodin dodá, bohužel mají problém na skladě Lowepro, tento produkt se objednává přímo od dovozce, kolega Vás bude dále informovat, bohužel tento produkt se nedá objendat jinde než přímo o dovozce Lowepro ČR, není žádný subdistributor. omlouváme se za prodlení, je pro Vás objendáno a čekáme na vykrytí dovozcem.

• Dobrá cena navíc s dárkem.
    • Dodací doba jako ve středověku.
    • Zboží označené skladem, skladem určitě není.

Zboží objednané 22.5 ještě, i přes asi čtveré urgování, nedorazilo (dnes 11.6). Zaplaceno předem a obávám se, že už svoje peníze neuvidím. Neustálá výmluva na dodavatele i přes to, že zboží je na stránkách střídavě skladem a doručení 1 den. Kdybych každý týden aspoň jednou nezavolal, tak se ani neobtěžují kontaktovat mě. DĚS!!!!

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, problém máme s jedním z dodavatelů, který má toto zboží značenéskladem, ale není schopne nám jej doskaldnit, řešíme to nyní i novým dodavatelem, tak aby Vaše objendávka bylo tento týden vyřízena, spolu s dvojnásobným dárkem, nebo slevu, podle toho jak jste domlvem s obchodníkem.

• za jedinou přednost považuji za možnost využití ke zvednutí krevního tlaku
    • délka dodání zboží ,objednáno 27.5 (měl to být dárek na den dětí 1.6) a ještě nebylo doručeno

na zboží uvedené jako SKLADEM čekám více jak 14dní ,vyjadřovat se raději nebudu

Reakce obchodu Profizona.cz

Dobrý den, kolega Vám objednávku potvrzoval, byl jste domluvený, že má být doručeno dnes, expedováno bylo až pozdě večer a doručováno Vám bude v dnešním svozu od nás, na email Vám přijde i číslo balíku atd.,m ale tuto informaci jste dostal dnes i telefonicky, omlouváme se za pozdní vyřízení.

• Při dotazu rychlá odpověď.
    • Inzerují zboží s absolutně jinou dodací lhůtou, než kterou mohou dodržet.

Bohužel, kvůli velké dodací lhůtě jsem musel svojí objednávku stornovat (původně skladem, později 2 dny) -realita cca 14 dní a nic. Navzdory tomu, když jsem napsal email s dotazem, kde se to zdrželo, ihned reagovali a odpověděli, bohužel odpověď mě neuspokojila :) Stále jsem musel čekat, ale aspoň jsem o tom věděl.

Obchodu bych doporučil včasně upravovat termíny dodání v závislosti na jejich dodavatelích+pár dní navíc, protože evidentně se sám obchod nemůže spolehnout na svoje dodavatele, na kterých je vina.

• - zboží deklarované jako skladem vůbec nemají a termín dodání neustále oddalují
    • - nemají se k vrácení peněz

Dle mého názoru zloději. Jednak zboží deklarované jako skladem vůbec nemají a termín dodání stále oddalují a hlavně po provedení storna se nemají k vrácení peněz. Pro představu, email o potvrzení storna a slib vrácení peněz přišel 19.4.2013. Od této doby jsem zaslal ještě dvě upomínky, vždy přišel jen slib vrácení peněz ale skutečnost je jiná. Dnes zaslána další upomínka. V žádném případě se nemíním nechat okrást!
    Tento e-shop rozhodně nedoporučuji!

• žádná
    • Zboží nedodáno 14 dní po zaplacení,zaplaceno dodání přes PPL s vidinou rychlého dodání-vyhozené peníze.Telefonicky jsem několikrá urgoval a dnes dokonce při představení se nikdo neozval.

radši najít jiný obchod

Reakce obchodu Profizona.cz

Dnes s Vámi kolega mluvil několikrát telefonicky, položka šla z centrálního skladu garminu jako doprodejová, objednávali jsme pro Vás, bohužel jim to tam poněkud trvá, většinou prodávají přes subdistribuci, dnes jsme expedovali k Vám, o tom jste byl také informován, s tím, že je následující pracovní den zásilka u Vás