• dobrá komunikace, rychlé dodání , velký výběr zboží
    • zatím nic

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc Vám děkujeme za milé hodnocení. Kvalitní a široký sortiment je pro nás jedním ze zásadních kamenů, na kterých si zakládáme. Vždy se snažíme dělat vše pro to, abychom Vám doručili objednávky co nejrychleji, proto jsme rádi, že se nám to opět povedlo. Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

• Rychlé doručení, dobrá komunikace.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za milé hodnocení, jsme opravdu rádi, že Vám naše služby vyhovují. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou.

• Rychlost a komunikace

Líbí se mi, jakým stylem mají napsané informační e-maily. Originální, vtipné a stručné.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení a pochvalu, velmi si toho vážíme a jsme rádi, že Vám děláme radost.

Těšíme se na Váš příští nákup.

tým PROFIMED

• Dobrá komunikace a rychlé dodání.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

moc děkujeme za milé hodnocení, jsme rádi, že Vám naše služby vyhovují. Těšíme se na Váš příští nákup.

• Okamžitě zabaleno a odesláno

Objednávka byla okamžitě v den objednání zabalena a odeslána. Následující den byla doma.

Reakce obchodu PROFIMED.cz

děkujeme za milé hodnocení, jsme opravdu rádi, že jsme Vás potěšili. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou.