• Zbozi uvedene skladem nebylo skladem - kdyz na neco sppechate, a oni vam napisi za 3 dny mail, ze zbozi nemaji...

• Široký sortiment
    • Absolutně nepřehledné webové stránky
    • Ohledně dopravy nesplňují, co slibují

Potřebovala jsem rychle sehnat kontaktní čočky a proto jsem se rozhodla pro nákup přes tento obchod. Jak na svých webových stránkách uvádějí, pokud provedete objednávku do 14:00, zboží expedují ještě týž den. To se nestalo a na můj dotaz mi zákaznický servis bez vysvětlení odpověděl, že zboží odesláno nebylo a stane se tak až následující den.
    Zboží se tak ke mně nedostalo včas, nákup přes tento obchod nedoporučuji.

• Nevim
    • Slibuji dostupnost zbozi, po objednani prisla zprava, ze potvrzuji objednavku, nasledujici den dalsi zprava, ze zbozi neni skladem a teprve se objednava .Objednavku jsem zrusil, presto byla odeslana do vydejniho mista.

Měli by častěji aktualizovat produkty na stránkách!!

• mylně informuje o dodací lhůtě

• Nedodali zboží tehdy kdy měli. I když věděli předem že zboží nedodají, nebyli schopni mne kontaktovat, omluvit se a navrhnout nějaké řešení.

Špatné, rozhodně nedoporučuji! Při pozdním doručení se vymlouvají na přebrání e-shopu od jiného provozovatele, nejsou schopni s tím nic udělat. Rozhodně nakupte jinde!

• N/A
    • V systému nelze změnit doručovací adresu, pouze přímo při nákupu. Z neznámého důvodu jste ponechali místo mého jména text: recepce 6. patro, takze jsem mela velke problemy s prevzetim zasilky. Na tuto vasi chybu jsem okamzite reagovala mailem, ale zmena nebyla provedena!

Pokud nejste ochotni reagovat na zpravu od zakaznika a provest opravu, ktera je velmi dulezita - nehlede na to, ze nechapu, jak nekdo muze odeslat zbozi na adresata "recepce" namisto radne napsaneho jmena kupujiciho - neplanuji u vas nadale nakupovat. Zuzana Pankova

Na stránkách bylo uvedeno, že zdoží bude druhy den u zákazníka, po 4 dnech, kdy balíček stále nedorazil jsem volala na eshop a tam mi bylo řečeno, že se balíček ztratil, do té doby se nikdo neobtěžoval informovat mě, že nastal problém.

čočky mi v očích vadily a jedna opravdu tak ze jsem ji musel po chvili vyndat. Nedoporučuji

• - možnost osobního odběru
    • - bez poštovného
    • - příliš dlouhá dodací lhůta

- nakupovala jsem zde, protože jsem mohla zboží osobně a bez poštovného vyzvednout
    - nebyla jsem spokojena s příliš dlouhou dodací lhůtou

Reakce obchodu ProfiCocky.cz

v detailu produktu je vždy vypsána dodací lhůta. Pokud zboží nemáme skladem a je skladem u našeho dodavatele je tato náležitost vždy u produktu uvedena. Vždy vidíte za jak dlouho budete mít zboží ve svých rukou. http://www.proficocky.cz/biofinity-6-ks

• Všechny vody na kontaktní čočky měli 2 měsíce prošlou záruku.

Nejnižší cena znamená nejnižší kvalitu. I zdravotnický materiál, mezi který se vody na uchování kontaktních čoček řadí, mají s prošlými záručními lhůtami.

Reakce obchodu ProfiCocky.cz

Dobrý den, to nás velice mrzí, všechny roztoky této šarže jsme stáhli z prodeje a jako kompenzaci Vám na naše náklady zasíláme omluvný balíček v hodnotě Vašeho nákupu. S pozdravem Iveta Zelenková / péče o zákazníky.

• možnost osobního převzetí v centru
    • velmi dlouhá doba na vyřízení objednávky

Reakce obchodu ProfiCocky.cz

Dobrý den, zboží skladem expedujeme týž den. U každého zboží si před nákupem můžete ověřit dostupnost a předpokládanou dobu doručení. Skladem máme přes 4 500 ks balení kontaktních čoček a příslušenství. Neustále rozšiřujeme odběrná místa prostřednictvím zasilkovna.cz a snažíme se být zákazníkům blíž. Využít můžete také dopravce Kurýr express, kdy Vám bude zásilka doručena ještě týž den.

• slib dodání v den objednání.
    • Slib dodání tentýž den, vybráno zboží skladem, ...a nic. Co je mi po tom, že byl pátek? K vyzvednutí následující úterý.

Slibotechna. Do uzavření objednávky...

Reakce obchodu ProfiCocky.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsme detailně prozkoumali. Objednal jste si kontaktní čočky, které standartně nemáme skladem. U každého produktu máte detailně popsanou dostupnost zboží. Tento druh Vámi vybraného zboží nemohl být připraven k odběru týž den, protože zboží, které není skladem objednáváme u dodavatele a je k dispozici následující den. Objednávka byla uskutečněna v pátek ve 13.45 hod a u produktu bylo uvedeno, že bude připraven k vyzvednutí v pondělí během dne. Omlouváme se tímto za vzniklou nepříjemnost a doporučíme při další objednávce respektovat dostupnost zboží.

• nenabízí samostatná pouzdra na čočky, tak jako všechny další obchody.

zboží dorazilo v pořádku, objednávala jsem kontaktní čočky s roztokem, postrádala jsem ale nabídku pouzder na čočky, proto jsem volala na firmu, kde mi paní řekla, že v nabídce poudra skutečně nemají, ale stačí napsat do poznámky že chci další pozdra, a oni mi je bezplatně zašlou. To se ovšem nestalo. Roztok mi vydrží několik měsíců, ale pouzdra měním kvůli čistotě každý měsíc s novými kontaktními čočkami, proto budu muset objednávat zbytečně znovu z dalšího obchodu.

Protože objednávka zatím nedorazila, nemohu nákup vyhodnotit.

• Dobrá cena
    • Při osobním odběru nepřijímají platební karty a nijak na to při procesu objednávky a platby neupozorňují (například v Korunce toto není problém). Navíc když nebudete mít štěstí, tak budete stát před obchodem a zvonit a čekat a zvonit a čekat až Vám někdo otevře, zatímco za prosklenými dveřmi si bude osazenstvo hrát se psem.

• dobré ceny
    • nedodržení termínu dodací lhůty

• přehlednost, široká nabídka
    • ceny produktů a dopravy jsou na jiných stránkách zajímavější

• dobrá cena, dobrá dostupnost pro osobní odběr, rychlé vyřízení
    • nic mne nenapadá

byla jsem spokojená, spojila jsem se s obchodem telefonicky, na nákupo jsem pospíchala, jednání bylo velice příjemné, zboží připravili během chvíle a ještě ten den jsem si ho mohla vyzvednout

• výborná cena
    • dobrá dostupnost
    • stále ještě mi nebylo potvrzeno, že je zboží připraveno k vyzvednutí, objednávala jsem před více než 10tidny, nedošel ani mail, že by zboží nebylo skladem