• je v Praze
    • nedobrá komunikace
    • zboží označené skladem není skladem

nic moc

• ??? Bzla to náhoda....
    • Nepružnost, zmatky, stále uvádí 19%DPH v obchodních podmínkách

Nedoporučuji !!

• dobre ceny
    • dlouho jsem na cocky cekala

dobry vyber, dobre ceny, delsi doruceni nez jinde

• dlouhá dodací doba

• dobré ceny
    • špatná komunikace se zákazníkem

• Byla mi dodána pouze část objednávky, některé položky chyběly, ačkoli cena byla za kompletní objednávku. To mi připadá dost nefér a podivné. Doufám, že zbytek dorazí. Čekám od 27.10. dnes je 11.11.

Inzerovaný termín (při objednávce do 12,00 hodin dodání tentýž den) absolutně NEREÁLNÝ!!!
    Nedorazila kompletní objednávka ovšem cena byla za kompletní!!! Zbytek zboží dosud nemám
    (27.10. přišla část zboží , stále čekám na zbytek dnes 11.11.)
    Nakoupila jsem v obchodě Profi parfémy(stejný obchod) tam bylo vše OK.

• Objednala a zaplatila jsem si cocky, ale dostala jsem reklamni baleni!!
    • Cocky, ktere jsem dostala, byly oznaceny Not for sale, tzn. byly to reklamni vzorky, za ktere Vy jste nic neplatili,ale ja jsem Vam normalne zaplatila!

nedoporucuji

• nejnižší cenu
    • Prodej čoček, které jsou jsou označeny nápisem "not for sale" rozhodně nepůsobí dobře a i když věřím, že Váš obchod za ně, stejně jako já, musel zaplatit, tak někde na začátku toho prodejního řetězce je někdo, kdo si chce neetickým způsobem vydělat. Nakonec to kvůli daňovým únikům zaplatíme všichni. Když jsem pak po zjištění, že čočky nejsou určeny k prodeji, volala do obchodu znovu, slečna, která mi čočky prodala, se bránila tím, že každého zákazníka upozorňuje na to, aby si zboží překontroloval. Mě na nic takového rozhodně neupozornila.

Je rozhodně rychlý a levný, nicméně jsem zklamaná přístupem zaměstnanců.

• Dlouhá dodací lhůta

• - registrovala jsem se - měla být odečtena sleva 3%, ta se však nezobrazila v souhrnu objednávky,žádala jsem proto o slevu e-mailem
    • - odpoveď na e-mail s potvrzením slevy byla rychlá, ale e-mail bez podpisu a s překlepy
    • - největší slabinou pro mě byl způsob zabalení: balík vážil téměř 1kg a krabice byla pouze jednou přelepená páskou - krabice byla děravá; kdyby byla pořádně přelepená, nedošla by "rozžvýkaná", nicméně nic nevypadlo a dostala jsem všechno objednané zboží

• osobní odběr v Praze

• neinformují, že zboží nemají

• Objednala jsem si 2 balení po 6 čočkách, místo nich mi přišlo toho mi přišlo 12 neprodejných!! vzorků. Obchod tvrdí, že došlo k záměně zboží - nevěřím, faktura byla na mé jméno. Sice chtěli zboží vyměnit, odmítla sem, nemám čas se zabývat něčí neprofesionalitou. Z obchodu si už nic neobjednám.

• chybí zpětná vazba - info o expedici objednávky

• Cenově výhodné
    • Zboží nedorazilo.

Pokud něco potřebujete, tak si to zde neobjednávejte!!!

• Uvítal bych možnost telefonického spojení s obchodem,které je však nefunkční.Čočky jsem objednal před 15 dny. Dodnes je nemám.Vím,že nemohou být skladem na prodejně,ale 15 dní je poměrně hodně.

Ceny příznivé, komunikace na bodu mrazu.

• poštovné zdarma
    • nevím

pokud nespěcháte na zboží doporučuji

• nizka cena
    • dlouha dod. lhuta, nulova komunikace

obrnit se trpelivosti nebo nenakupovat

• na internetu vedete čočky tak jako všude, nakonec mi přišli čočky a na krabičce byli znaky(azbuka nebo japonské), což mi vůbec nepřijde vhodné.
    • Čočky jsou evidentně dovážené za minimální cenu a prodávány za cenu jako ostatní čočky. Vzbudilo to ve mě vážnou nedůvěru, a pochybuji lehce o kvalitě..

• široký výběr