Obchod byl velmi vstřícný,rychlé dodání, ale dodaná vůně byla příšerná
    a k původní vůni měla hodně daleko. Lépe řečeno je to paskvil a jeho koupi nedoporučuji.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že jste nás nekontaktovala, pokud jste byla s produktem nespokojena.
    Vrátila byste nám ho na naše náklady, jak jsme Vám také napsali do emailu.
    Našich zákazníků si velmi vážíme a uděláme vše proto, aby byli spokojení.

Michaela, profi-parfemy.cz

• Nepříjemná paní po telefonu parfém přišel bez rozprasovace nemají to uvedeno u zboží paní tvrdila že všechny značky chanson jsou bez rozprasovace což není pravda . Od této firmy nikdy více nic neobjednal!!!!!?

děkujeme za Vaši recenzi.
    Posíláme Vám odkaz na naše webové stránky, kde je uvedeno, že produkt Chanson Chanson d'Eau Original
    EDT 200 ml W je bez rozprašovače.
    Nabídla jsem Vám, že nám produkt můžete vrátit zpět s tím, že vzhledem k tomu, že jste ho použila budeme nuceni Vám odečíst 10% z ceny s tím jste nesouhlasila a hovor ukončila.

Michaela, profi-parfemy.cz

Přišel úplně jiný pordukt. Objednaná byla řasenka zlatá, original Collistar Infinito extra black, doručena byla bohužel růžová varianta, která svojí kvalitou neodpovídá očekávání a standardu.

děkujeme za Vaši recenzi.
    2.4.2024 jsme Vás informovali o průběhu naskladnění produktu, omluvili se Vám a vyžádali jsme si zboží ke zpětnému odeslání.
    Poslali jsme Vám reklamační štítek do Zásilkovny. Doprava je na naše náklady.
    Jakmile se zpětná zásilka vrátí, zpracujeme ji a odešleme Vám peníze na uvedené bankovní spojení ve formuláři.

• Neoriginální produkt

Porovnal jsem předchozí s tím doručeným jak vůní, tak balením.
    Vůně se liší, není tak jemná a intenzivní a brzy vyprchá. Text na krabičce není vycentrovaný, to by se u originálu nestalo a lahvička nemá potištění jako originální tester. Foto bych zaslal, ale není jak.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Balení testeru se většinou od originál zabaleného produktu liší obalem, krabičkou.
    Informace ohledně testeru máme uvedené na našich webových stránkách.
    Velmi nás mrzí, že nejste s vůní spokojený a proto jsme Vám zaslali reklamační štítek, doprava je na naše náklady.
    Zpětnou zásilku zpracujeme a vrátíme Vám celou částku na uvedené bankovní spojení.
    Všechny naše produkty na webových stránkách jsou originál, odebíráme je od výhradních dodavatelů.

• Produkt byl skladem
    • Krabička nebyla opatření ochranným celofánem

Krabička s lahvičkou estee lauder 2c1 pure beige nebyla v ochranném celofánu.Připadá mi to jako bych přítelkyni objednal tester a ne produkt určený k prodeji.Případně jestli se nejedná o napodobeninu.Zatím ještě produkt nevyzkoušela protože má ještě staré balení.estee lauder 2c1 pure beige používá již delší dobu a toto nebyl první nákup estee lauder 2c1 pure beige.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Mrzí nás, že jste nás nekontaktoval. Tento produkt na webových stránkách nabízíme k prodeji bez celofánu.
    Odpověděli jsme Vám na email, že pokud Vaše přítelkyně produkt nepoužila, můžete nám ho vrátit na naše náklady.

Michaela, profi-parfemy.cz

• Testr je smrdutá voda, čpějící po polévkovém koření

děkujeme za Vaši recenzi.
    Mrzí nás, že nejste s vůni spokojena.
    Kontaktovali jsme Vás na email, jak nám můžete tester vrátit na naše náklady zpět.
    Budeme čekat na Vaši odpověď a uděláme vše proto, aby jste byla spokojená s vyřízením.

Michaela, profi-parfemy.cz

Zásilka nebyla vůbec doručena, zřejmě chyba v přepravní společnosti, která vrátila balíček zpět s tím, že nebyl převzat. Do mnou zvolené zásilkovny však nebyl vůbec doručen. Na info lince obchodu nepříjemná pracovnice.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se Vám za komplikace s objednávkou, kterou jsme dopravci předali 3.1.2024.
    Po telefonickém hovoru jsem se Vám omluvila.
    Nabídla Vám objednávku odeslat opakovaně na naše náklady, odmítla jste.
    Našich zákazníků si velmi vážíme a vždy se snažíme vše vyřešit k jejich spokojenosti.

Michaela, profi-parfemy.cz

Bohužel holitka jsou asi jen ilustrační foto přišli úplně jiné a byl to dárek

děkujeme za Vaši recenzi.
    U tohoto produktu, který jste objednala je možné, že se změnil obal i případně design během prodeje ze strany výrobce.
    Zboží je přesto označené pod stejným EAN kódem.
    Mrzí nás, že jste nás nekontaktovala, vše bychom vyřešili kladně k Vaší spokojenosti.

Michaela, profi-parfemy.cz

Dárek k narozeninám se ukázal jako fake, Versace Bright Crystal -žlutá voda, vůně nepříjemná a nepodobná , po navonění na ruku alergická reakce. Volala jsem na zákaz. linku, paní ***editováno*** přešla mojí informaci mlčením , stroze mě informovala, pošle formulář na odstoupení od smlouvy. Evidentně je na to zvyklá. V mailu omluva taky chyběla.
    18 dní po mém vrácení faku čekám na peníze, volám, p. ***editováno*** tentokrát arogantní, agresivní, odváděla pozornost od problému, snažila se mě zbavit, vedla si monolog, nenechala mě mluvit, pak mi položila telefon. Neomlouvá jí, jestli se učí.
    Zjistila jsem, pozitivní reference jsou taky fake a ty samé profily se stejným zněním se objevují i jinde. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi. Celá situace nás velmi mrzí.

Vzhledem k tomu že jste neznala číslo Vaší objednávky, slušně jsem Váš požádala o celé Vaše jméno, abych mohla objednávku v systému dohledat. V reakci na to jste chtěla znát mé příjmení, jelikož jsem se představila jen jako Míša. Své celé jméno jsem Vám sdělila i přesto, že Vaše příjmení jsem stále neznala. Po pětiminutovém hovoru, kdy jsem se Vám snažila pomoci a předat informace o stavu refundace za Vámi vrácené zboží, jsem se příjmení stále nedozvěděla. Hovor jsem tedy slušně ukončila a rozloučila se s Vámi.

Kontaktovala jste nás opakovaně a Vaše příjmení mi následně sdělila. Díky tomu jsem již byla Vaši objednávku schopna dohledat a okamžitě předala informaci kolegyni ze skladu, aby Vaši vratku neprodleně zpracovala a vrátila Vám peníze na účet.

Pokud jde o dodané zboží, můžeme Vám zaručit, že prodáváme pouze originální zboží. Ve výjimečných případech nelze vyloučit, že je vůně zkažená či reformulovaná výrobcem.

Zásadně však odmítáme Vaše obvinění, že naše pozitivní recenze jsou zfalšované. Přinejmenším zde na Heurece jsou hodnocení ověřená a vždy spojená s konkrétní zákaznickou zkušeností.

Upřímně se Vám omlouváme za opožděné zpracování Vaší vrácené objednávky. Uznáváme, že pokud bychom vratku zpracovali včas, k této nešťastné situaci by nikdy nedošlo.

S pozdravem,

Nejasné instrukce ohledně platby, resp. splatnosti a VS

děkujeme za Vaši recenzi.
    Je nám velmi líto, že nás takto hodnotíte.
    Platbu Vaší objednávky jste si zvolila bankovním převodem.
    Platba nám bohužel na účet připsána nebyla.
    Kontaktovali jsme Vás na email s platebními údaji.
    Po obdržení platby Vaší objednávky jsme ji okamžitě zpracovali a odeslali Vám ji.

Vůně vůbec nevoní!

děkujeme za Vaši recenzi.
    Kontaktovali jsme Vás na email o možném odstoupení od kupní smlouvy.
    Je nám velmi líto, že jste nás nekontaktoval, vyřešili bychom vše k Vaší spokojenosti.

Michaela, profi-parfemy.cz

Zboží vypadá i se tvari originál ale v žádném případě není. Kdybych nevyhodila krabicku odstoupila bych od objednávky. Parfém po hodině není vůbec cítit. A zrovna tento parfém je tak silny ze až moc lidem nevoní. Tak tento zakoupeny je navonena voda.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že nejste s toaletní vodou spokojena.
    Zboží, které na našich webových stránkách nabízíme, odebíráme od výhradních dodavatelů.
    Vaši zpětnou zásilku zpracujeme a vrátíme Vám peníze na uvedené bankovní spojení.

Michaela, profi-parfemy.cz

• rychlé dodání, takřka obratem

uvedený parfém používám již cca 20 - 25 let a v daném případě u dodaného zboží jsem velmi silného názoru, že se nejedná o originál ;o/

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že jste nás nekontaktoval.
    Určitě bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.
    V objednávce máte toaletní vodu, nejedná se o parfém.
    Všechny produkty, které na našich webových stránkách nabízíme, odebíráme od výhradních dodavatelů.
    Za jejich originalitou si stojíme.

Michaela, profi-parfemy.cz

Bohužel opět musím dát tomuto onbchodu negativ. Objednala jsem vůni Paloma Picasso edt ve zlatém flakonu - tedy původní, nereformulovanou verzi. Přišla mi verze nová s černým vrškem. Tu jsem ale nechtěla a neobjednala. Je to už po několikáté, co nákup v PP neproběhl v pořádku! Nechápu, jak si může obchod dovolit dodat vůni v jiném falkonu, než jak jí nabízí. V každém případě už k PP nemám důvěru a nakupovat zde už nic nebudu a ani nikomu nákup nemohu doporučit.

Vážená paní,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vaši zpětnou zásilku zpracujeme a vrátíme Vám peníze dle obchodních podmínek.
    Omlouváme se Vám, výrobce změnil design produktu, ale ean-kod zůstal stejný.
    Vzhledem k tomu, že zboží je v systému evidováno dle ean-kod a následně odesláno k zákazníkovi, nebylo možné tuto změnu včas zajistit.
    Tuto skutečnost jsme již nahlásili kolegům na katalog a požádali je o změnu fotografie.

Michaela, profi-parfemy.cz

• EDP je podvod, ve flakonu je levná voňavka, která se ani omylem nepodobá originální vůni Elizabeth Arden, kterou jsem měla odzkoušenou. Bohužel jsem hodně zklamaná a naštváná.

Vážená paní,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se Vám, ale recenze k této objednávce není adekvátní, jelikož byla stornována.

Michaela, profi-parfemy.cz

• Ze tří objednaných parfémů byly dva padělky !!!
    • Proplacení vrácených dvou parfémů trvalo měsíc.

Obchod prodává padělky značkových parfémů.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že nejste s naším obchodem spokojený.
    Produkty odebíráme od výhradních dodavatelů, proto si za jejich originalitou stojíme.
    Zpracování a vyřízení Vaší zpětné zásilky k reklamaci probíhala dle stanovené doby dané obchodními podmínkami.

• Parfém mu přišel fejkovy

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že jste nás po obdržení zásilky nekontaktovala.
    V tomto případě se jednalo o změnu části názvu produktu od výrobce.
    Tuto informaci jsme Vám telefonicky oznámili a nabídli Vám vrácení produktu.
    Za originalitou našich produktů si stojíme, odebíráme je od výhradních dodavatelů.

Michaela, profi-parfemy.cz

Zakoupil jsem žiletky Gillette Mach 3 Turbo. Ačkoli se zjevně zdá že jde o originál, tak přišli vlastně neoriginální polské výroby. Navíc uvádí cenu v přepočtu za kus, což vás přivádí v pocit že v balení se nachází deset kusu. Uvádí že cena je za balení 495 Kč a cena tedy za kus je 49,50 Kč. Což vlastně ve skutečnosti neodpovídá realitě a cena za kus je tedy 61,90 Kč . Měl jsem v úmyslu si koupit ještě značkový parfém, ale ještě že jsem to neudělal, možná že by mi přišel také nějaký neoriginál bůh ví od jakého výrobce. Konzultoval jsem to s prodejnou a slečna nebo paní byla velmi arogantní až téměř sprostá. Tvrdila mi že je úplně jedno kdo je výrobce. Vyhněte se velkým obloukem tomuto prodejci, jsou to podvodníci.

děkujeme za Vaši recenzi.
    27.6.2023 jste nás telefonicky kontaktoval o uvedené ceně za kus náhradního břitu produktu Gillette Mach 3 Turbo náhradní břity na holení 8 ks. Omluvili jsme se Vám a cenu upravili. Nabídli jsme Vám, že můžete zboží poslat zpět. Vrátíme Vám peníze.
    Jelikož jsme do dnešního dne zboží neobdrželi, rozhodli jsme se Vás kontaktovat.
    Omlouváme se za vzniklé okolnosti ohledně Vaší objednávky.

Michaela, profi-parfemy.cz

• zvolila jsem platbu převodem, ale nebyly mi doručeny instrukce a tudíž ani zboží

děkujeme za Vaši recenzi.
    Velmi nás mrzí, že jste nás nekontaktovala, pokud jste neobdržela platební údaje.
    Posíláme Vám je na email opakovaně, který máte uveden v objednávce.
    Snažili jsme se Vám dovolat, abychom si ověřili, zda je email adresa v objednávce uvedena správně.
    Telefon byl bohužel nedostupný.

Michaela, profi-parfemy.cz

Zboží budu vracet. Dle mého názoru se nejedná o originál objenaného zboží, nebo je prošlé.

děkujeme za Vaši recenzi.
    U Vaši objednávky neevidujeme, že by se mělo jednat o vrácené zboží.
    Snažili jsme se Vás kontaktovat telefonicky, bohužel neúspěšně.
    Rádi bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.