• Dlouhá doba dodání

Přesto že na svých stránkách slibují okamžité dodání doposud jsem nic neobdržel.

Reakce obchodu www.profarm.cz

Dobrý den, objednával jste si 1 ks lizu u kterého kolegové zjistili záměnu. Obratem Vám byl zaslán omluvný email s tím, že hned po naskladnění Vám liz odešleme. Liz Vám byl zaslán do 5 dní. Tým PROFARM

• ještě nedorazilo

nic nemám nemohu hodnotit

• Špatná komunikace.

Zboží ani po týdnu nedorazilo, mělo být v obchodě skladem.. Obchod před týdnem sdělil, že objednávka se vyřizuje.. Žádná další komunikace..

Byl obědnán prostředek na mytí podlah.
    Místo toho přišel prostředek na mytí nádobí.

Reakce obchodu www.profarm.cz

Vážený pane Korne, vzniklá situace nás velice mrzí a omlouváme se za ní, ale vůbec jste nás nekontaktoval, že došlo k záměně zboží. Pokud by jste nás kontaktoval telefonicky nebo emailem, mohli bychom si zaměněné zboží stáhnout a poslat správné. O záměně zboží se dozvídáme z internetu a nemohli jsme tak zjednat nápravu. Do dnešního dne jste se nám neozval.
    Tým PROFARM

Rychlost dodání,komunikace-vše v pořádku,jsem spokojena

• Jsem zvyklá nakupovat v kamenném obchodě v Hradci. Teď poprvé se mi stalo, že zboží v Hradci neměli a doporučili mi objednat si ho přes e-shop. Objednávku jsem učinila ještě ten den, na naskladnění a dodání zboží zatím stále marně čekám. Mezitím jsem požadované zboží zakoupila u konkurence v Týništi nad Orlicí, kde se skladovými zásobami problém neměli. Takže v tomto konkrétním případě nemohu jinak než dát pouze jednu hvězdu.

- Obchod nabízí dopravu do Alza boxu a přepravku s max rozměrem 61 cm nedokázal zabalit do 75 cm, aby se do boxu vešla. Osobně jí vydat nesmějí, takže cestuje po vlastech českých. Asi čeká až Alza boxy povyrostou.

zaplatil jsem a do dnešního dne jsem nic neobdržel.Jak neobdržím krmítka do týdne napíši to fejc.

Reakce obchodu www.profarm.cz

Dobrý den, ve Vaší objednávce jste si objednal 3x krmítko. Již při objednávce jste měl uvedeno, že nemáme takový počet ks skladem. Po objednávce jste byl i informován kolegy. Po naskladnění požadovaného množství Vám bylo zboží 30.6. odeslané.
    S pozdravem tým PROFARM

• Ještě nic nemám

Reakce obchodu www.profarm.cz

Dobrý den, již při Vaší objednávce byla u zboží informace, že je zboží na objednávku u dodavatele protože ho nemáme skladem. 25.11. Vás kolegyně telefonicky kontaktovala s tím, že ani dodavatel zboží nemá skladem protože není materiál ze kterého se krmítka vyrábí. Bylo Vám vysvětleno, že zboží zatím zaslat nemůžeme a budeme ho expedovat po dodání dodavatelem.
    Tým PROFARM

Již více než 10 dnů čekám na zaslání již uhrazeného zboží.

Reakce obchodu www.profarm.cz

při Vaší objednávce na eshopu svítil jeden kus skladem, na další zboží se čekalo. Bylo nabídnuto zaslání jednoho kusu, který byl skladem s tím, že zbývající 2 kusy zašleme po naskladnění na naše náklady. Nabídka byla odmítnutá a zboží bylo odesláno po doskladnění všech kusů 9.4.
    Tým PROFARM

• Velmi negativni zkusenost. Zbozi po 3 tydnech nedodano. Na opakovane dotazy ohledne dodani, nebyli schopni odpovedet. Bud chaos nebo zamerne zdrzovani. Velka chyba, ze jsem si vcas neprecetla recenze nestastnych zakazniku.

Reakce obchodu www.profarm.cz

několikrát jsme s Vámi komunikovali, naposledy v pátek 19.3.2021 . Jak jsme Vás již informovali, zboží není u dodavatele skladem, proto ho nebylo možné zaslat. Čekalo se na dodání. Mrzí nás, že máte pocit, že Vás nikdo neinformoval a že bylo podle Vás zboží záměrně pozdržené. TÝM PROFARM

objednané zboží nemám, tedy, je to jako o nás bez nás,,,,

• Nemám co hodnotit protože jsem objednané zboží neobdržel.

Reakce obchodu www.profarm.cz

velice se omlouváme, v době objednání zboží bylo na e-shopu, že zboží není skladem. Dodavatel nám obratem potvrdil doručení zboží, ale karanténa mu provoz uzavřela a tak jsme čekali na dodání náhradním dodavatele. Zboží Vám bylo 2.2. odesláno.

• Rychlé doručení
    • Přišlo jiné zboží

Přišlo mi jiné zboží, než bylo objednáno. Skladové zásoby uvedené na e-shopu se pravděpodobně hodně liší od skutečnosti. Obchod se snažil situaci vyřešit, ale požadované zboží uváděné jako skladem již nedokázali ani objednat

je to blbost za 19kč, ale zrovna ji potřebuju, ale když to nechtějí dodat nemají to ani nabízet.

Reakce obchodu www.profarm.cz

Dobrý den, od 22.9. máte objednávku vychystanou na prodejně k odběru.
    Vaši reakci tedy nerozumím . Mitáš PROFARM

• Nepoužitelné zboží
    • Zakoupený přípravek na hubení hlodavců Bag ping/aroma 4400g v ceně 1163 Kč vůbec nepůsobil. Máme dům a zahradu plné myší a hrabošů a po aplikaci všech sáčků se jich hlodavci ani po 11 dnech nevšimli. Teď musím sáčky posbírat a vyhodit a s nimi i ty peníze. Když jsem v jednom Hobbymarketě koupil sáčky "Bros Granule na myši a potkany 7x20g" za 60 Kč, tak byly myši hned zlikvidovány. Za ty peníze jsem tam mohl koupit 20 krabic (140 sáčků) a měl jsem po problémech. Kdybych mohl, tak bych to vrátil.

Reakce obchodu www.profarm.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste s výrobkem nebyl spokojen. Jen tuto sezonu jsme vydali 414 kg přípravku ping a problém s použitím jsme neměli. Používáme ho na holdingových farmách bez problému. Je to energetická nástraha vhodná i tam kde se pohybují i jiná zvířata. Výrobek, který jste koupil jako druhou volbu je ovšem na bázi jedu a účinnou látku má Bromadiolon . Před špatným hodnocením obchodu jako celku jste nás mohl kontaktovat a mohli jsme najít příčinu proč u Vás tento krmný doplněk nefunguje. Jsme rádi, že jste se nakonec myší zbavil. Mitáš

• dlouhá dodací lhůta i po zaplacení

Před 14 dny jsem zboží objednala a zaplatila, ale dosud nedošlo!!!!!

Nabízí zboží, které není schopnen dodat, protože jej vůbec nemá !!!!! Peníze však inkasuje.

• Zboží bylo možno objednat a zaplatit, přesto nebylo skladem

Nedoporučuji. Nabízejí zboží, které nemají.