Naprosto nesolidní jednání, místo objednaného, dodáno úplně něco jiného!

Reakce obchodu Produm.eu

děkujeme za hodnocení. Bohužel z vaší strany neproběhla žádná reklamace (mail nebo telefonát) ohledně špatně dodaného zboží. Děkujeme Produm.eu

Objednáno 8 kusů zboží, dodali pouze 6 bez jakéhokoliv předešlého upozornění. Po emailové žádosti o doposlání 2 kusů bez poštovného jsem žádnou další odpověď nedostal.

Žádná komunikace, pouze mi odeslali automatické potvrzení objednávky.
    Přestože zboží byylo skladem a je zaplacenodoručenomi zatím nebylo.

Reakce obchodu Produm.eu

Dobrý den, 13.8. Vám byl odeslán mail, s informací, že skladem není požadovaná barva, dekor hodin, a peníze se Vám ihned vracely zpět na kartu, prosím o kontrolu spamu. Produm.eu

písemně urgováno , částečná dodávky, po dvou urgencích přeslala firma reagovat na maily. Stále chybí část dodávky, bez toho je zboží nekompletní a nelze dále užívat.

Reakce obchodu Produm.eu

vaše objednávka byla expedovaná na 2x, na oba dva vaše maily bylo odepsáno. A druhý balíček se vrátil jako odmítnutý. Děkujeme. Produm.eu

Zboží jsem musela připomínat ač bylo zaplaceno. Nakonec po připomínce došlo/lavice/. Po rozbalení lavice naprosto nepoužitelná, přední nohy podehnuté dozadu, takže sedět se na ní naprosto nedá.

Od přijetí platby se mi nikdo neozval

Doberý den,
    vaše objednávka byla den po připsání peněz na účet expedována, a dle infomací je na poště, jako nevyzvednutá. děkujeme. Produm.eu

• dodací lhůta

Musím bohužel souhlasit s ostatními negativními recenzemi. Objednal jsem zboží, které bylo skladem a chtěl jsem si ho osobně vyzvednout. Nicméně uplnynul týden od objednávky a pořád mi nepřišla zpráva, že si můžu zboží vyzvednout. Objednáno ve středu a dnes je opět středa, takže informace o tom, že se zboží zaváží každé pondělí, jsou jen výmluvy. O zboží už nemám zájem, seženu si ho jinde a rychleji.

Reakce obchodu Produm.eu

dne 5.5. Vám byla poslaná smska, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Vy jste si objednávku objednal s vyzvednutím na centrálním skladě v Benátkách, netuším, kde jste dostal informaci, že se tam zboží zaváží, omlouváme se tedy za komplikace. Děkujeme

• Bohužel nejsem spokojená, objednávka přišla, ale dodáno bylo úplně jiné zboží, které jsem si neobjednala. Faktura vystavena správně. Reklamovala jsem a teď čekám, jak se situace vyřeší. Doufám, že došlo jen k chybě....... Pak se mohu vyjádřit ke spokojenosti více.

Reakce obchodu Produm.eu

Dobrý den, ano, bohužel, skladník přehodil štítky, ale objednávka je už v pořádku vyměněná, a Vám doručená ta správná. Produm.eu

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Produm.eu

vaše objednávka byla přijata dne 27.4., den poté, tedy 28.4. expedovaná, a další den 29.4. doručena, nechápu co myslíte dlouhou dobou dodání. Děkujeme a přejeme klidný den. Produm.eu

• Jako jediní prodávájí to co jsem chtěl
    • Není možnost Zásilkovny (levnější s širší možností vyzvednutí)
    • Po zaplacení zboží online přes GLS mi obchod zkomolil adresu dodaní. Jedna byla fakturační a druha dodací. GLS volali že neví kam to má doručit. Dodačí jméno, ulice jako fakturační a město fakturacní. Musel jsem jet 20 km na depo GLS pro balík. Hrubý omyl obchodu. První a poslední nákup u nich. Bohužel.....
    • Ano, mohl jsem si to přesměrovat na jinou adresu, ale zbóži jsem objednával tak, aby na vikend bylo doma. Né až týden na to......
    • Zboží bylo objedáno v pátek 22.4. a expedováno v úterý 26.4. I když bylo skladem......

Dobré zboží v nespolehlivém obchodě. Možná to byl omyl, ale i to se počítá.

• Tak špatný e-shop jsem ještě nezažil. Nejdříve mi potvrdili objednávku dvou kusů "Knoflíku Al" a když jsem se po týdnu pídil proč jsem ještě objednávku neobdržel, bylo mně sděleno, že mají na skladě jen jeden kus. Nikdo z obchodu se nesnažil mě kontaktovat a nabídnout jak situaci řešit. Zřejmě si mysleli, však on se ozve sám. Dohodli jsme se, že druhý kus seženou a pošlou do týdne. Ani napodruhé se nikdo neozval a neomluvil se, že objednávka nebyla dodána. Po mém dalším telefonátu bylo opět přislíbeno, že do dvou dnů bude zboží dodáno. Ani tentokrát to e-shopu nevyšlo.

Zhodnocení: pravá ruka neví co dělá levá a sliby chyby. Dva týdny mi stojí projekt a nehnul jsem se kvůli obchodu ani o píď dopředu. Vřele tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Produm.eu

děkujeme za recenzi, byl jste informován telefonicky, že skladem je pouze jeden kus, a že další můžou být cca do 10dnů, že se zboží musí stáhnout z prodejen, s tím jste souhlasil, od středy 6.4. je zboží připraveno. Děkujeme a přejeme krásný den.

• špatná komunikace

23.3.22 jsem obdržela potvrzení o objednávce
    30.3.22 jsem objednávku zrušila
    Faktura, jejíž číslo jsem měla použít jako VS k uskutečnění platby nebyla zaslána. Po několika telefonátech vždy slíbena informace o stavu objednávky do e-mailu. Bohužel se tak nestalo.

Reakce obchodu Produm.eu

24.3. jste byla informována, že rohože v požadovaném množství nejsou a chtěla jste počkat, dne 30.3. jsme se telefonicky informovala zda už rohože dorazily, bylo Vám sděleno, že bohužel stále nedorazily, po-té jste objednávku rušila. Komunikace z naší strany byla maximální. Produm.eu

Zkušenot je špatná. Jedná část zboží je rozbitá. Druhá rezatá. Prostě nekvalitní zboží.

špatná komunikace

Reakce obchodu Produm.eu

netuším co myslíze špatnou komunikací, na každý Váš mail s dotazem bylo odpovězeno. Produm.eu

• Nemají objednané zboží.

• Nebyl dodržen zadaný způsob dopravy ani platby

Reakce obchodu Produm.eu

Dobrý den, vaše objednávka byla poslána přes českou poštou na dobírku, tak jak bylo zadáno Vámi na objednávce.

• žádná žádná komuinikace

Reakce obchodu Produm.eu

děkujeme za hodnocení :-) ale dne 14.2. Vám byla na mail odeslána informace o expedici zboží, a dne 16.2., smska, že je zboží připraveno k vyzvednutí ve Vinoři. Přeji klidný den. Produm.eu

• Zboží nedorazilo
    • Neodpovídají na e-mail

Po 16 dnech stále zboží nedorazilo i když psáno ,že je skladem.Na dotaz,kde je problém, e- mailem neodpovídají

DObrý den,
    dne 3.2. Vám byl poslaný e-mail s omluvou, že Vámi požadovaná barva na židličky není, a že se objednávka dle vaší poznámky ruší. Děkuji. Produm.eu

Připojuji se tímto k zákazníkům, kteří s firmou Produm.eu nemají dobrou zkušenost - po dvou týdnech od objednání zboží dosud žádná reakce. Mezitím jsem firmu kontaktovala s prosbou o úpravu objednávky (navýšení počtu zboží), bohužel též bez odpovědi. Možná už firma zanikla...? :-)

Reakce obchodu Produm.eu

děkujeme za recenzi, vaše objednávka byla navýšena dle vašeho požadavku na 2ks odkapávače, a týž den, byla objednávka expedovaná. Bohužel do dnešního dne nebyla vyzvednuta, je na poště, do mailu zasílám číslo balíčku.
    Produm.eu

• Přehlednost a výběr zboží
    • Nekomunikace
    • Dlouhá čekací doba na zboží po zaplacení

Platba proběhla předem. Nikdo mě z obchodu nekontaktoval, kdy zboží dorazí. Proto jsem musela volat sama. Paní mi řekla, že jakmile bude zaplaceno, ihned odesílají zboží. Zaplaceno je už čtyři dny a zatím se nic neděje.

Reakce obchodu Produm.eu

Dobrý den, vaše obj přišla 28.1., ano, čekalo se na platbu, ale vaše objednávka byla 4.2., doručena.