• nakoupil v obchodě Produm.eu před 2 týdny

• dobré ceny
    • osobní odběr zdarma na 8 pobočkách

Zboží, které bylo uvedeno skladem bylo vyexpedováno za týden (!) a od expedice dorazilo na pobočku v ČL za další 4 dny (objednáno 11.6., expedice 18.6., k vyzvednutí 22.6.). Můj mailový dotaz z rána 22.6. na adresu obchod@produm.eu ze které přišlo info o expedici, se vrátil nedoručený, z důvodu: Recipient address rejected: User unknown. Ten den odpoledne mi ale přišla sms, že je zboží k vyzvednutí... Naštěstí šlo o prkotiny, tak se tolik neděje, ale při zkušenostech z jiných e-shopů je to bída...

Obchod nakonec zboží dodal, takže předchozí recenze není platná. Bohužel už nelze recenzi změnit.
    Děkuji obchodu produm.eu že chybějící zboží z první zásilky dodatečně zaslal.

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 1 měsícem

• Obchod nedodal část zboží které bylo uhrazeno dobírkou

Obchod nedodal část zboží, které bylo uhrazeno. Telefonicky jsem byl ujištěn, že zboží pošlou. Týden se nic nedělo, tak jsem psal do obchodu e-mailem, abych je připomněl - nikdo týden neodpověděl. Po týdnu jsem volal po druhé do obchodu, abych se připomněl a byl jsem ujištěn, že zboží následující den odesílají. Po týdnu čekání nic nepřišlo. Pokud si v tomto e-shopu něco objednáte, tak si to zkontrolujte při převzetí a pokud Vám bude něco chybět, tak zásilku nepřebírejte, protože jakmile ji mají uhrazeno, tak na vás už s?rou.

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 3 týdny

okamžitá reakce obchodu na mou objednávku a ihned vyřízena, zboží velmi dobře zajištěno pro dopravu,děkuji

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 1 měsícem

15 dnů po potvrzené objednávce, zboží ještě nepřišlo a nenašel se nikdo, kdo by alespoň zavolal, či poslal mail s nějakým vysvětlením.

• Nekomunikují

• informovanost

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 2 měsíci

• obchod má i několik výdejních míst mimo velká města
  • nakoupil v obchodě Produm.eu před 2 měsíci

• Možnost vyzvednutí v blízkosti bydliště a hlavně oceňuji rychlost vyřízení objednávky

• Nedodání zboží a nefungující telefon 326313063
  • nakoupil v obchodě Produm.eu před 4 měsíci

Objednán produkt jenž nabízejí POUZE v modré barvě a s dodáním do dvou dnů. Zboží jsem objednal, 2ks s preferencí dodat v barvě zelené, jinak modrá o.k. Zboží nedodáno ani po týdnu. Urgováno, zdržení vysvětleno zajištěnímí mé zelené barvy. K vyzvednutí pak bylo zboží v barvě 1ks žluté a 1ks červené. Kocourkov, že ?

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 4 měsíci

• Zboží špatně zabaleno,došla polovina zboží,zbytek ztracen

Neznají baleni balíků,dochází pak ke ztrátě zboží.

• Rychlá dodávka
  • nakoupil v obchodě Produm.eu před 5 měsíci

• široký sortiment klasického železářství

doručeno až za 4 dny

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 6 měsíci

• Možnost vyzvednutí zboží v kamenném obchodě
  • nakoupil v obchodě Produm.eu před 6 měsíci

Nákup bez problému, dodání velmi rychle, cena velmi dobrá, osobní odběr zdarma

• nakoupil v obchodě Produm.eu před 7 měsíci

Rychlá doba dodání, skvělé ceny, zboží dobře zabaleno. Vzhledem k velikosti a křehkosti zboží , dorazilo zboží v pořádku .