Vše v pořádku,jsem spokojen!

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den a děkujeme za Vaši pozitivní reakci.
    Váš tým eshopáků z www.prodomovazahradu.cz

• Zasílání dotazů na spokojenost s produkty a dopravou,když nic nebylo doručeno

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Vše doručeno ke spokojenosti zákazníka :-)
    Co více si přát :-)

• sortiment
    • ceny
    • -

eshop doporučuji

• Dlouhá dodací lhůta. Už nikdy tento obchod.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den pane Ciprys, Vaše objednávka přišla pozdě a na našem eshopu je vyvěšeno upozornění o přerušení expedice z toho důvodu, aby byly přednostně expedovány objednávky doručené do termínu garance doručení do Vánoc, ostatní budou postupně odesílány po Novém roce tak, jak jsme slíbili.
    S uctivým pozdravem
    Team eshopáků www.prodomovazahradu.cz

29.12.2023, 16:07 hod.
    Po telefonátu s panem Cyprisem chce pán objednávku zachovat a počká si na doručení zboží po Novém roce.

• Dobré ceny.
    • Široký výběr zboží

• skvělá komunikace, velký výběr

Na dotazy odpovídají lidé a nemusíte přemlouvat automat.

Tovar bol objednaný dňa 3.8.2023 a napriek tomu že bol na sklade tak bol odoslaný po emailovej a telefonickej komunikácií až 9.8.2023, takže mi prišiel 11.8.2023, hlavne že mi prišiel ešte včas.

• Rychlá doprava
    • Perfektní komunikace po telefonu
    • Perfektní kvalitní zabalení- fólie,polystyren
    • Velmi srozumitelný návod pro začátečníky s popisky všeho
    • Návod přišel v němčině, ale byl obrázkový, takže nemělo vliv na složení

Jelikož jsme začátečníci v montování čehokoli,velice jsme ocenili krásně napsaný návod a očíslované šroubky. Kurník je velice vzhledný, odpovídá očekávání.
    Velice oceňuji předvrtání jednotlivých částí.

• Rychlá komunikace, včasné doručení

Naprostá spokojenost, rychlá komunikace, včasné dodání, zboží bylo pečlivě zabaleno. Doporučuji na 100%

• Výborná a příjemná komunikace s prodejcem, rychlé dodání a 100% kvalitně zabalená zásilka.

Velká spokojenost s tímto obchodem, velmi kvalitní zboží. Příjemná a lidská komunikace, na všem jsem se k mé spokojenosti domluvila. Doručení bylo velmi rychlé, až mě to překvapilo. Mohu všem s čistým srdcem doporučit.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, děkujeme za reakci a budeme se těšit na další objednávky :-)

• není žádná komunikace

Dobrý den pane Sršeň.
    Objednávku jsme přijali 8.3.23 (email o nové objednávce) a 10.3.2023 bylo od nás odesláno (odeslán email na Vaši adresu o odeslání zásilky a zásilka označena za vyřízenou). Jelikož máte objednávku k doručení přes Balíkovnu, ale do Alzaboxu, který je (dle slov pracovníka ČP) plný, tak řidič již třetí den vozí balík v autě a čeká na uvolnění místa v boxu. Pokud i třetí - dnešní pokus o doručení nebude úspěšný, bude zásilka uložena na nejbližší poště.
    Za tuto prodlevu my opravdu nemůžeme a je nám velice nepříjemné, že je na nás shazována vina, kterou my nemáme šanci vyřešit, a není z naší strany nic špatně.
    Při jakémkoliv dotazu/ problému/ žádosti/ prosbě se nebráníme ani emailové ani telefonické komunikaci.
    Přejeme pohodový den.

Za mne MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

dobrá komunikace

• Vstřícné jednání

Trošku delší čekání než to přišlo .
    Jeden email , vše vysvětlil .
    A pak jsem se dočkala .
    Za mne jsem spokojená

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den. Moc děkujeme za Vaše doporučení a budeme se těšit někdy příště ....................
    Team eshopáků w.prodomovazahradu.cz

• 7.8. objednavka, 14.8. zatím nic. Existují vůbec?

Po týdnu bez reakce na objednávku

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, naše dodací lhůta je 3-6 pracovních dnů, rychleji to neumíme. I v době dovolených se snažíme tyto lhůty dodržet. V případě dotazů stačí zavolat nebo napsat email, komunikace je naší prioritou, ale zbytečné emaily nezasíláme.
    Team eshopáků w.prodomovazahradu.cz

Výborná komunikace, ochota, flexibilita. Jedna z položek, kterou jsem si objednala, přišla poškozená (do internetového obchodu), a tak mi bude poslána zvlášť na náklady firmy. Ocenila jsem se, že zboží kontrolují, že mi ji neposlali poškozenou a nenechali mě čekat a neposlali mi objednávku až kompletní, až přijde položka do internetového obchodu znovu. Zboží přišlo dobře zabalené. Rozhodně doporučuji.

- pouze potvrzení objednávky a od toho okamžiku žádná komunikace
    - zboží nedorazilo

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den pane Kopelent. To je nám líto, že nejste spokojen, ale nechceme zákazníky obtěžovat nesmyslnými emaily a zahlcovat tak jejich emailová schránky. Proto je v potvrzovacím emailu uvedeno telefonní číslo, které je Vám vždy k dispozici - žádný automat - člověk z masa a kostí. Takže s jakýmkoliv dotazem se na nás můžete obrátit. Zboží vždy expedujeme dle našich dodacích podmínek a pokud se vyskytne problém, voláme, což je pro nás příjemnější komunikace.
    Přejeme Vám příjemné letní dny.

Váš team eshopáků prodomovazahradu.cz

Do 24 hodin od objednání byla zásilka doručena.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a přejeme jen pohodové nákupy.
    Váš team eshopáků
    www.prodomovazahradu.cz

online obchod se zbožím pro domácnost a zahradu, skladem, dodání dle termínu
    ochota prodejce zaměnit zboží, které není skladem za alternativní

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, děkujeme za ocenění a budeme se na Vás těšit zase příště :-)
    Váš team eshopáků www.prodomovazahradu.cz.