Rychlost

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, děkujeme za ocenění a budeme se na Vás těšit zase příště :-)
    Váš team eshopáků www.prodomovazahradu.cz.

• zboží přišlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, děkujeme za ocenění a budeme se na Vás těšit zase příště :-)
    Váš team eshopáků www.prodomovazahradu.cz.

Přišlo to v době která byla slíbena. Zásilka došla v pořádku.

Šikovný výrobek. Bude se hodit.

• Paní byla velice ochotná a i přes nějaké předvánoční problémy a telefonické domluvě , zboží dorazilo včas a v pořádku . Tímto chci ještě jednou poděkovat !

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ.
    Je úžasné, že se v dnešní době lidé dovedou podělit i o pozitivní informace.
    Přejeme Vám hlavně pohodové svátky.
    Team eshopáků www.prodomovazahradu.cz

Nach Bestellung (Lieferadresse Österreich) erfolgte die Aufforderung zur Bezahlung. Nach Bezahlung die Info keine Lieferung nach Österreich. Bis heute keine Rückbuchung.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, ihned po objednání jste byl informován, že do Rakouska nedoručujeme a objednávka byla stornována. I přes storno jste objednávku, která byla učiněna v Kč, zaplatil vlastním kurzem v měně €. Za dopravné v ceně 139,- Kč nejsme schopni dopravovat zboží do Rakouska.
    V případě Vašeho zájmu o objednané zboží není problém si jej osobně vyzvednout na našem výdejním místě v ČR. Cena zboží bude přepočtena v námi udaném kurzu.
    Přejeme krásné prožití svátků vánočních.
    Team eshopáků prodomovazahradu.cz

• jeden ze tří objednaných produktů (box) přišel poškozený, nepoužitelný

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, to je nám líto, že zboží dorazilo poškozené, avšak se zacházením se zásilkami přepravci nic neuděláme. Zahájila jsem reklamační řízení a vše dořešíme.
    I.Heřmanová

• +++
    • ---

Miska keramická nebyla, talíř mělký keramický ze čtyř kusů jeden z dolní části poškozený, talíř keramický dezertní ze čtyř kusů dva jiné velikosti, odlišné barvy a a zcelajiného tvaru. Jednoduše řečeno odpad. Něco takového jsem opravdu nečekala.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den paní Nedvědová.
    Je mi líto, že se zbožím nejste spokojena, ale výrobní proces náš eshop opravdu neovlivní. Zboží je dodáváno s výrobním kódem a pod tímto číslem je také prodáváno. Keramické nádobí Madeira je velice žádané a zatím nikdo reklamaci nevznesl. Z důvodu vysoké frekvence tohoto zboží byla Vámi objednaná miska již vyprodána, o čemž jsem Vás telefonicky informovala. Telefonovali jsme spolu 2x.

Pokud Vám přišlo zboží poškozené, je na místě reklamace u dopravce se kterou Vám rádi pomůžeme.

Byla bych velice ráda, kdyby se při jakýchkoliv potížích zákazníci obrátili nejdříve na náš eshop, kde je možné problémy řešit. Telefonická a emailová komunikace nám nedělá problémy a v žádném případě se jí nebráníme.

S uctivým pozdravem
    I.Heřmanová

• Perfektní a naprosto vstřícná komunikace.
    • Rychlé jednání
    • Obchod vyšel vstříc s výběrem konkrétního motivu

Obchod určitě doporučuji. Není problém od obchodu zjistit informace ke zboží a komunikace je velice příjemná. Rychlost dodání taky super.

• inzerují zboží i když ho nemají

Objednal jsem si zboží kde inzerovali že je skladem. Ono však nebylo.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, je nám líto, ale Vámi požadované zboží se před vašim objednání vyprodalo. Dodavatel přislíbil dodání, ale nedodal, což jsem Vám ihned telefonovala. Na základě naší telefonické domluvy Vám zboží sháníme od jiných dodavatelů. Zboží je však nedostupné, jelikož vázne výroba i dovoz.
    Za vzniklou situaci se omlouváme.
    Team eshopáků www.prodomovazahradu.cz, vz. Heřmanová

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• dovezli mi zboží až domů

Zboží bylo dobře zabaleno, došlo v pořádku

Doporučuji.

Bihuzel jsem na zasilku cekala velmi dlouho a bala jsem se, ze nebude dorucena vubec. POtom prisla v tak nevhodne krabici, ze je trochu pomackana.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka byla aktivována 10.3.2021 její úhradou. 12.3.21 šla do expedice (pátek), dne 15.3.21 (pondělí) byla připravena k expedici a Záilkovna ji převzala 17.3.21. Z naší strany byla zásilka dodána v řádném termínu, jelikož v dnešní době to prostě rychleji neumíme.
    Zboží balíme do pevných krabic, avšak se může stát, že při přepravě a manipulaci se zásilkou dojde k jejímu poškození.
    Je nám líto, že s našimi službami nejste spokojena. Můžete využít zákonnou lhůtu pro vrácení zboží.
    Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás ta telef. čísle uvedeném na titulní straně našeho eshopu. Komunikaci se v žádném případě nebráníme.
    Přejeme hlavně zdraví.
    vz eshopu www.prodomovazahradu.cz
    I. Heřmanová

zboží přišlo obratem a nepoškozené

Všechno v pořádku.

• Dobrá nabídka a ceny.

Naprostá spokojenost. Děkuji.

Reakce obchodu WWW.PRODOMOVAZAHRADU.CZ

My moc děkujeme za milé hodnocení.