Obchod zareagoval velmi rychle na můj dotaz ke zboží, odeslání zboží bylo také velmi rychle ne-li okamžité. Výborně hodnotím i video s instalací kamer uvedené na youtube.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí naší reakce, odesláním zboží a také s naším instalačním videem. Vždy se snažíme poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby.

Nakupovala jsem již podruhé a naprostá spokojenost s obchodem.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme! Jsme rádi, že jste spokojená. Těšíme se na další nákup.

• Ochotně poradí! = přítel na telefonu :-)

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Těší nás, že jste se cítil jako s přítelem na telefonu. Osobní přístup k zákazníkům je pro nás prioritou.

rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Pokud budete potřebovat další zboží, neváhejte se na nás obrátit.

• 100%

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši důvěru. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Pokud budete potřebovat další zboží, neváhejte se na nás obrátit.

Vše v pořádku

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme, že jste si vybral právě nás. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem. Budeme se těšit na další spolupráci.

OK

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste s nákupem spokojen. Vždy se snažíme, aby vše proběhlo hladce.

spokojenost

ok

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme! Jsme rádi, že jste spokojen.

• Rychlost doručení - vše jak má být.

Výborná firma, ihned poradily s výběrem vhodného zboží a přizpůsobily k mému požadavku. Paráda - vše podle mých představ.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi! Těší nás, že jste byl s nákupem a naší službou spokojen. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou motivací.

Vše OK.

Nemohu hodnotit,byl to dárek

• Rychle dodání zboží. Dekuji

Zkušenosti s obchodem jsou výborné, proto jen tuto firmu! Doporučuji všem!

jediná škoda je, že u výrobku není čeština...

• Zatím nemohu hodnotit kvalitu zboží a zkušenosti s Vaším obchodem,neboť to byla první objednávka.

• velmi rychlé doručení

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Velice děkujeme

Vše v naprostém pořádku. DOPORUČUJI.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za kladnou recenzi.