Doposud se mi nepodařilo zpojízdnit chod kamery.Nevím si rady.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Je nám velice líto Vaší nespokojenosti. Dovoluji si upozornit, že součástí každé kamery je návod v českém jazyce, který obsahuje přesný postup instalace. U většiny výrobků máme i QR kód s odkazem na videonávod, kde náš technik jasně poukazuje na možné chyby. I kdyby se toto nepodařilo zvládnout, je možné zavolat na naší technickou podporu a vše vyřešíme společně k Vaší spokojenosti.

• Mám problémi s rozchození solární kamery. Nedělá mi záznamy, ručně jde.
    • Nedostal jsem vyrozumění o přijetí objednávky i když psali, že ji odeslali. A pak nedostal fakturu po vyzvednutí balíčku. Přeprava byla vpořádku, komunikovali se mnou meilem i SMS mobilem. JB

Reklamoval jsem prodlužovací kabel kvůli odlišnému konektoru, firma mně nabídla výměnu dodané kamery za kameru se stejným konektorem jaký má prodlužovací šňůra. Sice jsem nechápal, ale souhlasil jsem. Výměna kamery byla rychlá a bezplatná. Po rozbalení druhé kamery však bylo patrné, že jde už o jednou vrácené zboží. Chyběl protikus konektoru na připojení internetu, ochranná folie objektivu a bylo rozlámané transportní vyložení krabice. Kamera nenahrává poplachové události, špatně se pomocí aplikace otáčí, sleduje pohyb, ale jen horizontálně a jen osoby v určité vzdálenosti od kamery. Přitom otáčení kamery není plynulé, ale skokové. Kamera se podle mě hodí na vzdálené sledování prostoru( noční sledování je ale velmi nekvalitní, zvláště za mlhy, nebo když létají kolem pavučiny) ale jako bezpečnostní kamera se záznamem poplachu a sledováním osob nejde použít. Pokud osoba projde v zorném poli rychlejším krokem, kamera nestíhá.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Je nám velice líto Vaší nespokojenosti. Máme nadstandartní 30ti denní lhůtu pro vrácení zboží, kde bychom Vám vrátili celou kupní cenu včetně poštovného. Nákup u nás je tedy absolutně bez rizika. Původní kamera, kterou jste si koupil, má menší konektor pro napájení, než má prodlužovací kabel. Protože nemáme prodlužovací kabely s tímto malým konektorem, nabídli jsme výměnu kamery za jinou, abychom vyhověli. Nevím, co je na tom k nepochopení. Tuto výměnu jsme provedli zcela na naše náklady, ačkoli chyba byla na straně objednávajícího. Rozhodně jsme Vám neprodali použitou kameru a pokud byla prasklá výplň v krabici, mohlo k ní dojít při přepravě, což bohužel nejsme schopní ovlivnit. Co se vlastností, které kritizujete týká, tak většina je způsobena špatným WiFi signálem. Kamera je namontovaná v místě, kde je špatný signál WiFi. Toto s Vámi velmi trpělivě telefonicky řešil technik, ale těžko poradit někomu, kdo to nechce slyšet. Mrzí nás každý nespokojený zákazník a o to víc, když mu věnujeme mnoho času a úsilí.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.