• Pri odběru na prodejně nelze platit kartou ani převodem dopředu

Zatím zboží nedorazilo a proto nelze hodnotit kladně. Pokud se pamatuji uvedená lhůta nebyla dodržena a čas mě tlačí

Reakce obchodu Prodej-Pneu.cz

vzhledem k tomu, že jste si pneumatiky objednal s dodáním na prodejnu a včetně servisu na prodejně na 21.10.2023, pneumatiky máte samozřejmě připraveny na vámi vybrané prodejně, tedy Storex FST spol. s r.o., Havířská 366/33, Ústí nad Labem.
    Platit můžete hotově, kartou i mobilním telefonem přes QR kód a to na všech našich pobočkách, tedy včetně pobočky vámi zvolené.
    Samozřejmě pokud byste býval chtěl pneumatiky nejprve poslat na vaši adresu, zaplatit je předem a následně si je na prodejnu dovézt sám, i tato varianta je v našem eshopu zákazníkům přístupná. Otevřeně řečeno z praktických důvodů ale zákazníci, pokud chtějí současně s doručením provést servis, tuto variantu nevyužívají.
    Pevně věříme, že vaše záporné hodnocení vzhledem ke zjevnému nedorozumění přehodnotíte, předem vám za to děkujeme a 21.10.2023 se na vaši rezervovanou návštěvu těšíme.
    Hezký den.
    Storex FST, spol s r.o.

• Příjemné stránky, dobrá komunikace.
    • Jednoznačně dopravu. Nikde na webu není uvedeno, že doprava je uskutečňována Českou poštou. Kdybych to věděla, nikdy si zde nic nekoupím. 2 dny čekám na avizovanou zásilku, aby mi pak přišla SMS, že jsem nebyla zastižena - což nám naše pošta dělá neustále.
    • Obchod se neobtěžuje se zabalením zásilky. Pouze páskou spojené pneu po 2 kusech. Zboží dorazilo neuvěřitelně špinavé.

Komu nevadí Česká pošta a špinavé pneumatiky, bude spokojen.

• Nejnižší cena, doprava zdarma(ale přez Ceskou postu-coz neni vzdy idealni).
    • Neochota pri reseni klamace.

Peu potrebuji reklamovat, na telefonicky dotaz mi bylo sdeleno ze nelze osobne, jen postou.
    Rozhodne tento obchod nedoporucuji, zvolte radeji nejaky renomovany obchod s kamennou provozovnou. Nekolik usetrenych deseti-ci- sto-korun nestoji za takove komplikace.

• komunikacr

špatné