není co vytknout

Objednané zboží bylo dodáno v pořádku a pečlivě zabaleno. Pochvala

Po potvrzení objednávky se obchod odmlčel a když jsem se po týdnu čekání připomněl, ozvala se telefonicky vedoucí pobočky Plazy 127, kam mělo objednané zboží směřovat s nabídkou novějších produktů. Když jsme si vyjasnili, že mám zájem toliko o produkt, který jsem si objednal, již druhý den mi volala, že je objednané zboží připraveno k vyzvednutí. Vedoucí byla vstřícná, vydávající mechanik ochotný.

vše ok

Dobrý den Mirku,
    mnohokrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si toho vážíme.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další připomínky nebo pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

• Rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den Honzo,
    děkujeme za Vaše výborné hodnocení. Zpětné vazby našich zákazníků si opravdu velice vážíme.
    Pokud pro Vás budeme v budoucnu moci cokoli dalšího udělat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Dobrý den Honzo,
    moc děkujeme za vaše krásné hodnocení, velmi si toho vážíme. Pokud by bylo cokoli, čím bychom mohli naše služby dále vylepšit, za případnou zpětnou vazbu budeme rádi.
    Hezký den, Storex FST

• Pri odběru na prodejně nelze platit kartou ani převodem dopředu

Zatím zboží nedorazilo a proto nelze hodnotit kladně. Pokud se pamatuji uvedená lhůta nebyla dodržena a čas mě tlačí

Reakce obchodu Prodej-Pneu.cz

vzhledem k tomu, že jste si pneumatiky objednal s dodáním na prodejnu a včetně servisu na prodejně na 21.10.2023, pneumatiky máte samozřejmě připraveny na vámi vybrané prodejně, tedy Storex FST spol. s r.o., Havířská 366/33, Ústí nad Labem.
    Platit můžete hotově, kartou i mobilním telefonem přes QR kód a to na všech našich pobočkách, tedy včetně pobočky vámi zvolené.
    Samozřejmě pokud byste býval chtěl pneumatiky nejprve poslat na vaši adresu, zaplatit je předem a následně si je na prodejnu dovézt sám, i tato varianta je v našem eshopu zákazníkům přístupná. Otevřeně řečeno z praktických důvodů ale zákazníci, pokud chtějí současně s doručením provést servis, tuto variantu nevyužívají.
    Pevně věříme, že vaše záporné hodnocení vzhledem ke zjevnému nedorozumění přehodnotíte, předem vám za to děkujeme a 21.10.2023 se na vaši rezervovanou návštěvu těšíme.
    Storex FST, spol s r.o.

• V případě mého nákupu měli nevýhodnější ceny a zboží skladem

Dobrý den Oto,
    velice děkujeme za vaše krásné hodnocení, jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.
    Hezký den, Storex FST

Vše v pořádku.

• Velký výběr

Fajn obchod s rychlým dodáním slušným jednáním a velkým výběrem jen je škoda že nemají větší výběr dopravců osobně preferuji FedEx zatím tuto firmu tady ale málo kdo využívá a v porovnání s poštou by asi byly na větší zásilky levnější ale jinak fajn

rychlost...

• Rychlé jednání a odeslání
    • Guma je dost špinavá, vypadá jako ježděná. Možná je to jen skladováním

bez problémů

První zkušenost - vše ok

• Rychlost vyřízení.

Při výdeji zboží na prodejně nebyl problém. Zboží bylo připraveno k výdeji. Zaměstnanec prodejny mi zboží naložil až do auta.

• + síť poboček
    • + zboží skladem
    • + možnost vyzvednout včetně přezutí
    • + objednání na čas (žádné čekání) :)
    • - i když si pneu vyzvednete osobně, je naúčtován jakýsi poplatek. Není to suma závratná, ale výsledná cena se od prezentované přeci jen liší.
    • - cena přezutí pneu dvojnásobná oproti konkurenci v Děčíně. Na jaře jsem jinde zaplatil za totožnou práci a materiál 900 Kč, zde 1670 Kč!!

Pneu za dobrou cenu a s možností přezutí v domluvený čas. Pokud spěcháte na přezutí a neřešíte cenu, je tato společnost skvělá volba.

Akorát bylo psáno , že jsou k pneu hodinky, nebyly.