Nízká cena, rychlé odeslání.

Přejeme krásný den vážený zákazníku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• opakovaný nákup a vše ok :-)

Přejeme skvělý den Kláro,

mockrát děkujeme za Vaši další recenzi. Jsme rádi, že jste nadále spokojená s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto další zkušenost podělila i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. A proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

• Rychlost dodání, cena

Reakce obchodu Pro-dílnu.cz

Přejeme pěkný den vážený zákazníku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. I příště se budeme snažit, aby naše rychlost dodání byla podle Vašich představ.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Všechno zboží dorazilo rychle a v pořádku
    • Ochota vůči zákazníkům
    • Vtip a humor jim také nechybí

Krásný den Kláro,

velmi děkujeme za Váš další nákup v našem eshopu. Jsme rádi a potěšeni, že se k nám pravidelně vracíte a jste s námi spokojená. Vynasnažíme se, aby jste byla spokojena i příště.

• vše OK, rychlost

Příjemný den Laďo,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Jsme velice rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Snažíme se zákazníkům dodat objednané zboží co nejrychleji, jak je v našich silách, aby jej mohli co nejdříve používat. Budeme rádi, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

• Rychlost jednání

Dobrý den Pavle,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. A proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

Funguje

Dobrý den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. I příště se budeme snažit, abychom fungovali přesně podle Vašich představ.

• rychlost, supr ceny
    • nic jsem nezjistil

dodáno rychlostí blesku, skvěle zabaleno

Přejeme krásný den Mirku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. I příště se budeme snažit, aby jsme Vám bleskurychle dodali Vámi objednané zboží.

• Rychlé dodání, skvěle zabaleno
    • Levnější než jinde

• Vše proběhlo v pořádku
    • Ceny nižší než jinde

Dobrý den vážený zákazníku,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro nákup vybral náš obchod a podělil se i s ostatními o dobrou zkušenost. Zboží se snažíme zákazníkovi dodat nejrychleji, jak je v našich silách. Ceny nastavujeme tak, abychom umožnili našim zákazníkům nakupovat potřebné produkty co možná nejlevněji a díky tomu se k nám rádi vraceli. Proto se těšíme i na Váš příští nákup.

• Nízké ceny
    • Výborná komunikace

Krásný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši pozitivní recenzi na náš e-shop. Je pro nás motivující v naší práci. Budeme se i nadále snažit, abychom takto spokojených zákazníků měli stále více. Ještě jednou děkujeme, že jste se podělil se svou zkušeností i s ostatními a budeme se těšit na další Vaše nákupy.

• Nízká cena

Příjemný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělil i s ostatními. Pevně doufáme, že to tak bude i při dalších nákupech v našem obchodě.

• Vyber cena

Pěkný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělil i s ostatními. Pevně doufáme, že příště bude vše v 100% pořádku.

Dobrý den vážená Markéto,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybrala náš eshop. Jsme velice rádi a vážíme si, že jste se podělila i s ostatními o dobrou zkušenost s nákupem v našem obchodě. Těšíme se, až u nás opět nakoupíte a vše proběhne k Vaší spokojenosti.

• Vše ok spokojenost

Dobrý den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. Proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

• Sortiment
    • Dobré ceny

Dobrý den vážený Vladimíre,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Velmi se těšíme, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Rychlé dodání zboží, vše o. k

• Rychlost dodávky

Přejeme krásný den Milane,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. Těšíme se na Vaše další nákupy. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• přehlednost a množství nabídky
    • nízké ceny

Přejeme krásný den vážený zákazníku,

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Extrémně rychlé vyřízení objednávky - objednával jsem ve středu 22:00 a ve čtvrtek 14:00 jsem obdržel všechno objednané zboží.

Dobrý den vážený Kamile,