• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 2 týdny

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 3 týdny

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 1 měsícem

• Vše ok spokojenost

Dobrý den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. Proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 2 měsíci

• Sortiment

Dobrý den vážený Vladimíre,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Velmi se těšíme, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 3 měsíci

• Rychlé dodání zboží, vše o. k

Dobrý den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. A proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 3 měsíci

• Rychlost dodávky

Přejeme krásný den Milane,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. Těšíme se na Vaše další nákupy. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 7 měsíci

• přehlednost a množství nabídky
    • nízké ceny

Přejeme krásný den vážený zákazníku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 4 měsíci

• Extrémně rychlé vyřízení objednávky - objednával jsem ve středu 22:00 a ve čtvrtek 14:00 jsem obdržel všechno objednané zboží.

Dobrý den vážený Kamile,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Jsme velice rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Snažíme se zákazníkům dodat objednané zboží co nejrychleji, jak je v našich silách, aby jej mohli co nejdříve používat. Budeme rádi, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 4 měsíci

• Rychlé dodání, cena, poradili s výběrem, poslali dárek za nákup :-)

Pěkný den vážená Kláro,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělila i s ostatními. Pevně doufáme, že i příště bude vše v naprostém pořádku a budete opět spokojena.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 5 měsíci

Absolutně perfektní přístup, vše více než vzorné, taktně, za jednu z nejlepších cen, kvalitně !

Dobrý den vážený Karlosi,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Jsme moc rádi, že jste si svoji pozitivní zkušenost s naším obchodem nenechal jen pro sebe a podělil se s ní i s ostatními. Snažíme se k našim zákazníkům mít co nejlepší přístup, aby se k nám rádi vraceli. Proto se těšíme, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 6 měsíci

Bezproblémový nákup s rychlým dodáním. Moc potěšil i malý užitečný dárek zdarma. Určitě doporučuji...

Pěkný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělil i s ostatními. Pevně doufáme, že i příště bude vše v naprostém pořádku k Vaší spokojenosti.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 6 měsíci

Komunikativní a velice ochotný prodejce, příznivé ceny, krátké dodací lhůty, individuální přístup k zákazníkovi.

Přejeme krásný den,

mockrát děkujeme za Vaši milou a pozitivní recenzi. Takové reakce nás přesvědčují o tom, že svoji práci podle všeho děláme dobře. Samozřejmě nás takovéto recenze motivují, abychom byli ještě lepší a měli takto spokojených zákazníků více. Stále věříme, že slušností a vstřícností k zákazníkům, můžeme dosáhnout úspěchu. Budeme velice rádi, když u nás opět nakoupíte a budete spokojen i příště.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 6 měsíci

• ceny, komunikace se zákazníkem, individuální dodací podmínky

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Velice nás potěšilo, že jste si svůj pozitivní názor nenechal jen pro sebe a podělil se i s ostatními o dobrou zkušenost. Snažíme se k našim zákazníkům mít osobnější vztah a vyjít jim vstříc, jak je to jen v dnešní době možné. Proto se těšíme, až u nás zase nakoupíte a budete opět spokojen.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 7 měsíci

Rychlost doručení, pěkné zboží, dobře zabaleno

Dobrý den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. Balíky se snažíme balit důkladně, aby nedošlo k poškození objednaného zboží. A proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

• Rychlost, cena.

Pěkný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělil i s ostatními. Pevně doufáme, že i příště bude vše v naprostém pořádku a budete opět spokojen.

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 7 měsíci

První bezproblémový nákup. Rychlost dodání.

Dobrý den vážený pane Kokoško,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Jsme velice rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s Vašim prvním nákupem v našem obchodě. Těšíme se, až u nás zase nakoupíte a opět vše proběhne k Vaší spokojenosti.

vše ok

Pěkný den vážený Pepo,

Přejeme krásný den vážený zákazníku,

• zakoupeno v Pro-dílnu.cz před 7 měsíci

• rychlé dodání,perfektně zabaleno a samozřejmě cena.

Pěkný den vážený Miroslave,

děkujeme za Váš další nákup. Velmi nás těší, že jste byl opět s našimi službami a rychlostí vyřízení objednávky spokojen. I při balení dáváme důraz na to, aby k zákazníkům nedošlo poškozené zboží z důvodu špatného zabalení. Sami nesnášíme, když někdo na originální balení výrobku nalepí přepravní štítek, pošle jej, a tím ho znehodnotí, protože se potom nedá použít jako např. dárek. Možná naše zboží balíme až moc poctivě, ale díky tomu se nám ještě nikdy nestalo, aby zboží přišlo k zákazníkovi poškozené, protože bylo nedostatečně zabalené.
    Budeme se těšit na Vaše další nákupy. I příště uděláme maximum, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

• Dobrá cena

Vše proběhlo korektně.

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Potěšilo nás a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Těšíme se, až u nás zase spokojeně nakoupíte.