• rychlost dodání

• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny

• Sortiment

Velmi solidní obchod

• rychlost doručení zboží.
    • Kvalita

Úplná spokojenost :-)

• Kvalitní zboží za nejlepší ceny. Okamžitě dodání.

Pěkný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem a děkujeme, že jste se s touto zkušeností podělil i s ostatními. Pevně doufáme, že příště bude vše v 100% pořádku.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Objednávala jsem poprvé, líbila se mi rychlost vyřízení

Dobrý den vážený zákazníku,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro nákup vybrala náš obchod a podělila se i s ostatními o dobrou zkušenost. Zboží se snažíme zákazníkovi dodat nejrychleji, jak je v našich silách. Budeme se na Vás těšit i při dalších nákupech.

rychlost

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme, že jste si pro Váš nákup vybral náš eshop. Jsme velice rádi a vážíme si, že jste se podělil i s ostatními o dobrou zkušenost s naším obchodem. Snažíme se zákazníkům dodat objednané zboží co nejrychleji, jak je v našich silách, aby jej mohli co nejdříve používat. Těšíme se, až u nás zase spokojeně nakoupíte.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• doruceni do zasilkovny nasledujici den po objednavce
    • neni

Reakce obchodu Pro-dílnu.cz

Přejeme krásný den vážený zákazníku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

Dobrý den vážený zákazníku,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro nákup vybral náš obchod a podělil se i s ostatními o dobrou zkušenost. Ceny nastavujeme tak, abychom umožnili našim zákazníkům nakupovat potřebné produkty co možná nejlevněji a díky tomu se k nám rádi vraceli. Proto se těšíme i na Váš příští nákup.

• velký výběr
    • nízké ceny
    • rychlé doručení

Krásný den vážený zákazníku,

mockrát děkujeme za Vaši pozitivní recenzi na náš e-shop. Je pro nás motivující v naší práci. Budeme se i nadále snažit, abychom takto spokojených zákazníků měli stále více. Ještě jednou děkujeme, že jste se podělil se svou zkušeností i s ostatními a budeme se těšit na další Vaše nákupy.

• ok
    • ko

Přejeme pěkný den vážený zákazníku,

velmi nás těší, že jste byl s naším obchodem spokojen a doporučujete nás dále. Těšíme se na Vaše další nákupy. I příště se budeme snažit, aby Vám spokojenost zůstala a rád jste se k nám vracel.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Vše jak má být k max. spokojenosti

Dobrý den Jiří,

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni Vaší spokojeností s nákupem v našem e-shopu. Děkujeme, že jste se o tuto zkušenost podělil i s ostatními. Spokojenost zákazníka je naší prioritou. A proto pevně doufáme, že i další Vaše nákupy proběhnou v naprostém pořádku.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

Sehnal jsem tady nářadí, které se obecně těžko shání.
    Dodací lhůta o pár dnů delší, ale vzhledem k tomu, že se jedná o prakticky všude nedostupné položky a museli to někde shánět a tak jsem rád, že to vůbec našli.

Krásný den vážený zákazníku,

velmi si ceníme Vaší pozitivní recenze na náš e-shop. Přesně v tomto se snažíme být jiní, než ostatní. Nechceme jen zákazníkovi sdělit informaci nemáme - nedodáme. Ale naopak, snažíme se požadovaný produkt někde zajistit, sehnat a doručit. I když je to jen nářadí za "pár korun". Ne pokaždé se nám to podaří, ale ve Vašem případě nám to vyšlo :). Proto budeme rádi, když se na nás opět obrátíte s dalším nákupem a budete zase spokojen.

Váš dodavatel nářadí pro dílnu a servis

• Konečně e-shop, kde "skladem" znamená, že zboží je skutečně k dispozici....
    • Rychlost, radost...

Dobrý den vážený Martine,

Rychlost

Přejeme pěkný den vážený zákazníku,

děkujeme za vaši kladnou recenzi a hodnocení. V našem obchodě se snažíme objednávky expedovat co možná nejrychleji, aby zákazník dostal zboží včas, jak potřebuje. Těšíme se na další Vaše objednávky a vynasnažíme se splnit vše tak, abyste se k nám rád vracel.

• komunikace
    • rychlost dodání

Krásný den Choze,

mockrát děkujeme za Vaši pozitivní recenzi na náš e-shop. Budeme se i nadále snažit, abychom takto spokojených zákazníků měli stále více. Ještě jednou děkujeme, že jste se podělil se svou zkušeností i s ostatními a budeme se těšit na další Vaše nákupy.