Rychlé jednání a brzké dodání

• Komunikace, rychlost odeslání

• dobrá cena

• zpětná vazba,výborná a vstřícná komunikace ,ochota řešit případné nedostatky v dodávkách od výrobce

..konkrétní zkušenost..v originální dodávce nosiče kol Atera Strada chyběly 3ks záslepek konců al.profilů a jeden motýlkový šroub k dotažení plastových patek pro kola..následovala tel.komunikace s paní Fejtkovou,načež hned druhý den!!mi byly doručeny chybějící součásti a během 5ti minut byl nosič ve 100% stavu ..moudré a brilantní řešení bez zbytečného přeposílání celého nosiče sem tam..tímto ještě jednou děkuji a doporučuji internetový obchod všem kteří se ho doposud zdráhali využít..

Rychlé jednání, do 3 dnů byla zásilka doručena

• Komunikace byla naprosto perfektní.

• Velmi dobrá komunikace a rychlost

Jeden den jsem objednal, zavolali mi a druhý den mi bylo zboží doručeno. Za jedna.

Doporučuji, zboží skladem za skvělou cenu. Velmi rychlé dodání. A komunikace obchodu perfektní.

• Nosič kol přišel bez jedné patky. Asi přibalení do krabice spadla. Po tel. domluvě bude dodatečně zaslána.

Je to o dohodě a zde to bylo perfektní

Super jednání a ochota!

• komunikace

Rychlé jednání

Okamžitá reakce na dotaz. Zboží bylo 2. den doma. Super. Doporučuji.

• Zboží skladem
    • Doprava na střešní box zdarma

• rychlost (_!_)
    • spolehlivost

• Rychlé dodání, doprava zdarma.

• Cena+ rychlost

Reakce obchodu Pro-auta

Velmi děkuji za Váš nákup i kladné hodnocení , pokud budete opět něco potřebovat , můžete se na nás obrátit Fejtková
    www.pro-auta.cz

Po 5 dnech od objednávky, stále nemám info o tom, kdy bude doručeno !!!

Reakce obchodu Pro-auta

Vážený zákazníků, omlouváme se za zpoždění zásilky, kterou jsme nezpůsobili my jako obchod, ale přepr.společnost , kde zboží zůstalo z techn. důvodů na překladišti.
    Zákazník byl informován telefonicky o expedici zboží 20.4.2022, kdy bylo zboží předáno na přepr. společnost. Bohužel nás neinformovat , že v následujících dnech jak bylo avizováno zboží nedorazilo a pouze vyplnil dotazník na heurece, že je nespokojený , že zboží nemá. Osobně jsem obratem kontaktoval jak zákazníka tak i přepravce a po mé urgenci bylo zboží hned druhý den dodáno.
    Škoda, že nás zákazník včas nekontaktoval, mohla jsem vše řešit s přepravcem mnohem dříve.
    Přepr. společnost nás ubezpečila, že to byla výjmečná situace a nebude se opakovat .
    Fejtková www.pro-auta.cz