• Super cena, poměr, výkon. Zboží přišlo do 2 dnů od objednání ve 100% stavu. Placeno předem. Takže doporučuji.
    • Skvělý e-shop

• Nejnižší cena mnou hledaného zboží

Žádný problém

super, vse dle ocekavani, email za objednavku, popis, info od dopravce, doba doruceni.

Rychlost dodání rychlá komunikace objednáno ve středu v pátek doručeno

• žádná

Je to týden, co jsem zboží objednal a zaplatil a zboří nedorazilo. Nedostal jsem ani informaci, proč tomu tak je.

• Rychlost a spolehlivost

Dobrý obchod.

• zvedaji telefony
    • zbozi skladem
    • dobre ceny
    • nasledne reklamace se resi zbytecne dlouho bez jakekoliv komunikace

Uprimne z procesu objenavky jsem byl nadsenej, zavolate na telefonu prijemna osoba, vse OK. Nicmene pak zbozi rozbalite, na zbozi spechate a ve zbozi chyby potrebne sroubky. Chapu ze to neni problem obchodu, ale dodavatele, nicmene psal jsem email na to nikdo neodpovedel. Zavolal jsem, bylo me sdeleno, ze se to resi. Vzhledem k tomu, ze jsem potreboval rychle vymenit tazne zarizeni na aute tak proste chybejici srouby jsou problem. Za tyden nebyl obchod schopen dodat chybejici material. Ono jde o to, ze dobry obchod se pozna i podle toho jak rychle Vam vyridi nasledne reklamace a problemy. Prodavat umi dnes kazdy pitomec.

Reakce obchodu Pro-auta

Děkujeme za recenzi na kterou musím reagovat . Není pravda, že prodejce nekomunikuje, telefonicky byl zákazník ujišťěn mnou osobně, že se reklamace řeší. Bohužel jsme celý týden byli na školení a fungoval pouze sklad. Dnes 7 pracovní den jsem reklamaci vyřešila a chybějící díly poslala.
    Každopádně nazývat někoho pitomcem je dle mého názoru nevhodné a neadekvátní
    Fejtková www.pro-auta.cz

Velmi rychlá a příjemná komunikace a odeslání.

Jednoduše, rychle a se vstřícnou operativní komunikací ohledně doručení zboží.

• Rychlost,cena

Za me spojojenost. Teda pouze jeden nakup ale komunikace a vse naprosto v poradku.

Bleskove dodani.Spokojenost.

• super rychlost dodání

• rychle doručení

Výborná komunikace a rychlost doručení

• Vyborna komunikace

• přišlo překvapivě rychle
    • doprava WEDO, dají vědět v 9 ráno, že budou doručovat v 10. to už jsem nebyl doma a nebyli ochotní doručit druhý den, nechali ve výdejním místě