• Rychlé dodání.
  • Zatim neni co hodnotit, nebot zbozi nedorazilo a krome emailu, ze se objednavka vyrizuje, nic neprobehlo.

Nekomunikují

Reakce obchodu Via Naturae

Dobrý den

nevím vůbec jaký je problém s komunikací, ale zboží Vám nemohlo být doručeno,
    protože nebylo zaplaceno, vaše platba příšla až 29. února odpoledne.

Vše v pořádku

• Velká nabídka
    • Slušné ceny

Velká spokojenost

objednávám již dlouhodobě a zboží je vždy velice kvalitní.Komunikace s obchodem je supr,v případě potřeby mi poradí a vyjdou mi vstříc.

Obchod dobrý, dopravu jsem zvolil dle ceny a taky tomu to odpovídá. Slib byl doručení v pondělí 12.2.24 a zatím stále na cestě.

Super professionell, schnelle Beantwortung aller Fragen, die ich gestellt habe, und Lieferung. Ich würde diesen Shop jedem empfehlen.

Týden od objednání a stále není zboží na cestě, pátý den informace, že objednané zboží nemají, chyba na jejich stránkách, a jak tedy postupovat dál. Na zbytek objednávky stále čekám.

• rychle vyřízená objednávka
    • chtěla jsem si objednat 2 kusy a to mi nešlo

• při problému se zásilkou, pokud se e-shopu ozvete, komunikují s vámi a snaží se záležitost vyřešit

před Vánocemi byl neskutečný shon, objednávka byla ale odeslána hned druhý den po objednání, vyskytl se problém s doručovací společností, ale e-shop se maximálně to snažil řešit, byla totiž uložena úplně někde jinde...nakonec mi objednávku odeslali ještě jednou a stihlo se to do Vánoc. Supr jednání, solidnost, doporučuji vše zákazníkům

Vše proběhlo bez problémů.

kupuji opakovaně, spokojenost, poměr cena kvalita dobrá

TOP obchod, jsem velký příznivec a trvalý odběratel :-)

Zboží nebylo dle objednávky

Rychlé vyřízení objednávky

pohanková krupice pouze dva měsíce do ukončení expirace

Doba doručení zasilky při platbě předem. Po urgenci předáno dopravci šestý den odpoledne. Při minulé objednávce na dobírku, byla druhý den zásilka na pobočce.

• jinde jsem olej nenalezla
    • krkolomná dostupnost přes Allegro