Rychlé jednání

Snadné objednání, rychlé vyřízení a komunikace, rychlé dodání. Maximální spokojenost

Skvělá komunikace, ochota a profesionalita, rychlost doručení přesně na termín. Velmi doporučuji obchod ostatním.

Super servis a super jednání.

• cena,je to hodně předražené

+ vzhled,kvalita

super

vše ok

Vše proběhlo v naprostém pořádku

• Pán byl velice ochotný a protože jsem nebyla doma, když mi vezl skříňku, v pohodě se dalo domluvit na jiném místě předání, které se mi zrovna hodilo.

jedním slovem - spokojenost.

• výborná komunikace

dobré ceny
    výborná komunikace
    rychlé dodání

• výborná komunikace
    • dobře poradili

Byl to jž druhý nákup a opět 100% spokojenost.

Příznivá cena, nákup bez problému.

• skvělá komunikace
    • dobré ceny

• Dobré ceny,skvělá komunikace - dobře poradili, po objednání volali,kdy zboží budou expedovat, v den předání dopravci přišla sms - s tím jsem se ještě nesetkala a bylo to super.Protože nebylo moc recenzí objednala jsem na dobírku, u dopravce mě mrzelo,že nelze zaplatit platební kartou . Objednávám velmi často z eshopů,tento mě hodně příjemně překvapil,že to lze i bez nějakých problémů a určitě se sem budu vracet a nakupovat. Za mě 100 % DOPORUČUJI !!!