PRIMA KOUPELNY, jsou fakt prima koupelny. Ani jsem to nečekal i rychlá reklamace proběhla. A na výbornou. Ale bohužel kdo na Vysočině selhává jsou dopravci.

• velký výběr
    • příznivé ceny

• Vyborna komunikace
    • Rychlost dodani
    • Velky vyber zbozi
    • Dobra cena

Spokojenost, doporucuji.

Dodání sušáku na ručníky trvá už více než 3 týdny a nepovažuji za seriozní, že o tak dlouhé dodací lhutě není zákazník informován dopředu a nechají ho zaplatit výrobek.

Reakce obchodu PRIMAKOUPELNY.CZ

Dobrý den, zboží, které jste si objednal bylo "na objednání" s termínem dodání cca 2 - 4 týdny. Bezprostředně po objednání jsme Vám ještě zasílali informativní email s tím, že zboží bude naskladněno cca za 3 - 4 týdny. Tudíž není pravda, že jste z naší strany nebyl informován o dodací lhůtě. Zboží jste nemusel dopředu platit, měl jste samozřejmě možnost objednat na dobírku.

Obchod pouze potvrdil objednávku a po měsíčním čekání jsme volali co se děje a bylo nám řečeno , že zboží bude až příští rok.Kdybychom nevolali, čekali bychom do nekonečna... Nedoporučuji !!!!!

Reakce obchodu PRIMAKOUPELNY.CZ

Dobrý den, moc se omlouváme za průtahy v dodávce zboží. Zboží, které je na objednání a importuje se ze zahraničí (zpravidla je země výroby Čína) nabírá zpoždění s ohledem na výrobní a logistické kapacity způsobené aktuální pandemickou situací. Od importérů dostáváme informace o zpoždění dodávek průběžně a může se stát, že nás klient s dotazem předběhne, než dostane informaci od nás. Klienty se vždy snažíme obratem informovat. Neustále se naše procesy snažíme zlepšovat, aby naši zákazníci měli informace včas. Bohužel ne vždy se to podaří i s ohledem na to, že se informace o průtahu zaseknou na straně výrobce. Zákazníci se na nás mohou vždy obrátit s dotazem na stav objednávky. Reagujeme na e-maily i telefonáty obratem od pondělí do neděle od 8:00 do 17:00, vždy mluvíte s živým kolegou ze zákaznické linky, žádným automatem. Ještě jednou se Vám za komplikace omlouváme, pevně věříme, že příště bude situace již příznivější.

• rychlost dodání

Vše OK. Rychlá dodací doba (zásilkovna).

Byl jsem spokojen,rychlé dodání,dobré jednání a informovanost ze strany dodavatele, obsáhlý výběr na internetu, celkem přijatelná cena.

• Výborná komunikace a pomoc. Hodnotím ochotu, něco jsem pozapomněla, ale obchodník mi pomohl.

• Zboží dorazí zítra a to po třech měsících.

Reakce obchodu PRIMAKOUPELNY.CZ

Dobrý den, moc se omlouváme za průtahy v dodávce zboží. Zboží bylo na objednání s předpokládanou lhůtou doručení za 8-10 týdnů. Bohužel nám výrobce termín dodání několikrát posunul o čemž jsme Vás vždy obratem informovali. Aktuální situace je u všech výrobců velmi podobná. Zboží, které je na objednání a importuje se ze zahraničí (zpravidla je země výroby Čína) nabírá zpoždění s ohledem na výrobní a logistické kapacity způsobené aktuální pandemickou situací. Ještě jednou se Vám za komplikace omlouváme, pevně věříme, že příště bude situace již příznivější.

Rychlé doručení, vstřícná podpora na zákaznické lince. Spokojenost.

Velmi rychle zařízená objednávka

• Dobra cena
    • Velmi rychla doprava
    • Kvalitni zbozi

Vrele doporucuji!

Rychlé jednání.

• rychlost a spolehlivost, výhodná cena

žádná

• cena,komunikace,rychlost

Super komunikace s obchodníkem, rychlé dodání

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vřele doporučuji, vstřícné jednání a rychlé dodání až domů zdarma.

• Rychle dodani
    • Nizke ceny