Rychlé doručení, zboží ok

• Velmi rychlá výměna za jinou velikost.

• Jediný problém byl ve velikosti podle návodu. Rozdíl byl 6cm tak jsem musela zboží vrátit na výměnu

• Po po

Skvělá komunikace, velmi rychlé dodání.

Zboží dorazilo druhý den,musela jsem ho vrátit, za dva dny přišly peníze zpět

• doporucuji,rychle vyrizeni i dodani zbozi,vse probehlo tak jak ma

• moje zkušenosti s touto firmou jsou více než vynikající.

Od začátku objednávky jsem se setkával s ochotou a osobním přístupem.

• Jednou větou vynikající obchod.

všechno šlo hladce

• Pokaždé spokojen....

Dobrý materiál, střih sedí, = spokojenost.....

Spolehlivost, kvalita zboží.

Vstřícné jednání, rychlá doprava, spokojenost.

skvělé

rychlé jednání

• Osobní a velmi vstřícný přístup

Obchod jse využil několikrát

Dobrý den, pane Martine,
    jsem ráda, že jste spokojen a věřím, že nám zachováte přízeň.
    Děkuji za Vaše hodnocení a plný počet bodů.
    Helena Kasalová, www.prima-jeans.cz, [email protected], 736 163 632

• Zboží přišlo malá velikost, potom tvrdili, že jsem to tak objednala, pochybuji, že bych velkému a silnému manželovi zatrhla velikost 48, no, mohlo se to překliknout", ale když jsme to poštou vraceli, zaplatili za poštovné 132 Kč a žádali o větší velikost, zatím čekáme marně.

Nedoporučuji, navíc telefonní číslo, které je uvedeno na webových stránkách jako kontaktní, paní Kasalová vůbec nikdy nebere (telefonovala jsem jí asi 10x).

Dobrý den, paní Kodysová,
    mrzí mě, že nejste spokojená, ale křivdíte nám. Sama jste uznala, že jste nesprávnou velikost opravdu objednala (pro kontrolu jsem Vám Vaši objednávku poslala - zde byla skutečně vel. 48!). Navíc jsem Vám vysvětlila, že jsem v té době byla mimo republiku (poměrně daleko a v jiném časovém pásmu) a z toho důvodu jsem telefon nezvedala.
    Všechno jsem s Vámi ale řešila emailem (nebudu zde přikládat emailovou konverzaci) a po skontaktování se s naším skladem Vám byla jiná velikost odeslána 4 dny poté.
    V čem je tedy problém???

• Zboží dorazilo i bez komunikace po 4 dnech
    • Majitelka nereagovala na mail ani na telefon

Hned první den přišla odpověď z automatu. A to bylo vše. Měl jsem dotazy ke zboží, ale obchodem mi nebylo odpovězeno. Rifle jsou z velmi tenkého materiálu a rovného střihu. U rozparku na bocích chybí záševky. Pokud je zboží z Polska, jak jsem se v recenzích dočetl, není se co divit. U nás se říká, že z Polska ani dobrý vítr nefouká :-)
    Po přešití (zkrácení a zúžení nohavic, došití záševků) jsou rifle už ok.

Dobrý den, pane Šebku,
    prvně se omlouvám, pokud jsem nereagovala na tel. volání - v té době jsem byla mimo rebubliku v jiném časovém pásmu a objednávky za mě vyřizovala kolegyně. Email, kde byste se ptal na zboží, jsem od Vás žádný nedostala, na ten bych 100%-ně reagovala. Vy jste kromě emailu, potvrzujícího přijetí objednávky, dostal za 2 dny další email, kde Vám bylo sděleno, že je objednávka vyřízená a odeslaná. Po připsání Vaší platby na náš účet Vám přišel další potvrzující email.
    Co se týká rovného střihu kalhot, pokud Vám nesedl, mohl jste kalhoty vrátit nebo vyměnit za jiný model (máme jich více) a ne je přešívat a pak si stěžovat. Nevím, jaké záševky u rozparku máte na mysli. Navíc tento konkrétní model není šitý v Polsku, ale v Chorvatsku. Navíc absolutně nechápu, co máte proti polské výrobě - Poláci vždycky byli v modě o krok před námi.
    Přesto Vám děkuji, že jste si udělal čas na napsání recenze
    Helena Kasalová, www.prima-jeans.cz, [email protected], 736 163 632

• Perfektni komunikace,rychla dodavka i pri vymene zbozi.

Dobrý den, vážená zákaznice,
    děkuji Vám za pozitivní hodnocení našeho internetového obchodu. Budu ráda, když se k nám zase vrátíte.