• Měli skladem co jsem sháněl
    • Dadali rychle
    • Dobrý domluva

• kvalitní zboží a doprava
    • výhodné ceny

• Klamání zakaznika

Klamavá reklama na zákazníka. Slibují k výrobků dárek zdarma, který nedostanete ani po 10mesicich

• Nemá nic skladem.

Dobrý den,objednáno a zaplaceno v půli června s tím,že při objednávání byla postel označená,že je ve skladu u dodavatele...dodání do 10dnů.Dnes je 5.8.2020 a nemám postel ani peníze.

Reakce obchodu Prima-Cena

Dobrý den, skladem máme přes 1.700 výrobků vážený anonyme ale to by jste si musel nejdříve opravdu něco objednat. www.prima-cena.cz

• Dodrželi vše co slíbili
    • dobrý komunikace

palec nahoru a díky

• dobrá komunikace
    • široký sortiment

Vše OK

• zboží dle popisu
    • zdarma výnos až do bytu

Obchod mohu doporučit

Naprosta katastrofa. Nabidka vynosu do bytu je jen klamava reklama! Po mesici cekani na zbozi a neustaleho lhani ze uz behem par dni prijedou, mi bylo zbozi doruceno. Ovsem vyneseni do bytu prepravce neprovadi. Nastesti kdyz uvidel me bricho v 9. mesici, tak byl tak hodny, ze mi kreslo az do bytu vynesl. Jinak bych mela smulu. Tento obchod jsem si vybrala jenom kvuli vyneseni do bytu v cene. Takze pro me podvod na zakaznika.

Nemám co bych vytknul, co slíbili to dodrželi.

• rychle dodáno
    • výnos až do bytu

Objednal jsem a do asi 8 dnů bylo doručeno. Dovezli až domů a to myslím až do bytu mi to donesli. Šikovní kluci.

• prozákaznický přístup
    • výhodné nakupování

od objednání po dodání se nevyskytl žádný zádrhel, který by to zkomplikoval

za mě palec nahoru, firmě děkuji a hlavně chlapům co mi přivezli a nastěhovali zboží

při nákupu jsem nezaznamenala žádný problém či něco co by se dalo vyloženě vytknout

• kvalitní zboží
    • dobrá domluva ohledně dovozu
    • výhodné ceny

bezproblémový nákup

u tohoto eShopu jsem nakoupil asi už 3x a vždy to bylo naprosto v pohodě, vstřícnost a ochota a dobrá komunikace vždy byla příkladná

• Nejsou mi známé žádné výhody!!!
    • Arogance
    • Neochota
    • Šilené obchodní podmínky v rozporu se zákonem.
    • Při řádném zrušení objednávky, zaplatíte víc jak půlku z ceny objednávky jako “storno poplatek”!
    • Špatná komunikace

Šilené obchodní podmínky v rozporu s občanským zákoníkem. Špatná komunikace a o domluvě a dodání zboží ani nemluvě. Vše je otočené proti zákazníka a v jeho neprospěch! Při zrušení objednávky v řádném termínu absolutní neochotu se domluvit na spravedlivém řešení, místo toho vyvolávání s výhrůžkami, automatické naúčtování 3/4 z ceny objednávky jako “storno poplatek”, pak pokládáni telefonu a vyhrožování ve vekslstylu z 90 let! Pravděpodobně “pan s paní” ještě žijí v jiném období!
    Tento způsob obchodování opravdu nepatří do 21.stoleti! Radim vyhnout se jim obloukem.

Reakce obchodu Prima-Cena

To je neuvěřitelné jak někdo dokáže lhát až se mu od pusy práší. Objednal jste si zboží, my jej zajistili. Když bylo připraveno tak jsme vám dopředu volali zda se vám to hodí tak jako vždy a každému. Potvrdil jste, že to máme přivézt. Jelo se k vám speciálně, protože to bylo domluveno a když bylo auto téměř u vás tak jsme vám volali opět tak jako vždy dopředu a vy jste na volání vůbec nereflektoval. Volali jsme mnohokrát. Po x hodinách jste oznámil že jste se na to prostě vykašlal a že tedy to převezmete v náhradním termínu. Ten jsme připravili a když jsme vám volali tak jste suše oznámil, že zboží již nechcete a je to. Jestli je něčí jednání otřesné tak se vší úctou to vaše a každý obchodník by si měl zapamatovat vaše jméno a případné objednávce se vyhnout obloukem. Nevím zda je pro vás legrace potvrdit dovoz čítající více než 200 km a pak to bez jakéhokoli rozumného důvodu či upozornění nechat být či se na to úplně vykašlat. Nikdo z nás vám nevyhrožoval. Vy jste svým jednáním, na které není rozumná omluva způsobil nemalé náklady, které dle obchodních podmínek jsme po vás oprávněni požadovat. Vážený pane Uzunove, nevíme jak to děláte u vás v Rusku ale kdyby se tady takto choval každý tak všechny firmy brzy zkrachují. A měl li to být žert pak se opravdu nepovedl. wwww.prima-cena.cz

• nemám co vytknout

je to opravdu prima obchod

• výnos až do bytu
    • cena odpovídá kvalitě

Brala jsem levnější a dražší komodu a je to na obou znát. Cena je nastavena tak nějak správně. Jsem spokojena.

• Nenasel jsem
    • Arogance
    • Neochota

Po mesici pouzivani se mi rozpadla postel. Prakticky cela. Rost praskl na nekolika mistech apod. Nejdriv mi bez meho vedomi poslali domu dve prkna,pak me obvinili,ze kdo vi,co jsem na te posteli delal a pote mi sdelili,ze reklamace je neopravnena z duvodu spatne montaze. Neskutecny. Pristup 21. Stoleti

Reakce obchodu Prima-Cena

Vážený pane Holiš, sám jste nám napsal jak jste postel smontoval a na základě toho jsme měli jasno. Postel jste smontoval špatně a nyní se divíte, že postel je rozbitá. V mailech jste vše sám přiznal a ještě napsal, že když to nevyřídíme tak to uhrajete na 3x stejnou závadu. Nejde o lamely ale pořádná prkna a ty jen tak neprasknou pokud se s nimi nedělá to co by se s nimi dělat nemělo.

Váš přístup je opravdu neskutečný. Nejdříve vyhrožujete a když zjistíte, že chyba je na vaší straně tak se aspoň uchýlíte k tomu aby jste zde napsal polopravdu.

www.prima-cena.cz

• standardní nákkup