• Rychlost dodání ok
    • Fotka produktu neodpovídala dodanému. Nanorouška v čistě bílé barvě a ta s červenými tkaničkami a dvěma výraznými nápisy je velký rozdíl. Objednala jsem dráž jen kvůli bílé barvě. Barevné měli jinde levněji.

Reakce obchodu Preventiko.cz

mrzí nás, že se vám červené nelíbí, výrobce již bohužel nedodává bílé čisté, můžeme vám za zvýhodněnou cenu prodat CUBO NANO ROUŠKY, které jsou bílé pokud byste chtěla.
    Hezký den

Ondřej Krkoška

• Obchod nereaguje na dotazy.

Koupil jsem si u obchodu germicidní lampu. Obchod nereagoval na SMS s dotazy a telefon nezvedal. Neseriózní jednání obchodu. Koupil jsem u jiného obchodu jiný výrobek.

• Baleni nanorousek po otevreni postovni krabice byla otevrena a v jednom baleni chybelo 10 ks rousek

Reakce obchodu Preventiko.cz

Dobrý den paní Krejčí, děkujeme za vaší zpětnou vazbu. K vaší reakci: Neotvíráme a nepřepočítáváme obsah spotřebitelského balení od výrobce- tudíž jsme nemohli zkontrolovat/zjistit chybějící množství. Na váš požadavek jsme reagovali v souladu s našimi pravidly, první reakce byla za 75 min od vaší reklamace . Dnes tj 1 pracovní den od vaší reklamace dostáváte oficiální vyjadření s řešením situace - dopošleme chybějicí roušky ze zásilky od výrobce z dneška, který na základě našich dobrých vztahů uznává reklamaci.
    K vašemu hodnocení rychlosti dodání - zboží jste objednala 4.4. 2022, zboží odešlo 5.4 a 6.4 připraveno k vyzvednutí na vámi zvoleném odběrném místě. Je nám líto, že jsme nenaplnili vaše očekávání na rychlost dodání a rychlost komunikace. Zároveň jsme rádi i za negativní hodnocení, kde můžeme prokázat fakty naší kompetenci při reakcích na vaše hodnocení naších domnělých chyb.

• 1.12.2021 obchod potvrdil úhradu
    3.12.2021 informoval o předání doručovateli
    10.12.2021 Zásilkovna čeká na dodání zboží obchodem

Byla mi dodaná jiná barva výrobku než jsem chtěl

Cena byla uvedena +DPH, o řádek níže DPH je0%.

• špatně označená velikost zboží

• NEKOMUNIKUJE

Objednal jsem české a po rozbalení byli čínské.

Reakce obchodu Preventiko.cz

Vážený pane, děkujeme Vám za zpětnou vazbu, podotýkám že jste si objednal Rousky od českého výrobce značky Mesaverde nikoliv respirátor. Roušky se vyrábějí na Moravě, nevím kde vznikla vaše pochybnost o původu, tyto roušky mají skvěle prametry za velmi dobrou cenu, pokud budete mít zájem o ověření české výroby mohu vám s dodavatelem dohodnout prohlídku výrobního závodu. V případě zájmu kontaktujte nás na e-mailu [email protected] , vaši objednávku jsme expedovali do 24 hodin a jsme rádi že jste u nás nakoupil

• Roušky přišly pouze v papírové krabici, ta ještě byla sice zabalená, ale 50ks roušek jedna na druhé, mám zkušenosti z jiných e-shopů, kde byly také v krabici, ale balené po 10ks, tady 50ks dohromady :-(
    • Není jak prokázat, že jsou NANO, na 1. pohled vypadají totiž jako chirurgické, nikde není na nich nic napsáno, na e-mail nikdo nereagoval ohledně certifikátu, psáno 2x.
  • Dobrý den
    Dnes je 1.3.2021 a Vaší zásilku jsem ještě neobrdžel(podotýkám,že né vinou
    Vaší společnosti, ale vinou přepravní firmy "Zásilkovna")
    Z výše uvedeného důvodu zatím nejsem schopen se vyjádřit ke zmíněnému zboží.
    Zároveň ale tímto chci poděkovat za Vaší vstřícnost a rychlé vyřízení mé objednávky, jen Vás prosím, aby jste pro odeslání zboží raději využili služeb
    jiné přepravní společnosti.
    Děkuji za pochopení, přeji hezký den
    Sikora

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Obchod v pořádku, zboží ne.

Reakce obchodu Preventiko.cz

Dobrý den, mrzí nás vaše hodnocení , zboží jste si objednal 24.12 , bylo dodáno 30.12 . V popsané kvalitě a v plném množství. Můžete byt tak laskav a spojit se s námi s čím jste nespokojený abychom napravili váš dojem ? Děkuji
    Ondřej Krkoška

• U roušek deklaruje českého výrobce
    • Roušky přišly zcela nehygienicky nacpané v pomačkané netesnící krabici, úplně se štítíme dát si to na obličej. Pátrali jsme po firmě Mesaverde, a na webu se uvádí, že vyrábí pouze jídlo, o rouškách ani slovo. Celé se mi to jeví jako podvod a podám podnět inspekci, aby se prověřil údajně domácí původ roušek.

Mesaverde, údajně český výrobce roušek, je pro mě nedůvěryhodná firma

Reakce obchodu Preventiko.cz

Dobrý den, roušky od nás odchází vždy pečlivě zabalené, doporučujeme klientům nepřebírat zásilky, které jsou fyzicky poškozené Zboží které je u nás uskadněné je do okamžiku expedice v uzavřených boxech od výrobce. Určitě se nebráníme pokud kontaktujete ČOI výrobce, který je na krabici identifikovat dle zákona,pokud nám zašlete na [email protected] váš kontaktní email , rádi vám zašleme platné certifikáty včetně CE, nebo poskytneme kontakt do továrny u Brna. Hezký večer Ondřej

Zboží mi nebylo doručeno, na maily nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Preventiko.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za zásilku, která se k vám nedostala. Z našeho obchodu odešla v čase, kdy vám bylo doručen email s odesláním a trackovacím číslem. U objednávek ze 2 konkrétních dnů přepravce Zasilkovna, ztratil část zásilek, a neinformaval nás o této skutečnosti. Vaše nova Objednávka je připravena a bude odeslána v ponděli. Velice se omlouváme.

Jsme rádi ze znovu zaslané zboží zdarma jste v Pořádku převzal.