• rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé dodání, zboží vypadá hezky a funguje

velice ochotní supr komunikace

Zboží došlo dobře zabalené, i když bylo křehké a velmi rychle od objednání samotného

Velmi rychlé dodání.

• Rychlost dodání ok
    • Fotka produktu neodpovídala dodanému. Nanorouška v čistě bílé barvě a ta s červenými tkaničkami a dvěma výraznými nápisy je velký rozdíl. Objednala jsem dráž jen kvůli bílé barvě. Barevné měli jinde levněji.

Reakce obchodu Preventiko.cz

mrzí nás, že se vám červené nelíbí, výrobce již bohužel nedodává bílé čisté, můžeme vám za zvýhodněnou cenu prodat CUBO NANO ROUŠKY, které jsou bílé pokud byste chtěla.
    Hezký den

Ondřej Krkoška

Rychlost vyřízení

• Obchod nereaguje na dotazy.

Koupil jsem si u obchodu germicidní lampu. Obchod nereagoval na SMS s dotazy a telefon nezvedal. Neseriózní jednání obchodu. Koupil jsem u jiného obchodu jiný výrobek.

• Baleni nanorousek po otevreni postovni krabice byla otevrena a v jednom baleni chybelo 10 ks rousek

Reakce obchodu Preventiko.cz

Dobrý den paní Krejčí, děkujeme za vaší zpětnou vazbu. K vaší reakci: Neotvíráme a nepřepočítáváme obsah spotřebitelského balení od výrobce- tudíž jsme nemohli zkontrolovat/zjistit chybějící množství. Na váš požadavek jsme reagovali v souladu s našimi pravidly, první reakce byla za 75 min od vaší reklamace . Dnes tj 1 pracovní den od vaší reklamace dostáváte oficiální vyjadření s řešením situace - dopošleme chybějicí roušky ze zásilky od výrobce z dneška, který na základě našich dobrých vztahů uznává reklamaci.
    K vašemu hodnocení rychlosti dodání - zboží jste objednala 4.4. 2022, zboží odešlo 5.4 a 6.4 připraveno k vyzvednutí na vámi zvoleném odběrném místě. Je nám líto, že jsme nenaplnili vaše očekávání na rychlost dodání a rychlost komunikace. Zároveň jsme rádi i za negativní hodnocení, kde můžeme prokázat fakty naší kompetenci při reakcích na vaše hodnocení naších domnělých chyb.

• není to poprvé co jsem si něco objednal a vždy jsem byl spokojen

Byla jsem spokojená s krátkou dodací lhůtou i s kvalitou zboží.

super ... rychlost , kvalita ..

Doprava... Rozbito.

• Super ceny
    • Dárek k objednávce

Vše super komunikace, cena i doba dodání můžu doporučit

• Rychlé vyřízení objednávky, příznivá cena

• Vše OK.
    • Nebyk přiložen český manuál o který jsem požádal emailem, ale stejně nebyl zaslán.

Reakce obchodu Preventiko.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, návod jsme vám poslali - omlouváme se. U všech našich výrobků je možné stáhnout si návod přimo z karty produktu. Hezký den

• rychlost, spolehlivost, ochota

rychlé dodání po objednání, spokojenost s výrobkem

Baterie do dálkového ovládání nebyly přibaleny přesto, že jsou uváděny.

jsem spokojená