• objednávka dorazila rychle a v pořádku

dobré ceny, objednávka a doručení bez problémů...

Objednávka se sice někde zatoulala, ale po telefonickém hovoru okamžitě dohledána a druhý den doručena

• reklamace jako z minulého století

Vyřízení reklamace poškozeného zboží zde nefunguje dobře. Nejdříve vás odkážou ať si stěžujete u dopravce. Když jim vysvětlíte, že je zodpovědnost na jejich straně, tak vám pošlou formulář, který musíte vytisknout, vyplnit, naskenovat a poslat zpět. Další kroky neznám, protože jsem si reklamaci radši rozmyslel.

Reakce obchodu Praktis.cz

Dobrý den pane Terbere,

je nám líto, že jste nebyl s nákupem spokojen, ale domníváme se, že došlo k nedorozumění. Prověřili jsme veškerou komunikaci, kterou jsme u Vaší objednávky evidovali. Zaznamenali jsme Váš e-mail, který nevyzníval, jako reklamace.

Reklamace jako takové běžně řešíme, jsme přesvědčeni, že tak, aby byli zákazníci spokojeni. Přistupujeme ke každému případu individuálně.

Samozřejmě, pokud máte zájem zboží reklamovat, je potřeba nám k tomu doložit potřebné doklady včetně fotodokumentace, domnívám se, že toto je na všech e-shopech zcela běžný postup. Toto jsou nutné vstupní informace k tomu, abychom měli možnost reklamovat dodávku buď u přepravce, nebo našich dodavatelů.

V tomto konkrétním případě už samozřejmě reklamovat cokoliv přepravci není možné, na toto je už pozdě. Jsme ale připraveni Vám zaslat pěnu novou na naše náklady.

Ze zaslaných informací šlo o prasklé víčko u jedné pěny. Pokud šla pěna použít, nabízíme případně i jako omluvu např. slevu ve výši dopravy zdarma v nějaké následující objednávce.

Pokud bude potřeba cokoliv řešit, nebo budete chtít využít naší nabídky výše, kontaktujte nás.

Tým praktis.cz

• děs běs..

Asi jsem hodně mimo, ale je to víc než 10 dní od zaplacení a zboží pořád nikde. Takže už nikdy.

super obchod, super zboží!

Vše fungovalo, jak by mělo.

• pomalé
    • obchod zasílá spam

Zboží skladem, přesto po šesti dnech stále neodesláno. Zato, email se žádostí o hodnocení nákupu již dorazil, a to i přesto, že bylo při objednání zvoleno tento e-mail nezasílat, tzn. spam. Takže tento obchod nedoporučuji.

vše ok

• rychlost dodání

• Zaplacené zboží doposud neposlali
    • Pomalu načítající se stránky e-shopu

Předem zaplacené zboží (5. 7.) doposud nepředali dopravci.

• Vse v poradku

• Dobrá komunikace.
    • Přehlednost stránek.
    • Rychlost dodání.
    • Nic mě nenapadá.

S tímto obchodem jsem velmi spokojen. Vstřícné jednání, přehlednost webových stránek, rychlost dodání. Nemám, co bych vytkl.

vše proběhlo velmi rychle (objednání, přeprava i dodání)

Vše rychle a bez problémů

• rychlost dopravy
    • dobrý výrobek za dobrou cenu

• příjemné jednání, ověřovací telefonát, zda zboží dorazilo

Vše bylo v pořádku

Dobrá komunikace, rychlé doručení.
    Doporučuji!

• Přijatelná cena

Opakovaně zde nakupuji stavební chemii a dodání proběhlo vždy bez problému a rychle.

vše v pořádku