• Až mi zboží dorazí vyplním zbitek dotazníku.

Reakce obchodu Kamnářství Matějka

Dobrý den , nevím co pana STEVA vedlo k napsání recenze viz. výše? Pan Steve standartně zboží objednal , já jsem prověřil jeho dostupnost(bylo skladem) , tento fakt jsem mu telefonicky oznámil a zeptal se ho ,kdy chce zdoží dodat a to panu STEVOVI stačilo k napsání recenze. Na základě jím mi zdělených informací byla zajištěna doprava a v termínu bylo zboží doručeno , což jsem si u pana Steva telefonicky prověřil . Nedalo mi to ,se zeptat , jak byl s dodávkou spokojen a zda má nějaké připomínky . Na základě jím napsané reference, před dodáním zboží , jsem čekal výčet nedostatků , aby mohl svou referenci obhájit . Nic takového se nekonalo a bylo mi zděleno ,že vše proběhlo bez problémů podle naší dohody a dodá referenci podle skutečného průběhu vyřízení objednávky. Pan STEVE kamna má ,ke své spokojennosti užívá a nám zbyla pouze jeho reference.

• Profesionalitu
    • nenašla jsem žádné

Dala jsem na doporučení známeho, který v tomto eshopu koupil krb. JSem nadmíru spokojena s přístupem, ochotou kvalitou práce.Dekuji. Mohu jen a jen doporučit.

• rychlost a spolehlivost
    • o žádných nevím