Bohužel nemohu doporučit. Poslala jsem veškeré podklady k cenové nabídce. Posílala následně email, abych se připomněla, ale bohužel se mi do dnešního dne nikdo neozval. Na můj email mi již nikdo neodpověděl.

• spolehlivost
    • profesionality
    • čistota
    • opravdu nic

“Pan Matějka u nás ve starším rodinném domku, kde původně nebylo s krbem počítáno, realizoval stavbu krbu. Bylo potřeba vybudovat komín a na to doporučil jinou firmou. Doporučil nám a obstaral krbovou vložku a provedl akumulační obestavbu. Všechny práce byly provedeny pečlivě a vše po sobě uklidil. Při prvním zatopení nás instruoval jak krb používat. Vše je bezvadné, krb krásně hřeje. Pana Matějku doporučujeme pro jeho rychlost a profesionalitu.”

• Preciznost
    • Spolehlivost
    • Proklientský přístup

Krb od pana Matějky máme dva měsíce, nechali jsme si poradit a nakonec máme akumulační. Každý večer, kdy topíme a užíváme se tepla (které ale nepřehřívá místnost a sálá dorána), si s manželem říkáme, že to byla skvělá investice. Vše, co jsme si dohodli, platilo. Pana Matějku velmi doporučujeme.

• Odborný přístup
    • Pečlivost
    • Pořádek na stavbě
    • Spolehlivost - vše přesně podle dohody
    • S krbem maximální spokojenost

Pan Matějka u nás realizoval bourání starého krbu a stavbu nového krbu s průhledovou vložkou. Už při první konzultaci a prohlídce bylo zřejmé, že svému řemeslu rozumí. Pomohl nám jak s výběrem vložky (výborný poměr kvality a ceny), tak s provedením akumulační obestavby. Od prvního kontaktu až po první zatopení probíhalo vše přesně podle dohody. Práce byla odvedena pečlivě, s minimem nepořádku a přesně v domluveném termínu. S krbem jsme maximálně spokojeni a pana Matějku jednoznačně doporučujeme!

Naprostá spokojenost s panem Matějkou - domluvou, dopravou, instalací, dodáním dílů na míru. Doporučuji

• spolehlivě, rychle, profesionálně
    • ---

• prefesionalita
    • rychla odezva
    • kvalitne odvedena prace
    • snadna komunikace

Od pana Matějky mám krbová kamna a jsem maximálně spokojená s celým procesem od výběru až po realizaci. Přístup pana Matějky je velmi profesionální a jednání rychlé bez zbytečných průtahů. Je potěšením pracovat s někým, kdo své práci rozumí a má ji rád. Určitě doporučuji všem, kdo řeší krb či krbová kamna poptat pana Matějku.

• Skvěle odvedená práce
    • Termín realizace
    • Profesionální přístup
    • Odborné znalosti a schopnost poradit

Naprostá spokojenost, doporučuji.

• Bezproblémová komunikace
    • Dodržení termínl
    • Dodržení ceny
    • Kvalita odvodené práce
    • -

Pan Matějka nám realizoval krb do dřevostavby v Nových Jirnách. Bezproblémová komunikace vč. návrhů krbové obestavby, profesionální práce s ohledem na detaily, přesně dodržené termínů i ceny. S prací pana Matějky jsme maximálně spokojeni a doporučuji ho všem, který očekávají profesionální jednání bez kompromisů.

• Kvalitní provedení práce
    • Dochvilnost, vše proběhlo jak jsme se domluvili
    • Profesionální přístup k zákazníkovi

Vynikají firma, vřele doporučuji.
    Další kamna jedině od Kamnarstvi Matějka :)

• kvalita práce
    • ochota, slušnost, cenné rady
    • pomoc při návrhu a výběru krbové vložky
    • -

S výsledkem instalace a obestavby krbové vložky jsme maximálně spokojeni. Cenová nabídka odpovídala skutečnosti.
    Firmu doporučujeme.

• kvalita práce perfektní
    • rychlost realizace
    • dohodnutá cena realizace vložky dodržena
    • Po dokončení krbu jsme si nechali dodělat rozvody teplovzduchu do dalších místností, kde byla dohodnutá cena drobně navýšena o 2.000 Kč oproti nabídce.

Nabídková cena realizace krbové vložky byla dodržena a výsledek je perfektní. Pan Matějka je opravdu šikovný. Jsme rádi, že jsme si pana Matějku vybrali.

• profesionalita
    • vstřícnost
    • smysl pro detaily
    • čistota

Realizace venkovního krbu byla od začátku prováděna panem Matějkou na profesionální úrovni. Proběhla v dohodnutých termínech i rozsahu. V průběhu realizace bylo dbáno na to, aby se co nejméně znečistilo okolí a byl kladen důraz na správné provedení jednotlivých detailů z hlediska správné funkčnosti. Realizace byla ukončena provedením zkušebního zapálení v krbu. Oceňuji hlavně preciznost provedení a důslednost. Celkově jsme velice spokojeni a rádi doporučíme ostatním :-)

• Vstřícnost
    • Pečlivost

Dodání a instalace závěsných krbových kamen a přívod vzduchu ke kamnům z prostoru pod schody proběhla v požadovaném rozsahu, v dohodnutém termínu a cena byla dodržena.
    Komunikace během celé zakázky byla příkladná. Při realizaci jsem byl osobně přítomen a všechny mé připomínky, dotazy či žádosti byly velmi vstřícně řešeny.
    Celkově jsme velmi spokojeni (dílo se povedlo, krb hoří, komín kouří), mohu doporučit.

• Spolehlivý, žádný problém :)

• Kvalita

Spokojenost s odvedenou prací.

• poměr cena/výkon
    • spolehlivost
    • kvalita
    • profesionalita

Maximální spokojenost. Pružná reakce na poptávku, maximální podání informací přímo na místě, mnoho dobrých praktických rad ohledně topení a používání krbu. Pan Matějka je profesionál ve svém oboru a vyšel maximálně vstříc co se týče termínu realizace. Další kvalitní firma na kterou je spoleh a dělají bez zbytečných dohadů/dotazů.:)

• S firmou pana Matějky jsem byl maximálně spokojen, komunikace i osobní přístup soper.
    • Nic.

Mohu jen doporučit.

• S firmou pana Matějky jsme byli velmi spokojeni. Jen jsme litovali, že jsme u něj také neobjednali kamna. Mohli jsme si ušetřit spoustu starostí. Jednání bylo vstřícné, servis profesionální s přihlédnutím na naše specifické potřeby. Děkujeme.

100% spokojenost

• Až mi zboží dorazí vyplním zbitek dotazníku.

Reakce obchodu Kamnářství Matějka

Dobrý den , nevím co pana STEVA vedlo k napsání recenze viz. výše? Pan Steve standartně zboží objednal , já jsem prověřil jeho dostupnost(bylo skladem) , tento fakt jsem mu telefonicky oznámil a zeptal se ho ,kdy chce zdoží dodat a to panu STEVOVI stačilo k napsání recenze. Na základě jím mi zdělených informací byla zajištěna doprava a v termínu bylo zboží doručeno , což jsem si u pana Steva telefonicky prověřil . Nedalo mi to ,se zeptat , jak byl s dodávkou spokojen a zda má nějaké připomínky . Na základě jím napsané reference, před dodáním zboží , jsem čekal výčet nedostatků , aby mohl svou referenci obhájit . Nic takového se nekonalo a bylo mi zděleno ,že vše proběhlo bez problémů podle naší dohody a dodá referenci podle skutečného průběhu vyřízení objednávky. Pan STEVE kamna má ,ke své spokojennosti užívá a nám zbyla pouze jeho reference.