• Po 10 dnech zboží nikde

Nevím co mám hodnotit když zboží nebylo doručeno

NEDOPORUČUJI zde cokoli nakupovat, objednávka 7.12. potvrzena se stavem zboží "Skladem", a do dnes (22.12.) žádná realizovaná dodávka či informační e-mail/sms. Nikdy více :-)

• Ani po třech týdnech od potvrzení objednávky nic nedorazilo ani žádná komunikace ze strany obchodu. Něco je špatně.

• Délka dodací lhůty
    • Vůbec nekomunikují se zákazníkem

• výhody žádné ...
    • ... žádná zpětná vazba, ani po týdnu po vytvoření objednávky u zboží, které mělo být skladem, po telefonickém dotazu mi bylo řečeno, at zašlu dotaz na email a odpověď mi přišla, že zboží není skladem

výhody žádné ... žádná zpětná vazba, ani po týdnu po vytvoření objednávky u zboží, které mělo být skladem, po telefonickém dotazu mi bylo řečeno, at zašlu dotaz na email a odpověď mi přišla, že zboží není skladem

• Dlouhá dodací lhůta.

Mírně podprůměrný obchod.

Reakce obchodu pradloshop.com

Uznáváme právo zákazníka na subjektivní hodnocení našeho e-shopu, na obranu musíme ale uvést že zákazník je při objednávání zboží v našem obchodě seznámen s dodací lhůtou - v tomto případě byla lhůta 2-3 týdny a zboží bylo dodáno do12 dní, tedy mnohem dříve než včas. Je nám líto, že tento zákazník hodnotí náš obchod za mírně podprůměrný, celý náš tým se snaží dělat svou práci dobře a pozitivní ohlasy nám potvrzují, že se nám to daří.

www.pradloshop.com

Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat. Potvrzen termín dodání "týden", po třech týdnech a urgenci potvrzení, že bude zboží za 2 dny dodáno, po měsíci stále nic a nulová komunikace. Všude uvádí jak vás předají na vymáhání a myslím, že na tom je celý obchod postaven. Nenechte se zlákat na nižší ceny a raději nakupujte u seriózních prodejců.

• Zadne
    • Vubec nevim jak se objednavka vyrizuje

Spatne

s takovím jednáním jsem se setkal poprvé !

• Originalní krabička u boxerek byla viditelně několikrát otvíraná,nezabezpečná,zboží v ní neurovnané,.Celkový dojem byl,že jsem dostala ne original zboží,ale již prohlížené,poničená krabička

Ač poprve,nebyla jsem spokojena,víc zde nenakoupím

Reakce obchodu pradloshop.com

Je nám líto, že jste nebyla spokojena se svým nákupem v našem e-shopu. Pokud jste na zakoupeném zboží našla závadu - poničenou krabičku, můžete zboží samozřejmě reklamovat nebo vrátit, na což máte ze zákona 14 dní nárok bez uvedení důvodu. Poničená krabička není ale důvodem
    spekulace, že zboží není originál. Jsme autorizovaným prodejcem vámi zakoupené značky prádla a prodáváme výhradně kvalitní a originální zboží.

www.pradloshop.com

Již 10 dnů na zboží čekám, zatím nic.