• kvalita produktu výborná, cena super, zboží bylo standardně dodané jako každé jiné, reakce na maily adekvátní
    • byla jsem s nákupem spokojená

• Po 10 dnech zboží nikde

Nevím co mám hodnotit když zboží nebylo doručeno

• +nízké ceny, ale to je tak vše
    • - nereagují na email
    • -na telefonu mi řekli, že mi pošlou číslo na kolegu a at se domluvím s kolegou
    • -čekám 3 týdny

Nedoporučuju, neobjednávejte si zde. Na zboží čekám již 3 týdny (u zboží bylo, že je skladem, takže ho měli do 3 dnů odeslat). Pořád nějaké posílání jiným tel.čísel. Nakonec tedy protelefonuji tolik peněz, že jsem si mohla zboží objednat na jiné stránce dráž... NIKDY VÍC

• Vůbec nic
    • Obchod silně nedoporučuji. Na emaily nereagují a na trenýrky čekám už skoro dva měsíce.

Najděte si jiný obchod.

• Na objednané zboží čekáte měsíce, udržují Vás v naději, že je objednané u výrobce a ani se neobtěžují Vám sdělit, že nejsou zboží schopni dodat.

Silně nedoporučuji!

jejich druhý web je http://www.calvin-klein-pradlo.cz/

• Značkove zboži za skvěle ceny.

Obchod doporučuji!

• Silne nedoporučuji.
    • Na mail nereagujou!
    • Žádná reakce!

Objednavka z 6.1, a dodnes nic.
    Bohužel ani žádná komunikace či omluva.

NEDOPORUČUJI zde cokoli nakupovat, objednávka 7.12. potvrzena se stavem zboží "Skladem", a do dnes (22.12.) žádná realizovaná dodávka či informační e-mail/sms. Nikdy více :-)

Barva prádla neodpovídá reálné barvě ve skutečnost.

• Ani po třech týdnech od potvrzení objednávky nic nedorazilo ani žádná komunikace ze strany obchodu. Něco je špatně.

• Délka dodací lhůty
    • Vůbec nekomunikují se zákazníkem

• výhody žádné ...
    • ... žádná zpětná vazba, ani po týdnu po vytvoření objednávky u zboží, které mělo být skladem, po telefonickém dotazu mi bylo řečeno, at zašlu dotaz na email a odpověď mi přišla, že zboží není skladem

výhody žádné ... žádná zpětná vazba, ani po týdnu po vytvoření objednávky u zboží, které mělo být skladem, po telefonickém dotazu mi bylo řečeno, at zašlu dotaz na email a odpověď mi přišla, že zboží není skladem

• vše OK

• dobrá domluva
    • ne příliš kvalitní vzhled eshopu

• seriózní jednání, rychlost, ochota, vstřícnost k zákazníkovi.
    • nezjistil jsem

Upřimně, doporučuji obchod každému, kdo má o zboží zájem, protože se zákazník nemá čeho bát. Velká ochota.

• Dlouhá dodací lhůta.

Mírně podprůměrný obchod.

Reakce obchodu pradloshop.com

Uznáváme právo zákazníka na subjektivní hodnocení našeho e-shopu, na obranu musíme ale uvést že zákazník je při objednávání zboží v našem obchodě seznámen s dodací lhůtou - v tomto případě byla lhůta 2-3 týdny a zboží bylo dodáno do12 dní, tedy mnohem dříve než včas. Je nám líto, že tento zákazník hodnotí náš obchod za mírně podprůměrný, celý náš tým se snaží dělat svou práci dobře a pozitivní ohlasy nám potvrzují, že se nám to daří.

www.pradloshop.com

Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat. Potvrzen termín dodání "týden", po třech týdnech a urgenci potvrzení, že bude zboží za 2 dny dodáno, po měsíci stále nic a nulová komunikace. Všude uvádí jak vás předají na vymáhání a myslím, že na tom je celý obchod postaven. Nenechte se zlákat na nižší ceny a raději nakupujte u seriózních prodejců.

• výborná komunikace s obchodem
    • doprava

• Dobre ceny, vstřicni servis

• Zadne
    • Vubec nevim jak se objednavka vyrizuje

Spatne