• Zboží dorazilo bez faktury, navíc poškozené. Po emailové komunikaci jsem zaslal zboží zpět, avšak to se vrátilo s tím, že obchod odmítá zásilku převzít. Snažil jsem se do obchodu dovolat, ovšem na uvedeném čísle nikdo nezvedá telefon...
    • NEDOPORUČUJI!

Nedoporučuji, nespolehlivý prodejce!

• nevidím žádné
    • objednané zboží /repro k PC/.Hrály po zapojení 15 minut,pak odešly a mám je v opravě.

• Nevie zabezpečiť tovar na Slovensko, iné obchody dodávajú.

Nemal som možnosť nakupovať. tovar mi nedodali.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, jak jsme Vás informovali na Slovensko zatím nedodáváme a nikde tuto možnost ani nenabízíme ( i pokud bychom tuto službu nabízeli, nebyla by cena dopravy stejná jako v ČR ).

poslali mi zboží opotřebované v neoriginálním balení,i nové by bylo nekvalitní, ale tohle se takřka nedalo použít poslala jsem ho zpět, napsala jsem e-mailem, že zboží vracím, už je to asi týden, nikdo nereaguje, čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, posíláme pouze nové zboží. Pokud se jedná o objednávku řezačky za 610 Kč, je balena v blisteru, který je někdy rozpadlý, ale to neznamená, že je zboží opotřebované. Záleží jaký materiál je řezán. Jedná se o téměř nejlevnější řezačku 3v1 , která je určeno pro řezání běžného listu papíru a nelze ji srovnávat s řezačkou za 3000,- nebo s pákovou. Až dnes dorazil Váš e-mail s textem: dobrý den, řezačku jsem poslala zpět. je tupá a neřeže čistě. Žádné dřívější e-maily ani řezačku od Vás nemáme, proto jsme neměli na co reagovat. Více asi není potřeba komentovat.

• Nenašel jsem
    • Velmi špatná komunikace, neodpovídá na maily, dotazy a žádné reakce. Objednávku jsem po týdnu zrušil sám. Žádné info o stavu objednávku.

Jsou mnohem kvalitnější a stabilní obchody, kde se dá nakoupit

Reakce obchodu PPelectronic.cz

zkontrolujte si laskavě svůj e-mail a jeho funkčnost. Psali jsme Vám a i odpovídali na Váš e-mail. Zřejmě Vám odpověď nedorazila. Na uvedený tel. jsme se nedovolali, objednávku jsme tedy zrušili my. V případě nejasností nás kontaktujte nejlépe telefonicky. Naše e-maily i telefony fungují. Děkujeme, PPelectronic

• nemohu hodnotit-mě zklamali
    • inzerce zboží skladem,když vůbec na skladu není a v lednu je mi nabídnuta lhůta na květen(jednalo se o žehličku-tedy věc denodenní potřeby/

nemohu hodnotit,nic jsem od obchodu nedostala,obchod byl pro mne zklamáním

Reakce obchodu PPelectronic.cz

jak jste byla okamžitě informována, v době Vaší objednávky již zboží nebylo skladem. Bohužel se doprodalo i u dodavatele. Měla jste vybranou obyčejnou žehličku, kterých je se stejnými parametry v naší nabídce spousta a byla Vám nabídnuta alternativa. Dostupnost na stránkách je aktualizována několikrát denně a stejně tak se pouze několikrát denně aktualizuje dostupnost na Heurece atd..

• nekomunikace, i když není zboží k dispozi, rád bych věděl, kdy ho můžu očekávat

nerad používám spostáv slova

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, pokud zboží není skladem u nás ani u dodavatele, není možné někdy určit přesné datum dodání. Se zákazníky komunikujeme jak telefonicky tak e-mailem. Můžete nás kdykoli kontaktovat, pokud je nějaký problém s objednávkou, samozřejmě Vám odpovíme jak bude v našich silách. PPelectronic

• Bohužel jsem na žádné nenarazil
    • Zboží bylo uvedené jako SKLADEM, skutečnost ovšem byla jiná a prý bych musel nejméně 14 dní na dodání do skladu čekat.

Nedoporučuji ostatním zákazníkům nebo si popřípadě ověřit dostupnost zboží telefonicky či e-mailem.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, zboží bylo objednáno v době inventur v našich i externích skladech a při aktualizaci stavů skladu. Z tohoto důvodu údaj neodpovídal, jak jsme Vás e-mailem informovali. Nyní již vše probíhá v pořádku a všechny dostupnosti by měly odpovídat. PPelectronic

• lákaj zákazníky na ceny za které nakonec zboží neprodávaj

já osobně nedoporučuji dělaji klamnou reklamu a ani se neomluvěj!!!!

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, pokud se výjimečně stalo, že u 1 zboží z tisíců položek které nabízíme vyskočila na chvilku od prvního pohledu nesmyslná cena, myslíme si, že by se toto dalo prominout. e-mail s vysvětlením Vám byl odeslán. Rozhodně to není úmysl. S pozdravem, PPelectronic

• Absence dodávky na dobírku

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, toto hodnocení je nesmyslné a zřejmě nepatří našemu obchodu. Nabízíme platby DOBÍRKA, PŘEVOD, brána PAYSEC nebo splátky Homecredit a Cetelem. Každý si může jednoduše vybrat, jakou platbu si přeje. PPelectronic

• komunikace-referentka

dobrá cena sliby,sliby a tel. komunikace příšerná

Reakce obchodu PPelectronic.cz

při psaní recenzí si ověřte, že hodnotíte ten obchod, u kterého máte objednávku. Toto hodnocení určitě nepatří našemu obchodu.

• Po urgenci se mi ozvali, ale uz je to zase tyden a porad se nic nedeje. Pockam do patku, tedy do zitra a zrusim objednavku.
    • komunikace ze strany obchodu

• ušetření času
    • Nemohu vyzkoušet zboží a dostal jsem vadnou vysílačku, kterou zasílám zpět a zvyšují se mi náklady, které by měl hradit prodávající, prodlužuje se tím doba po kterou nemohu využívat výrobek

Ne zvýše uvedených důvodů

• Nedostupnost zboží, špatné ukazatele zda je zboží skladen

Je k ničemu

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, jak jste byl informován po odeslání objednávky a jak Vám bylo vysvětleno, jednalo se o chybu v našem skladu za kterou jsme se omluvili a okamžitě ji odstranili. Výrobek který měl být skladem se nenašel. Jednalo se o vyjimku a myslíme si, že by se toto dalo prominout. Informaci jste dostal, z naší strany informace proběhla a naopak nedorazila žádná odpověď z Vaší strany.

• Nenasel jsem jiny obchod, ktery by toto zbozi nabizel. Zel, odpovida tomu kvalita.
    • Snazi se vyhovet ceskym zakaznikum, kteri uprednostnuji cenu pred kvalitou.

Dodani bylo rychle, hned druhy den, nicmene kuryr me kontaktoval telefonicky, domluvili jsme se na predani odpoledne (byl jsem na ceste) a on na to zapomnel. Musel jsem mu volat a pro zbozi si dojet.

Problem ale spis vidim ve zbozi. Vyrobni tolerance na hodne nizke urovni, ale co cekat, vyroba zajiste Cina. Proste veci nepasuji bez pouziti znacneho mnozstvi sily - jedna se o vypinatelnou zasuvku. Moje matka neni schopna zasunout zastrcku protoze otvory nepasuji.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, s těmito rozdvojkami s vypínačem jsou všichni zákazníci kromě Vás spokojeni, otvory jsou dle norem. Co se týče řidiče, jistě nezapomněl úmyslně. Někdy mají řidiči opravdu náročnou práci, stovky zásilek a snaží se vyhovět všem zákazníkům, tak by se dalo zaváhání snad odpustit. U nás si můžete vybrat z více dopravců. Rozhodně si nemyslíme, že je objektivní po zakoupení 1 zásuvky, kdy z naší strany proběhlo vše v pořádku, že náš obchod nedoporučujete.

• Nevím
    • Mají na webu něco, co neumějí dodat.

Komunikace slušná, ale jinak nemám co dodat.

• U objednaného výrobku byla uvedena skladová dostupnost "skladem". Po 10 dnech se ukázalo, že dostupnost je neznámá.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

pokud píšete recenzi, zkontrolujte prosím, kterému obchodu a ke které objednávce patří. Tato objednávka u našeho obchodu na skartovačku byla vytvořena 13.9., ještě ten den odeslána a K vám DORUČENA a ZAPLACENA 14.9..

Myslím, že kvalitnímu obchodu by se nemělo stávat, že umožní objednávat zboží, které již nemá.

• nevím

zboží ještě nedošlo

Reakce obchodu PPelectronic.cz

zákazníka má objednaný vysavač doma a omylem hodnotil objednávku jiného obchodu u kterého na zboží čeká. Toto hodnocení nám nepatří.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Doprava zboží PPL.Vždy ja situace stejná a to nakupuji velmi často.Řidič PPL nikdy nemá peníze na vrácení,tentokrát navíc s důraznou připomínkou,že to není jeho věc.Protože jsem obcházel sousedy abych si rozměnil nakonec nezbyl čas na rozbalení balíku.Kompresor měl zničený umělohmotný kryt motoru.Protže jsem si měl vše zkontrolovat nemohu ani věc reklamovat a tak i po předchozích zkušenostech nebudu objednávat zboží s tímto způsobem dopravy.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

co se týče doprav je důležité vědět:
    1) pokud by Vám nevyhovovala doprava PPL, je možné si vybrat Českou poštu nebo Toptrans
    2) co se týče drobných na vrácení, řidiči PPL lze zaplatit i kartou. Řidič veze c.c.a. 100-200 zásilek a zajistit dostatek drobných může být někdy obtížné. Na druhé straně zákazník zná vždy přesnou cenu ihned po odeslání objednávky, tak se může tomuto snadno vyhnout.
    3) co se týče poškození zboží je každá zásilka pojištěna. Pokud zjistí zákazník po převzetí že je zboží poškozené, může nahlásit bez problémů do 3 dnů od převzetí nám nebo dopravci škodu. Je důležité, aby byl zachován původní obal, výplně a štítky a aby zásilka nebyla nikam převážena atd..!