• Zboží dorazilo bez faktury, navíc poškozené. Po emailové komunikaci jsem zaslal zboží zpět, avšak to se vrátilo s tím, že obchod odmítá zásilku převzít. Snažil jsem se do obchodu dovolat, ovšem na uvedeném čísle nikdo nezvedá telefon...
    • NEDOPORUČUJI!

Nedoporučuji, nespolehlivý prodejce!

• rozsah nabízeného zboží
    • rychlost vyřízení objednávky
    • přijatelná cenová úroveň zboží

byl jsem nucen zrušit objednávku stejného zboží v předchozím internetovém obchodě z důvodů špatné komunikace se zákazníkem(po několika dnech od podání jsem neměl přehled o stavu objednávky) pro špatnou komunikaci se zákazníkem
    u vás to byl pravý opak a proto doporučuji všem kdo upřednostńují rychlost a cenu
    šv.

• Rychlé doručení
    • Výhodné ceny

• velmi rozumné ceny, přehlednost
    • nemá žádné

prostě tam nakupujte :))))

• Dobré ceny
    • Velký výběr zboží
    • Dostupnost kamenného obchodu

Mohu vřele doporučit

• rychlost,dobrá cena zboží, možnost objednávky po internetu
    • žádné slabiny jsem nenašla

zboží levnější než jinde, rychlá komunikace a rychlé vyřízení objednávky, rychlé a spolehlivé doručení do práce, proto všem doporučuji

• Více doprav.Dobré a kvalitne zboží.I když to mé dorazilo nefunkční.Byla to kamera BenQ M23

Krásné ceny.

• nevidím žádné
    • objednané zboží /repro k PC/.Hrály po zapojení 15 minut,pak odešly a mám je v opravě.

• Rychlost, spolehlivost.
    • Žádné.

Potřebujete rychlý nákup, spolehlivost a kvalitu? Nakupujte u PPelektronic.cz

• PPelectronic.cz Zdravím Vás
    • ano zboží dorazilo, ale ne to co jsem si objednal, faktura sice byla napsána na Řezačku papíru KW 315 laser na formátA4,ale místo toho přišlo KW-triO13037 A3, kterou jsem si neobjednal.
    • Když jsem si zásilku přebíral, zdála se mi sice velká, ale říkám teď to řešit nebudu, protože jsem musel na pár dní odjet. Po příjezdu se mi potvrdilo to, že zboží není to co jsem si objednal.Zaplatil jsem zboží včetně dopravy, ale zboží, které jsem si neobjednal. No a pak mám takovou firmu někomu doporučovat. Je fakt, že vaše nabídka vašeho zboží je veliká, ale obávám se že by mi nemuselo zase dojít to co bych si objednal. Pro mě čas jsou peníze, jako pro každého z nás. Zapomenu na to, když do toho už nedám ani korunu a bude to forma výměny. Pak se podívám na váš dotazník. Můj mobil 603593456.
    • S pozdravem Vlastimil Baťa
    • PPelectronic.cz Zdravím Vás
    • S pozdravem Vlastimil Baťa

Tento obchod mi byl doporučen kolegou. Byla jsem velmi spokojená s objednáváním a s komunikací obchodu se mnou. Všem mohu jen doporučit!

Dobrý obchod a kvalitními věcmi a dostatečnými popisy.

• Velký výběr
    • Rychlost dodávky
    • Rozumná cena

Tento obchod doporučuji.

• Nemám zkušenosti s podobným obchodováním, těžko mohu posoudit. Dodání zboží bylo v provedeno v krátkém termínu. OK.
    • Slabinou určitě je nedodání žádné dokumentace s výrobkem. Chybí návod na obsluhu a záruční list.

Nedodání výše uvedené dokumentace vidím jako problém. Výrobek by měl být dodán s návodem na obsluhu i se záručním listem.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, zboží od nás je dodáváno komplet s návody od českých oficiálních dodavatelů. Pokud by náhodou návod chyběl nebo se při přepravě spotřebičů ztratil není problém nám sdělit číslo Vaší objednávky a dopošleme jej. Co se týče záručního listu záleží o jaké jde zboží. U většiny značek již slouží jako záruční doklad Prodejka nebo připožené Faktura. PPelectronic

• Nevie zabezpečiť tovar na Slovensko, iné obchody dodávajú.

Nemal som možnosť nakupovať. tovar mi nedodali.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, jak jsme Vás informovali na Slovensko zatím nedodáváme a nikde tuto možnost ani nenabízíme ( i pokud bychom tuto službu nabízeli, nebyla by cena dopravy stejná jako v ČR ).

• ochotná komunikace s obchodem po telefonu

S nákupem jsem byla velice spokojena, super komunikace a zboží dorazilo na druhý den dopoledne. Což nebylo ani 24hod. Mohu jen doporučit.

• nabídka kvalitního zboží
    • dobrá komunikace a perfektní a rychlé řešení
    • dobré ceny (ani nízké ani vysoké)
    • nznám

Informační komunikace s prodejcem dobrá.
    Zboží dodáno po telef. urgenci.