• Dobré ceny
    • Rychlost dodání zboží skladem
    • o žádných nevím

• nemohu hodnotit-mě zklamali
    • inzerce zboží skladem,když vůbec na skladu není a v lednu je mi nabídnuta lhůta na květen(jednalo se o žehličku-tedy věc denodenní potřeby/

nemohu hodnotit,nic jsem od obchodu nedostala,obchod byl pro mne zklamáním

Reakce obchodu PPelectronic.cz

jak jste byla okamžitě informována, v době Vaší objednávky již zboží nebylo skladem. Bohužel se doprodalo i u dodavatele. Měla jste vybranou obyčejnou žehličku, kterých je se stejnými parametry v naší nabídce spousta a byla Vám nabídnuta alternativa. Dostupnost na stránkách je aktualizována několikrát denně a stejně tak se pouze několikrát denně aktualizuje dostupnost na Heurece atd..

• Nenašel jsem

Bezproblémový nákup

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace

Obchod jsem si vybrala ze dvou důvodů. Velice příznivá cena a rychlost dodání.
    Zboží bylo dodáno za méně než 48 hodin od objednávky a to při platbě převodem. Vřele doporučuji ostatním.

• rychlé
    • přehledné
    • spolehlivé

jediní, kteří tento výrobek nabízí

• kvalita
    • nemohla jsem ovlivnit barvu výrobku
    • málo fotek produktu

Spokojenost

• rychlost,cena
    • -

max. spokojenost s cenou,rychlostí vyřízení, komunikací.

• Nerad trajdám po obchodech
    • slabá komunikace

Doporučuji obchod vyzkoušet

• dobrá cena,super rychlá doprava.
    • nevím o ničem

velmi dobrá zkušenost určitě se vrátím.

• dobré ceny

S obchodem jsem plně spokojena.

• nákup z domova

• Přehlednost
    • dobré ceny

• solidní ceny a korektní přístup
    • nic zásadního

řešil jsem reklamaci výrobku a prodejce se zachoval korektně takže mi vrátil peníze. Jenom bych se příště nezlobil kdyby se proces reklamace od vrácení zboží po vrácení peněz dal zrealizovat rychleji.

• Široký sortiment za dobré ceny.
    • Nevím.

V dnešní době mnoha obchodů je těžké si vybrat,ale sem se budu určitě vracet.

• rychlé jednání
    • nevím

Byla jsem s obchodem velmi spokojená.

• hrálo roli to, že mám vztah k Tachovu a chtěla jsem podpořit zdejší podnikání
    • V podstatě jsem mě jen nemile překvapilo, že mobil neobsahuje platný záruční list - nebyl vyplněn, ačkoliv je to dle firmy samsung nutnost. V tomto ohledu jsem byla nemile překvapena a také chyběla informace, že mobil nepochází z české distribuce a co je ještě důležitější - chyběl návod v češtině, což je dle platných předpisů nutnost. Návod ve slovenském jazyce nestačí.

Poznámka: Výše uvedené jsem napsala pro využití obchodu k tomu, aby měl spokojené zákazníky. Kolonku ohledně vrácení zboží považuji za bezpředmětnou - zboží je v záruce, a tak nehci psát, že zboží nevrátím, když ještě nevím, jestli je úplně v pořádku. V nejbližší době Vás budu kontaktovat ohledně zaslání záručního listu a sdělení podmínek pro případnou záruční opravu.

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, všechny telefony a ostatní zboží od nás POCHÁZÍ z české distribuce. Konkrétně u telefonu Samsung je autorizovaným servisem stolečnost Britex ČR, kde Vám telefon v záruce opraví. U některého zboží nahrazuje záruční list Faktura, kde je uvedeno výrobní číslo nebo prodejka ( Samsung dává do balení malé nepřehledné Z.L., proto je lepší dávat k reklamaci kupní doklad ). Co se týče návodu, pokud telefon obsahoval pouze slovenský, zřejmě se stala chyba při balení u výrobce, za což se omlouváme. S pozdravem, PPelectronic

• dobrá cena
    • rychlost dodání
    • výborná komunikace

po mých zkušenostech mohu každemu doporučit

• rychle jednani
    • žadné

všem doporučuji

• nekomunikace, i když není zboží k dispozi, rád bych věděl, kdy ho můžu očekávat

nerad používám spostáv slova

Reakce obchodu PPelectronic.cz

Dobrý den, pokud zboží není skladem u nás ani u dodavatele, není možné někdy určit přesné datum dodání. Se zákazníky komunikujeme jak telefonicky tak e-mailem. Můžete nás kdykoli kontaktovat, pokud je nějaký problém s objednávkou, samozřejmě Vám odpovíme jak bude v našich silách. PPelectronic

• nevím

operativnost, jednoduchost a rychlost obchodu