• nevím
    • pomalá reakce
    • nepřesnost ohledně dostupnosti zboží

• nulová komunikace,v e-shopu zboží,které fyzicky není skladem

Tento obchod doporučuju,pouze pokud se dychtíte pořádně nas...t,k ničemu jinému není.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení, málo dané věci rozumíte, sama jste objednávku zrušila.ale pokud se nám podařilo Vás pořádně nas...t je nám velkým potěšením..

• Obchod nedodává informace o stavu objednávky a vubec nekomunikuje se zákazníkem např. neodpovídá na otázky týkajíci se objednávky

Děkujeme za hodnocení

• Během týdne mi přišly dva maily o tom jak předávají objednávku do skladu atd. Za další týden přišel mail ze skladu, že zboží bylo doprodáno a objednávka stornována. To, že zboží není na skladě, můžou vědět během prvního dne a odpovědět hned a ne až po 14ti dnech.

Jsem nespokojena s fungováním a rozhodně nedoporučuji.

Děkujeme za hodnocení

• 1)Člověk se naučí flexibilitě, rychlému rozhodování a plánování
    • 2) protože deklarovali zboží které jsem potřeboval
    • operátor při problémech nekomunikuje
    • mystifikace

zboží dobrý, cenový relace dobrý
    pokud zboží nemají na skladě, s oznámením si nedělají potíže a na komunikaci kašlou. Po obdržení zásilky jiným přepravcem, než bylo dohodnuto, jsme se pokoušeli 7x dovolat na udané tel. číslo. Jsme sice byli kontaktováni ještě večer, kdy bylo přislíbeno, že se za vzniklé nepříjemnosti pan bude revanžovat, ale jediné co od této firmy došlo, byla zpráva o ukončení objednávky a transakce.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení.danou situaci jsem Vám velmi podrobně vysvětlil.To že jste mi 7*volali na můj, opakuji můj soukromý mobil ještě neznamená že jej musím v danou dobu zvednout.bohudík neděláme 24 hodin denně.Při první možnosti volat zpět jsem tak učinil a vše vysvětlil.

• bohužel se mnou nekomunikoval ohledně reklamace

Nejprve jsem byla opravdu nadšená,vše dorazilo včas,ale po rosbalení zboží bylo vše poškozeno.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Milá paní, v reklamačním řádu je jasně uvedeno, že zboží musíte poslat zpět.Z tohoto důvodu nemůže být Vaše reklamace vyřízena.Takže chyba není na naší straně, ale u Vás, jelikož nečtete obchodní podmínky, které podepisujete při uzavírání objednávky

• žádné, vůbec nekomunikují, už čekám 11 dnů ma doručení objednávky
    • komunikace s klientem, vůbec neinformují o stavu objednávky

nedoporučuji. Již 11 dnů čekám, zda mi vůbec bude zásilka doručena nebo ne. Vůbec se mnou nekomunikují!

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení.Nejsme si k dnešnímu dni vědomi, že by u nás některá se zásilek,nebyla odeslána, Na komunikaci máme email a telefon....

• Nikdo mne nekontaktoval,že nějaké zboží z objednávky bude chybět.
    • V balíku byly vloženy peníze za nedoručené zboží :(

Reakce obchodu potraviny vařeka

Chyba by byla, kdybychom Vám za nedodané zboží peníze nevrátili, bohužel se stává že z našich 24 000 položek je některé doprodáno, ale vzhlem k tomu že se neumíte podepsat pod svoji kritiku, nebudu dále dohledávat o jaké zboží šlo

• Špatná komunikace a nedodržení dodací lhůty

Reakce obchodu potraviny vařeka

Jelikož jste zůstal či zůstala jako ,,anonym,, nemohu Vám ani poděkovat či jinak komentovat máte li v hodnocení pravdu

Tento obchod nemužu doporučit,bohužel.Objednala jsem,napsali mě, že objednávka se bude zpracovávat a tím to skončilo.10 dní se nic nedělo až mě došli nervy a napsala jsem,že objednávku stornuji.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Stornovala jste již odeslanou objednávku, kdyby jste si před objednáním zboží přečetla obchodní podmínky, tak jste nemusela psát emaily a zbytečně se nervovat.Máme tam napsáno že zboží odesíláme do 10 dnů a tak tomu Ve Vašem případě bylo.

• velký výběr,slušné ceny
    • zboží nemaji skladem,špatná komunikace,neodpovídaji,po ztorno mi balík stejně poslali.....nechápu jak se takovým přístupem udrží na trhu,již nikdy vice,balík už mám po 14nácti dnech na poště,tak ho tedy přeberu at nedělám už problémy

asi záleží na štěstí

Reakce obchodu potraviny vařeka

Nerozumím, píšete že zboží nemáme skladem,(poté že zboží leží na poště)... přesto všechno byl balík objednaný na doručení do ruky od poštovního doručovatele nepřebrán.Proto leží na poště.V našich silách není kontrolovat balíky v době doručování.

• objednané zboží jsem dosud nedostal

Reakce obchodu potraviny vařeka

Vaše anonymní hodnocení mě přivádí k smíchu a přesvědčení o vlastnostech některých jedinců českého národa

Přestože uvádí zboží skladem, není schopen je po objednávce dodat.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Zboží které objednáváte není skladem po sto kusech a v průběhu vyřizování Vaší objednávky i sklad prodává, proto se takto může stát.....viz,, obchodní podmínky,,

docela mě zklamalo,že chcete po mě hodnocení,ale objednané zboží po 14 dnech není doručeno

• má v nabídce zboží, které nemá skladem a stále tam nabídka tohoto zboží visí. Trvalo to deset dní, nž mi dali vědět, že zboží není.Otřesné!

Nedoporučuji, mají tam nepořádek, trvá jim vše velmi dlouho a nejsou schopni alespoň hned dát vědět, že zboží není notož je stáhnout z nabídky.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení, vaše postřehy jsou velice zajímavé nikoliv však tak otřesné jak popisujete,dóza na cukroví byla v průběhu vyřizování objednávky doprodána(bohužel jich skladem nemáme stovky) ...onehdy jsem šel koupit o půl šestý rohlíky a taky neměli..to Vám panečku byla tragedie...

Vzhledem k tomu, že jak je uvedeno, zboží jsem objednal před 12ti dny a dosud dorazil akorat mail, že objednávka je vyřízena (a to po pěti dnech) a zboží zatím nikde a dle dotazu na poště údajně ani nebylo podáno, spokojený nejsem. Dokonce jsem před dvěma dny provedl tel. dotaz na dodavatele, kde odpověď byla ... zjistíme a dáme vědět... a zatím také nic. Alespoň vím, kde si příště neobjednám. J. Nevyjel

Reakce obchodu potraviny vařeka

Vaše reklamace je oprávněná balík se vrací zpět jako poškozený při přepravě.Email Vám byl zaslán hodinu po našem telefonickém hovoru

• Obchod mě velice sklamal. Zboží přišlo úplně jiné, než jsem objednala, komunikace nefunguje a dotyčný obchod mi dluží peníze, za zboží, které jsem si objednala, avšak nebylo doručeno. Taktéž jsem chtěla zboží na fakturu, bohužel mi to bylo zasláno poštou a platbou v hotovosti. Mou důvěřivostí, jsem zboží zaplatila a pak jsem teprve zjistila, že zboží není v pořádku. Můžu to brát jako podvodné jednání ze strany obchodu. Pokud se věc do konce roku vyřeší, tak částečné obvinění vemu zpět, ač tomu nevěřím!! Nedoporučuji vůbec ne!!!! Základní škola Rudolfa Koblice Kadaň

Nedoporučuji, nedoporučuji, podvodné jednání. Nebyla snaha ze strany obchodu o jakoukoli nápravu!

Reakce obchodu potraviny vařeka

Základní školo, po kontrole Vaší objednávky jsem zjistil, že Vámi objednané talíře byly na adresu odeslány.V žádném z předešlých emailů nemám od Vás ani jednu písemnou reklamaci, kterou bych samozřejmě vyřídil k Vaší spokojenosti ať již výměnou zboží či vrácením peněz.Postupujte prosím proto dle reklamačního řádu.Posléze nám můžete nadávat do podvodníků.

• Zboží tohoto typu nabízí málo kdo
    • špatná komunikace

objedenal jsem zboží za 470,- kč, zboží bylo doručeno až za 12 dní a zásilka obsahovala úplně jiné zboží v celkové částce 1 675,- Kč a proto jsem zásilku nemohl přijmout. Tuto informaci jsem sdělil obchodu dne 20.12.2011 a do dnes jsem nedostal odpověď!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení.Vzhledem k tomu že pisatel je anonymní není možné se jakkoliv k zásilce vyjádřit.

• ZBOŽÍ DOŠLO,ALE-JEDNA KRABICE V POŘÁDKU. OVŠEM DRUHÁ JE PLNÁ JEN NA PŮL. NEVÍM ,KDE JE DRUHÁ POLOVINA.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení.V emailu jsem žádnou kritiku nezaznamenal takže se nemohu k Vaší reklamaci vyjádřit.Postupujte proto prosím podle reklamačního řádu

• - přijatelná cena za zboží i dopravu
    • - v komunikaci - nikdo nedal vědět co a jak bude s objednaným zbožím přes 10 dní, dokud jsem tam sám nezavolal
    • - měli napsáno v nabídce zboží skladem a zpoždění objednávky zdůvodňují nedostatkem zboží skladem

nic moc, zatím nespokojenost

Reakce obchodu potraviny vařeka

Na základě vaší reakce a netrpělivosti i po telefonátu Vám objednávku stornuji.