• Jediný obchod se zbožím, které jsem hledala
    • Nevím

Výborná komunikace, rychlé jednání, zboží bylo perfektně zabalené, a příjemné překvapení v podobě dárku po rozbalení krabice.

• rychlý nákup za nízké ceny
    • nemám nic

• Nižší cena
    • Neochota řešit problémy
    • Nedodání určitého zboží bez předchozího upozornění
    • Minimální komunikace ze strany prodejce

Objednával jsem dost položek a za nemálo peněz. Zboží však došlo částečně rozbité (chybou přepravní služby), jeden kus v jiné barvě, sada šálků bez podtácků a některé položky chyběly zcela. Za chybějící zboží byla v balíku přiložena odpovídající hotovost, ale na tuto skutečnost jsem nebyl prodejcem upozorněn a až po několika dnech dopátrávání jsem mezi obalovým materiálem našel obálku s penězi.
    Náhrada za rozbité zboží přišla po měsíci a půl, nekompletní zboží není vyřešeno ani po dvou měsících a prodejce se sám od sebe neozve.
    Doporučuji zde NEnakupovat!

• solidní ceny
    • od objednávky do dodání zboží neuběhl ani týden (a to tam byl svátek)
    • překvapení v podobě dárku ( to potěší!!)
    • Bohužel je mi velmi líto, ale z 9 ks skleněných misek byla jedna rozbitá. Nestalo by se tak pokud by ten kdo balil zboží věnoval tomuto úkonu dostatečnou pozornost a preciznost. Materiálu k ochraně skla bylo v krabici dost, ale nešťastně uloženo.Sklo bylo na dně krabice,bez ochranného materiálu.Neřeším to,protože reklamace by byla dražší než jedna miska..no ..jak píšu,mám jich ještě 8 :-)))

obchod doporučuji

• nevím
    • pomalá reakce
    • nepřesnost ohledně dostupnosti zboží

• Dobrá komunikace, rychlost
    • Nevím

Doporučuji,pro rychlou komunikaci a rychlé dodání.

• dostupná cena
    • pohodlný nákup
    • -

dobrá komunikace-informace o předání objednávky skladu,expedici,odeslání...i formou SMS

Děkujeme za hodnocení

• levné ceny, velký sortiment
    • zboží bylo špatně zabaleno - přišlo to odřené

doporučuji, akorát by se měli zaměřit na správné zabalení zboží

• Spolehlivost dodání.
    • Nevím

S obchodem jsem byl spokojen.Všem doporučuji.

Děkujeme za hodnocení

• nulová komunikace,v e-shopu zboží,které fyzicky není skladem

Tento obchod doporučuju,pouze pokud se dychtíte pořádně nas...t,k ničemu jinému není.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení, málo dané věci rozumíte, sama jste objednávku zrušila.ale pokud se nám podařilo Vás pořádně nas...t je nám velkým potěšením..

• Obchod nedodává informace o stavu objednávky a vubec nekomunikuje se zákazníkem např. neodpovídá na otázky týkajíci se objednávky

Děkujeme za hodnocení

• Během týdne mi přišly dva maily o tom jak předávají objednávku do skladu atd. Za další týden přišel mail ze skladu, že zboží bylo doprodáno a objednávka stornována. To, že zboží není na skladě, můžou vědět během prvního dne a odpovědět hned a ne až po 14ti dnech.

Jsem nespokojena s fungováním a rozhodně nedoporučuji.

Děkujeme za hodnocení

Perfektní komunikace a ochota. Mohu doporučit.

Kdyby se nejednalo a dětské pálky a punpičku na vodu, které děti po pár použití poškodí, tak zboží vrátím a budu požadovat dodání nepoškozeného zboží.

Reakce obchodu potraviny vařeka

pokud je zboží poškozeno neprodleně vraťte reklamaci vyřídíme

• 1)Člověk se naučí flexibilitě, rychlému rozhodování a plánování
    • 2) protože deklarovali zboží které jsem potřeboval
    • operátor při problémech nekomunikuje
    • mystifikace

zboží dobrý, cenový relace dobrý
    pokud zboží nemají na skladě, s oznámením si nedělají potíže a na komunikaci kašlou. Po obdržení zásilky jiným přepravcem, než bylo dohodnuto, jsme se pokoušeli 7x dovolat na udané tel. číslo. Jsme sice byli kontaktováni ještě večer, kdy bylo přislíbeno, že se za vzniklé nepříjemnosti pan bude revanžovat, ale jediné co od této firmy došlo, byla zpráva o ukončení objednávky a transakce.

Reakce obchodu potraviny vařeka

Děkujeme za hodnocení.danou situaci jsem Vám velmi podrobně vysvětlil.To že jste mi 7*volali na můj, opakuji můj soukromý mobil ještě neznamená že jej musím v danou dobu zvednout.bohudík neděláme 24 hodin denně.Při první možnosti volat zpět jsem tak učinil a vše vysvětlil.

• Pridala bych jeste vice potrebnych veci..
    • Takove ty do domacnosti, jinak je to super obchod.

Děkujeme za hodnocení
    Dejte tip co Vám schází....

Rychlost dodání zboží a komunikace vše v pořádku. Objednala jsem si dva produkty. Jeden je v naprostém pořádku!
    Bohužel ten druhý, i když jsem uváděla důrazně do poznámky u objednávky barvu, o kterou mám zájem u talířků a také to nahlásila telefonicky, že mám zájem pouze jen o tu jednu barvu.....tak mi přišla jiná barva :-(
    Byl mi zaslán sice dárek, zřejmě jako omluva, ale ... Měli by kupujícího o tom informovat předem, popřípadě se nějak domluvit, že nastala situace, kdy nejsou schopní doručit přesně to, o co má kupující zájem!!!!! Bohužel tato barva mi teď vůbec k ničemu nesedí!!!!!