• Zboží nedorazilo, na telefon se nelze dovolat a stránka podle všeho také nefungují.

Od 29.5.2018 nemám o zásilce informaci. ---

• velký výběr LED žárovek
    • nízká cena
    • ne vše mají skladem, i když dle webu ano-já na naskladnění jednoho typu LED žárovky čekal skoro měsíc

Dobrý výběr a obchod, ale je třeba trocha trpělivosti, naskladnění některých žárovek může trvat.

Obchod nedoporučuji. Zboží nedodali, i když u něj stále uvádějí dodání do 2 - 7 dnů. Pokud celý obchod neobsluhuje jen nějaký automat, pak ti lidé v něm nenašli ani trochu té lidské slušnosti, aby na 2 e-maily, kterými jsem urgoval dodání, odpověděli. "Vážený" obchode, jde o objednávku č. 180404778 ze dne 12.4.2018. Pro vás rozhodně palec dolů.

Bez problémů

• přehledný web
    • velice široký sortiment
    • dobré ceny
    • otevírací doba
    • Nejlepší e-shop

žádné nevýhody

Objednávka z dňa 16.01.2018, dnes 2.2.2018 objednávku nemám, dňa 25.01. som volal na e-shop, nedovolal som sa tak som volal jednateľovi, po rozhovore som sa dozvedel že e-shop predal pred rokom a má problém s tým aby na stránkach odstránili jeho číslo, bol ochotný a dal mi číslo na novú jednateľku, tá mi povedala že niečo nemali skladom a že v ten deň alebo ďalší mi pošle číslo zásielky. Je 2.2. a objednávku ruším. Absolútny nezáujem o zákazníka.

• I přes problémy byli ochotni to napravit
    • Při vrácení zboží nebyli schopni si převzít balíček do 7 dnů, tudíž se mi poslal zpět...
    • Uvádějí telefonní číslo majitele který už majitelem není a číslo na eshop mi nefungoval, správné číslo mi musel dát bývalý majitel.

• OBJEDNANÉ ZBOŽÍ 5.1.2018, DOPOSUD NEDORAZILO!!! KOMUNIKACE TAKY NA MRTVÉM BODU,... NĚKDE SE ASI VLOUDILA CHYBIČKA.

• Mužu si vyzvednou v místě bydliště
    • Rychlé jednání

Přijatelné ceny, rychlé jednání, dodání do místa bydliště. Doporučuji

Co jsem objednal vůbec nedorazilo, nikdo objednávku nezpracoval a ani se mi nepodařilo nikoho zkontaktovat.

Obchod je nefunkční, webové stránky jsou neaktuální, obchod v Zelené ulici je zrušen, showroom ve Střešovicích je zřejmě v rekonstrukci a uzavřen.

• řehledný eshop
    • slušné ceny
    • kvalitní bezproblémové zboží
    • vždy dobře poradili
    • nic mě nenapadá

Objednavka ze dne 28.8.2017 nejen nebyla vyrizena ale i komunikace s dodavatelem je na nulove urovni, t.j ze vzdy slibi ze se ozve pak nic.
    M.K

dobrý přehled na stránkách.

• Vstřícnost a komunikace

Doporučuji nakupovat zde.
    Objednal jsem zboží z výprodeje ve větším počtu než skladovém. Okamžitě mi byla nabídnuta alternativa.

• Rychlost a kvalita.

Všem doporučuji !

• zavádějící informace na webu a zboží, s naprostým klidem doporučují k led panelům předsazené rámečky, které nelze s panelem spojit, návody jsou univerzální - tedy ke zcela jinému zboží

nedoporučuji,
    nelze si dát dohromady kompatibilní zboží, návody nejsou ani na internetu
    l led panel přišel v neoriginální krabici
    a byl poškozený...

Reakce obchodu Posvit.si

Vážený zákazníku

Pomineme-li, že Vaše výsledná známka je nižší než jakékoliv dílčí hodnocení, což nedává logiku, a že jste příslušný panel i další produkt vrátil s poškozenými trafy, což jsme Vám nezapočetli proti vrácené kupní ceně, dovolte nám vyjádřit se.
    Zboží p ř i š l o v o r i g i n á l n í krabici. Přesně ve stejné krabici, v jaké dorazilo od výrobce. Výrobce dodává různé rozměry LED panelů v různých barvách krabic. Prosím, ujistěte se u výrobce, že krabice byla originální, jistě Vám rádi odpoví, neboť jste známku zde udělil i jejich výrobkům.

Návod dodávaný s produktem zatím pochopillo cca 95 % zákazníků, tolik jich s instalací panelu do doporučovaného rámu ani se zapojením nemělo problém. Kromě návodu dodávaného s produktem je návod ke stažení na našem eshopu přímo u produktu, lze jej stáhnout a obrázky zvětšit a to pod záložkou "ke stažení" https://www.posvit.si/led-panely/3495-best-led-eco-i-panel-600x600-595x595-240v-40w-4000lm-nw.html.
    Takže prosíme opravit Vaše vyjádření, že návody nejsou na internetu, neboť neodpovídá skutečnosti. Zakládáme si na tom, že u produktu jsou návody a odkazy na příslušenství. V tomto smyslu nás i velice pozitivně hodnotí ostatní zákazníci.

LED panel se do rámu instaluje ve 4 snadných krocích:
    1. Vysunutím zadní stěny instalační rám rozdělte na přední a zadní část.
    2. Zádní část instalačního rámu upevněte na stěnu nebo strop místnosti pomocí vhodné kotevní
    techniky.
    3. LED panel vložte do přední části instalačního rámu a zajistěte.
    4. Upevněný led panel s rámem nasuňte na ukotvenou zadní část a zkontrolujte, že rám je správně zajištěn ve všech čtyřech spojovacích zámcích.

Co se týče poškození rámu, mohlo k němu dojít při přepravě. Také přepravci tuto skutečnost reklamujeme.
    Vaši reklamaci resp. odstoupení od smlouvy jsme vyřešili do 7 dnů včetně zaslání kupní ceny zpět.

E-shop posvit.si

• Velký výběr zboží