• Zboží nedorazilo, na telefon se nelze dovolat a stránka podle všeho také nefungují.

Od 29.5.2018 nemám o zásilce informaci. ---

Obchod nedoporučuji. Zboží nedodali, i když u něj stále uvádějí dodání do 2 - 7 dnů. Pokud celý obchod neobsluhuje jen nějaký automat, pak ti lidé v něm nenašli ani trochu té lidské slušnosti, aby na 2 e-maily, kterými jsem urgoval dodání, odpověděli. "Vážený" obchode, jde o objednávku č. 180404778 ze dne 12.4.2018. Pro vás rozhodně palec dolů.

Objednávka z dňa 16.01.2018, dnes 2.2.2018 objednávku nemám, dňa 25.01. som volal na e-shop, nedovolal som sa tak som volal jednateľovi, po rozhovore som sa dozvedel že e-shop predal pred rokom a má problém s tým aby na stránkach odstránili jeho číslo, bol ochotný a dal mi číslo na novú jednateľku, tá mi povedala že niečo nemali skladom a že v ten deň alebo ďalší mi pošle číslo zásielky. Je 2.2. a objednávku ruším. Absolútny nezáujem o zákazníka.

• I přes problémy byli ochotni to napravit
    • Při vrácení zboží nebyli schopni si převzít balíček do 7 dnů, tudíž se mi poslal zpět...
    • Uvádějí telefonní číslo majitele který už majitelem není a číslo na eshop mi nefungoval, správné číslo mi musel dát bývalý majitel.

• OBJEDNANÉ ZBOŽÍ 5.1.2018, DOPOSUD NEDORAZILO!!! KOMUNIKACE TAKY NA MRTVÉM BODU,... NĚKDE SE ASI VLOUDILA CHYBIČKA.

Co jsem objednal vůbec nedorazilo, nikdo objednávku nezpracoval a ani se mi nepodařilo nikoho zkontaktovat.

Obchod je nefunkční, webové stránky jsou neaktuální, obchod v Zelené ulici je zrušen, showroom ve Střešovicích je zřejmě v rekonstrukci a uzavřen.

Objednavka ze dne 28.8.2017 nejen nebyla vyrizena ale i komunikace s dodavatelem je na nulove urovni, t.j ze vzdy slibi ze se ozve pak nic.
    M.K

• zavádějící informace na webu a zboží, s naprostým klidem doporučují k led panelům předsazené rámečky, které nelze s panelem spojit, návody jsou univerzální - tedy ke zcela jinému zboží

nedoporučuji,
    nelze si dát dohromady kompatibilní zboží, návody nejsou ani na internetu
    l led panel přišel v neoriginální krabici
    a byl poškozený...

Vážený zákazníku

Pomineme-li, že Vaše výsledná známka je nižší než jakékoliv dílčí hodnocení, což nedává logiku, a že jste příslušný panel i další produkt vrátil s poškozenými trafy, což jsme Vám nezapočetli proti vrácené kupní ceně, dovolte nám vyjádřit se.
    Zboží p ř i š l o v o r i g i n á l n í krabici. Přesně ve stejné krabici, v jaké dorazilo od výrobce. Výrobce dodává různé rozměry LED panelů v různých barvách krabic. Prosím, ujistěte se u výrobce, že krabice byla originální, jistě Vám rádi odpoví, neboť jste známku zde udělil i jejich výrobkům.

Návod dodávaný s produktem zatím pochopillo cca 95 % zákazníků, tolik jich s instalací panelu do doporučovaného rámu ani se zapojením nemělo problém. Kromě návodu dodávaného s produktem je návod ke stažení na našem eshopu přímo u produktu, lze jej stáhnout a obrázky zvětšit a to pod záložkou "ke stažení" https://www.posvit.si/led-panely/3495-best-led-eco-i-panel-600x600-595x595-240v-40w-4000lm-nw.html.
    Takže prosíme opravit Vaše vyjádření, že návody nejsou na internetu, neboť neodpovídá skutečnosti. Zakládáme si na tom, že u produktu jsou návody a odkazy na příslušenství. V tomto smyslu nás i velice pozitivně hodnotí ostatní zákazníci.

LED panel se do rámu instaluje ve 4 snadných krocích:
    1. Vysunutím zadní stěny instalační rám rozdělte na přední a zadní část.
    2. Zádní část instalačního rámu upevněte na stěnu nebo strop místnosti pomocí vhodné kotevní
    techniky.
    3. LED panel vložte do přední části instalačního rámu a zajistěte.
    4. Upevněný led panel s rámem nasuňte na ukotvenou zadní část a zkontrolujte, že rám je správně zajištěn ve všech čtyřech spojovacích zámcích.

Co se týče poškození rámu, mohlo k němu dojít při přepravě. Také přepravci tuto skutečnost reklamujeme.
    Vaši reklamaci resp. odstoupení od smlouvy jsme vyřešili do 7 dnů včetně zaslání kupní ceny zpět.

E-shop posvit.si

• eshop super ale zboží naposledy objednané je celkem šunt

Reakce obchodu Posvit.si

Dobrý den pane Papeži, děkujeme za zpětnou vazbu, která nás opravdu překvapila, jelikož od Vás nemáme žádnou informaci, že byste byl jakkoli nespokojen. Na zboží máte záruku 2 roky v případě poruchy a pakliže nejste spokojen, můžete nám zboží samozřejmě vrátit - pakliže je nepoužité i po uplynutí zákonné lhůty 14 dní. Zakoupil jste svítidla MONDO - výrobce T-LED, dnes jsem ověřoval i u dodavatele míru reklamací a na tato svítidla je průměrně jedna reklamace na prodaných 500ks, takže poměrně velmi malá. Sami jsme za celou dobu měli pouze jednu reklamaci a to jsme těmito svítidly vybavili několik panelových domů. Tyto produkty mají velmi příznivou cenu a odpovídající kvalitu (osobně je hodnotím za tuto pořizovací cenu jako velmi dobrý produkt), pakliže ovšem chcete TOP kvalitu, doporučuji vybírat dražší svítidla TESLA (3 roky záruka) nebo Best-LED (5 let záruka), kde nemáme reklamace žádné. V případě zájmu nás můžete kdykoli kontaktovat a rádi s Vámi tento problém vyřešíme k Vaší naprosté spokojenosti, protože spokojenost zákazníka je naší naprostou prioritou. Velice se také podivuji, proč jste stejná svítidla zakopil 2x po sobě v rozmezí 6 měsíců, pokud jste s nimi tak nespokojen? Děkuji za spolupráci a případnou reakci - Michal Růža

Nespokojenost.

Reakce obchodu Posvit.si

Zákaznice si objednala LED rámečky, u kterých máme výslovně uvedeno, že je dodáváme pouze jako příslušenství k našim LED panelům, takže jsme objednávku museli zrušit. Mrzí nás pak takovéto hodnocení, protože je naprosto neobjektivní a nespravedlivé. Toto opatření je právě kvůli spokojenosti našich zákazníků, jelikož naše příslušenství není kombinovatelné s produkty jiných výrobců.

• nedodržení dohody

slíbí ale realita je jiná

Reakce obchodu Posvit.si

Rádi bychom se jako obchod k této recenzi vyjádřili. Pán u nás reklamoval jiné zboží, než bylo dodáno (jiný typ LED žárovky Panasonic). Objednávku si vyzvedával osobně u nás na provozovně. Přesto jsme reklamaci u dodavatele kladně vyřídili a novou žárovku mu druhý den dokonce osobně dovezli do práce, protože neměl čas se u nás pro ní zastavit, jelikož je mimopražský. Velice nás tedy takováto recenze mrzí, protože neznám jiný obchod, který by se takto k reklamaci postavil a vycházel zákazníkům takto vstříc. Nevidím zde tedy jediný jeho důvod k nespokojenosti. Za obchod posvit.si Michal Růža - ředitel