• Prošlé zboží dost dlouhou dobu

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

datum minimální trvanlivost je u produktu uvedený. Pokud si i přesto přejete produkt vrátit. kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Snadné objednání rychlé dodání

Dodávka zboží byla nabízená do dvou dnů, uběhl týden a nic nedorazilo.
    Objednavka, kterou jsem zaplatila v červnu 2o23 také dosud nedošla.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Nyní jsme zaurgovali expedici balíčku u prodejce a o jeho odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme. Pokud Vám nebyla doručena nějaká předchozí objednávka, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře a situaci rádi prověříme.

Lucie B.

Dobrý den, bohužel 2 v balíčku chybělo objednané zboží, přes urganci mi nebylo dodáno do dnešního dne ani nebyly vráceny peníze, jak bylo vaší pracovnicí slíbeno telefonicky.

Vážený zákazníku,

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Kontaktuje prosím náš zákaznický servis prostřednictvím emailu s informací, které produkty nebyly doručené. Situaci samozřejmě vyřídíme k Vaší spokojenosti, děkujeme.

Lucka B.

• Pokud je poštovné zdarma. Tak se ptám proč se platí za poštovné?

Vážený zákazníku,

k produktům od prodávajícího LEVNO, spol. s r.o. se poštovné zdarma nevztahuje. Proto je v košíku účtováno poštovné.

Pokud si nepořejete platit poštovné, můžete zvolit zboží od zahraničních prodejců. Na naší nákupní galerii je poznáte tak, že u nich není zelený štítek s dodáním do dvou dnů. Děkujeme za pochopení.

Lucka B.

• Za dvě drobné položky jsem zaplatil téměř 100,- Kč za dopravu, tedy poštovné. Změňte, prosím, název, poštovné již není zdarma! Avizované doručení do dvou dnů se také nekoná. Nesprávné místo doručení je již jenom "třešnička na dortu".

Lucka B.

Co se to s Vámi stalo. Objednávka 27.3 ráno okolo 5 hod. Zboží do 2 dnů. Dnes je 3. 4 a ještě ani neodesláno komunikace žádná ! Nikdy více!

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Podle sledování již evidujeme objednávku jako doručenou. Doufáme tedy, že je vše v pořádku.

Lucie B.

• Když slibujete poštovné zdarma, tak to dodržujte pro všechny.

Vážený zákazníku,

u prodejce, který u nás nabízí zboží s doručením do 2 dnů je v košíku účtováno poštovné. V případě výběru produktů od zahraničních prodejců poštovné účtováno není. Děkujeme za pochopení.

Lucka B.

Zboží jsem zatím neobdržel.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Zásilka je již připravena k odeslání a bude doručena v nejbližších dnech.

• rychlé doručení
    • při podání reklamace není žádná zpětná vazba

při koontrole dodaného produktu 2 propisky nepsaly a 1 propiska nebyla vůbec k použití

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Lucka B.

• Navyšován obrat v podobě duplicitní zásilky, reklamační řád nadbytečně rozsáhlý, vrácení zboží časově náročné

Levně neznamená vždy výhodně

Vážený zákazníku,

v jeden den byly Vámi vytvořeny celkem 3 objednávky. Pokud o nějaké zboží nemáte zájem, můžete zboží vrátit. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

• poštovné zdarma
    • nevšimla jsem si, jak moc je zboží prošle, jedny sušenky více než rok..

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

expirační doba je u produktů uvedená. Máte případně možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Lucka B.

• U "poštovného zdarma" cena poštovného převýšila cenu vybraného zboží, což zavání podvodem.

U POŠTOVNÉHO ZDARMA bylo účtováno poštovné, které bylo vyšší, než cena objednaného zboží. Přejmenujte se, prosím!!!

Lucka B.

Zásilka mi přišla neúplná, objednané věci scházely, dorazily jen prázdné obaly, i když jsem zaplatila vše

Lucka B.

• výhoda byla kdysi když bylo poštovné zdarma,teď žádná není
    • platba poštovného a dalších věcí kolem dodání

Dokud jsem neplatila víc za poštovné než za zboží tak sem byla spokojená.Teď už bohužel nejsem.Tedy jak zní váš název,,POŠTOVNÉ ZDARMA,, už je jen sen a realita už je úplně jiná.

Vážený zákazníku,

stále máte možnost objednat si zboží s dopravou zdarma. Pokud zvolíte produkty z nabídky, které nejsou označené štítkem "do 2 dnů", můžete pokračovat k dokončení objednávky. U těchto produktů od zahraničních prodejců se poštovné neplatí, děkujeme za pochopení.

Lucie B.

• některé zboží za celkem slušné ceny
    • sliby, že mě objednávka bude doručena do dvou dnů, dokonce při objednání je to zeleně vyznačené u každého zboží, jenže už čekám přes týden a zboží stále nikde

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za zdržení. Objednávka je již na cestě k Vám a doručena bude v nejbližších dnech.

Lucka B.

• Jste poštovné zdarma, ale při poslední dodávce jste mi účtovali dopravu.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vámi objednané zboží je dostupné u prodejce, u kterého je doprava zpoplatněna. Informace o platbě dopravy a přesné částce je vždy uvedena předem před dokončení objednávky. Pokud si nepřejete platit dopravu, můžete si vybrat z nabídky produktů od zahraničních prodejců, kde je poštovné zdarma. Děkujeme za pochopení.

Zboží velice nekvalitně

Lucka B.

Eshop přeprodává zboží jiných eshopů, prodali mi potraviny s prošlou záruční lhůtou aniž by na tuto skutečnost u zboží upozornili.

Lucka B.

Obchod nekomunikuje se zákazníkem.

Vážený zákazníku,

na dotaz ze včerejšího data Vám byla dnes od nás doručena odpověď. V případě dalších dotazů nás kontaktujte na email, děkujeme.