• Je to jediný obchod, kde na sebe seženu dobře padnoucí podprsenku, která vydrží něco málo přes 2 roky. Podotýkám, neseženu ji ani v českých obchodech, a pokud ano, cena se je zarážející - minule ve známé české firmě jsem našla dvě, jednu za 1099,-Kč a druhou za 1859,-Kč a to ještě s 5%slevou!
    • Většina zboží, které objednáte z Alliexpresu, Wish, Temu a podobných obchodů je kvalitativně stejné, nicméně za znatelně nižšší ceny, než v Poštovné zdarma. Doba dodání v Poštovné zdarma je ve většině případů velmi dlouhá, ale jsou zde i doručení do 2 dnů - v reálu asi týden.

Vzhledem k tomu, že zde pravidelně už dlouhá léta nakupuji prakticky pouze jeden produkt, se kterým jsem velmi spokojená, dávám hodnocení dobré. myslím, že si každý něco najde, co mu sedne a co se mu líbí.

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.

Lucka B.

Dobrá dostupnost, možnost platby kartou.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo.

Super skvělé

• výhoda byla kdysi když bylo poštovné zdarma,teď žádná není
    • platba poštovného a dalších věcí kolem dodání

Dokud jsem neplatila víc za poštovné než za zboží tak sem byla spokojená.Teď už bohužel nejsem.Tedy jak zní váš název,,POŠTOVNÉ ZDARMA,, už je jen sen a realita už je úplně jiná.

Vážený zákazníku,

stále máte možnost objednat si zboží s dopravou zdarma. Pokud zvolíte produkty z nabídky, které nejsou označené štítkem "do 2 dnů", můžete pokračovat k dokončení objednávky. U těchto produktů od zahraničních prodejců se poštovné neplatí, děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
    Lucie B.

• Spokojenost

Na " Poštovném zdarma "jsem od jeho vzniku nakupoval velmi často věci, které byly výhodné. Postupem uvalení cla jsem nákupy omezil.
    Po čase jsem zjistil, že se obchod přejmenoval na "Levnoshop.cz". Zajímali mě ceny a zboží o které bych mohl mít zájem. A byl jsem překvapen, že se ceny vrátily zřejmě na bezcelní dovoz.
    Začal jsem znovu nakupovat.

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení.

S pozdravem,
    Lucie B.

Jsem spokojená, nakoupím s pohodlí domova

Dobrá nabídka

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo.

• ceny
    • doprava zdarma

• Dobrá komunikace, snadné objednání
    • Někdy příliš dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

Vše bylo OK.

• některé zboží za celkem slušné ceny
    • sliby, že mě objednávka bude doručena do dvou dnů, dokonce při objednání je to zeleně vyznačené u každého zboží, jenže už čekám přes týden a zboží stále nikde

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za zdržení. Objednávka je již na cestě k Vám a doručena bude v nejbližších dnech.

• Rychlé dodani
    • Žádná

Jo doporučuji

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaše hodnocení.

Lucka B.

• platím jenom za zboží a nemusím platit dopravu

• Jiná barva zboží než kterou jsem objednal

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

Lucka B.

• Jste poštovné zdarma, ale při poslední dodávce jste mi účtovali dopravu.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vámi objednané zboží je dostupné u prodejce, u kterého je doprava zpoplatněna. Informace o platbě dopravy a přesné částce je vždy uvedena předem před dokončení objednávky. Pokud si nepřejete platit dopravu, můžete si vybrat z nabídky produktů od zahraničních prodejců, kde je poštovné zdarma. Děkujeme za pochopení.

Lucka B.

• Vždy se mohu obrátit na tento shop!!!

Špičkové dodání.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naší nákupní galerií.

Zboží velice nekvalitně

• spolehlivost